Skocz do zawartości

Praktyczny w Krakowie.


RAJCZAKOWSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tachograf był zamontowany- miał symbol Ex.

Uważaj: ktoś mi mówił, że opony miały za małą nośność- nie sprawdzałem, ale trzeba uważać. :)

Z tego co pamiętam ogrzewacza nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegow co zdawali w krakowie praktyczny i był tam star ADR , czy moze pzmietaja z jakiego roku jest , jakie ma dmc ,i czy ma zamontowany tachograf , ogrzewacz .A moze pamietaja pytania odnosnie tego pojazdu , jezeli by im nie robiło to problemu i by sie podzielili na forum byłbym wdzieczny.

 

Zależy gdzie masz ten egzamin, na Saskiej czy Myśliwskiej. A gdybyś poczytał ten temat od początku wiedziałbyś, że są w nim zawarte odpowiedzi na twoje pytania.

 

Nie to bym się czepiał, ale to raptem nie całe dwie strony postów i to w temacie w którym napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za uwagi ,jestem juz po egzaminie praktycznym ,wiec wiem jak to wyglada w praktyce ,jedyne co moge wam podpowiedziec to trzeba byc przygotowanym bardzo dobrze bo sciemy nie ma . Ja zaliczyłem pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tam byłem na Saskiej 28.11. Pojazdy jak w poście. Dużo lewych kwitów oraz trzeba poćwiczyć wypełnianie zaświadczeń i uważnie czytać protokół z badania TDT cysterny w ADR bo były różnice w datach np. badania pośredniego a TZ cysterny, inne VINy w DR itp. Wszedłem w ostatniej grupie 4 osób i odpowiadałem ostatni.

 

Komisja powiedziała - mi to wystarczy i mi też :D Teraz tylko trzeba czekać na kwity z Wawy. Dzwoniłem do TDT - pani stwierdziła , że nie ma szans na przyśpieszenie wysłania potwierdzenia o zdanym egzaminie, bo ................... :shock: i tu się zaczęła litania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bylem rowniez na Saskiej, dodam od siebie, ze duzo osob dostalo wypelnic zaswiadczenie, mialo np 2 usterki, za które jest negatyw w uzasadnieniu koniecznie wpiszcie nr kodu usterki, poproscie o dziennik ustaw, kolo 3 osob nie zdalo bo tego nie wpisalo. Nauczcie sie warunkow dla autobusu na 100, ADR - nauczcie sie wszystko na temat FL. Ja mialem pomiar swiatlosci swiatel drogowych, warunki, ocena, sprawdzenie i ocena dzialania swiatel pojazdu, czestotliwosc miagania migaczy. Zdalem czekam na dokumenty z tdt. Pozdrawiam i zycze powodzenia. Ps. nie jest tak strasznie jak sie wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.