Skocz do zawartości

Robienie zdjęć poddczas Badania


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Marek1

    19

  • blakop

    15

  • ketiw38

    14

  • skpauto

    11

Top Posters In This Topic

Nie, to PISKP gra na dwa fronty.

 

Dlaczego mnie to nie dziwi?

Można zrozumieć że nie jest na rękę ani silny państwowy organ kontrolny nad SKP, ani też silna, niezależna organizacja diagnostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam rozumieć dlaczego pierwotny SDS nie chciał u siebie właścicieli SKP tylko "szeregowych" diagnostów

Niestety ale tylko pod takim warunkiem można było stworzyć organizację troszczącą się o interesy diagnostów. Jakiekolwiek mieszanie do stowarzyszenia włascicieli SKP lub jakichś organizacji jest "zamachem" na niezależność stowarzyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek mieszanie do stowarzyszenia włascicieli SKP lub jakichś organizacji jest "zamachem" na niezależność stowarzyszenia.

Nie inaczej! :ok

Próbkę tego czym jest takie "mieszanie" mogliśmy zaobserwować w niedawnych wyczynach na forum nieobecnego już właściciela SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek mieszanie do stowarzyszenia włascicieli SKP lub jakichś organizacji jest "zamachem" na niezależność stowarzyszenia.
:ok:ok:ok Nic więcej nie mogę napisać... :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek mieszanie do stowarzyszenia włascicieli SKP lub jakichś organizacji jest "zamachem" na niezależność stowarzyszenia.
:ok:ok:ok Nic więcej nie mogę napisać... :razz:

Można tylko żałować, że w stowarzyszeniu nie ma tej świadomości. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tylko żałować, że w stowarzyszeniu nie ma tej świadomości.

 

A ja uważam, że są nieliczne wyjątki. Oczywiście całkowite pogodzenie interesów możliwe nie jest, ale są tacy co rozumieją "o co kaman"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że są nieliczne wyjątki. Oczywiście całkowite pogodzenie interesów możliwe nie jest, ale są tacy co rozumieją "o co kaman"...

Pewnie są!

Tylko co z tego, jeśli to większość ma decydujący głos?!

Wtedy i ci nieliczni staną po właściwej /czyt swojej/ stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to cały czas o zdjęciach :?::twisted:

A może o przyszłości badań :?::twisted:

A może o OSDS-e :?::twisted:

To może coś wiecie o porozumieniu podpisanym przez PISKP i OSDS :?::razz::shock:

A może o wszystkim czyli o niczym :?::P

 

 

Szkoda bo ja chciałem się dowiedzieć o co kaman z tymi zdjęciami i dlaczego takie poruszenie wśród diagnostów :?:

A może to poruszenie u diagnostów - właścicieli :?:

 

:twisted::shock::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja się chciałem dowiedzieć co tam z "grupą roboczą"

Twój przedstawiciel trzyma tam z PISKP czy z TDT a może jednak z diagnostami?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw pytanie inaczej. Co wolą diagności:

1) Zdjęcia

2) Kamerki.

Bo jakiś monitoring na pewno wprowadzą bo tak jest w projekcie rozporządzenia UE, a nasz rząd musi się dostosować i tyle. Mówili o tym na szkoleniach, chyba wszystkie szkolące firmy.

A to, że nam się to nie podoba, to omawiać nie musimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu to nikogo nie obchodzi

To tak jak myślałem, czyli; robita co chceta...

 

Za to mnie obchodzi co z tymi zdjęciami :evil:

A co cię to tak obchodzi?

Decyzja nt zdjęć zapadnie nie tutaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Kamerki.

To raczej nie przejdzie , rozmawiałem ze znajomym informatykiem ,tylko się uśmiechnął i głową pokręcił .Ciekawe który serwer pomieści tyle danych .Chyba że ktoś będzie chciał dorobić branżę informatyczną.

1) Zdjęcia

To już jest bardziej prawdopodobne , bo jest już stosowane w innych krajach ,może być wklejane do certyfikatu który prędzej czy później muszą wprowadzić (chyba powinni nawet już przy wejściu 996) .

z tego wniosek, że PISKP i OSDS po jednych pieniondzach, tak??

Zasadził ktoś Ci kiedyś kopa ? Wtedy też ktoś powie że na jednym bucie jedziemy . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw pytanie inaczej. Co wolą diagności:

 

Uczciwą prace ,nie zależnie od kamer ,nadzoru .Tylko na dzień dzisiejszy uczciwa praca ,to pretensje od pracodawcy i klientów - bo tam obok nikt nie stwarza takich problemów i ilość badan jest duża.............. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw pytanie inaczej. Co wolą diagności:

 

Uczciwą prace ,nie zależnie od kamer ,nadzoru .Tylko na dzień dzisiejszy uczciwa praca ,to pretensje od pracodawcy i klientów - bo tam obok nikt nie stwarza takich problemów i ilość badan jest duża.............. :cool:

 

Czyli kamerki, czy jednak zdjęcia? Bo wtedy jest porównanie jak robią to obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kamerki, czy jednak zdjęcia?

 

Jak dla mnie to ZDJĘCIE ( a nie zdjęcia), jedno ZDJĘCIE podczas np przejeżdżania pojazdu przez płytę do poślizgu. Dołączane w formie pliku do rejestru badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zdjęcie tablic? :cool:

 

Przychodzi gość do WK i do wniosku o rejestrację dołącza fotografie tablic rejestracyjnych.

Na zdziwienie urzędnika odpowiada:

- Przecież jak byłem ostatnio to mówił pan - proszę nie zapomnieć o zdjęciu tablic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kamerki, czy jednak zdjęcia?

 

Jak dla mnie to ZDJĘCIE ( a nie zdjęcia), jedno ZDJĘCIE podczas np przejeżdżania pojazdu przez płytę do poślizgu. Dołączane w formie pliku do rejestru badań.

 

To jest konkretna odpowiedź i jeżeli reszta się określ, to prezes na zebraniu "grupy roboczej" powie: - taka jest wola diagnostów( forum norcom-u) :evil:

 

Ale bez żartów wypowiedzcie się bo to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zdjęcie tablic? :cool:

 

Przychodzi gość do WK i do wniosku o rejestrację dołącza fotografie tablic rejestracyjnych.

Na zdziwienie urzędnika odpowiada:

- Przecież jak byłem ostatnio to mówił pan - proszę nie zapomnieć o zdjęciu tablic :P

:ok;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ZDJĘCIE podczas np przejeżdżania pojazdu przez płytę do poślizgu.

No ty to jesteś fotograf! :ok

A ile razy ma przejeżdżac przez płytę żeby i inni zdążyli zrobić "odpowiednie zdjęcia" :cool:

 

[ Dodano: 20-02-2013, 23:34 ]

To jest konkretna odpowiedź i jeżeli reszta się określ, to prezes na zebraniu "grupy roboczej" powie: - taka jest wola diagnostów( forum norcom-u) :evil:

Ale bez żartów wypowiedzcie się bo to jest ważne.

 

Czyli, jak się nieokreślimy, to nic nie powie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem jak szef , kierownik czy kamera patrzyły mi na ręce.Człowiek czuje się "osaczony". Bardzo łatwo wtedy o błąd w sztuce. Nigdy nie lubiłem jak mnie nagrywano na imprezach prywatnych tym bardziej tego nie oglądałem pózniej. Ma sie wrażenie że wszystko zostało zle zrobione,ze mozna było lepiej..Dziwne czasy nastały że jedyna metodą kontroli jest ukryta kamera,podsłuch,prowokacja i inne metody.Dlaczego służby Policji i inne nie potrafia wyeliminować nieuczciwych lekarzy,policjantów,diagnostów podczas normalnej pracy?To jest tak banalnie proste moim zdaniem.Prawda jest taka że na lokalnych terenach sie wszyscy znaja.Policjant z diagnostą, diagnosta z lekarzem itd.Nikt nie chce w swoje gniazdo s..ć i na swoim terenie ruszać g...na.Moim zdaniem w naszym kraju "lipa" goni "lipę" z każdej strony a wszyscy udają że tak wiele się zmienia..i wszyscy robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że we Francji, czy na Bawarii jest inaczej? Prowincja rządzi się swoimi prawami, znają się od pokoleń i nikt nikomu nie chce krzywdy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie miałem kontroli pojazdu na drodze tj.ogumienia,świateł pojazdu,numeru nadwozia itp...a już bardzo długo się poruszam samochodem po Polskich drogach.Ale mandatów za przekroczenie prędkości już troche zapłaciłem.Jeżeli widze służby to tylko z "suszarką". Dlaczego Policjant nie ma OBOWIĄZKU spr.podczas rutynowej kontroli tych podstawowych punktów samochodu na drodze???Bo liczy się "kasa" dla Państwa i Prywatnie.I nikt nie eleminuje pojazdów na drodze.Wpisuje "zakaz dalszej jazdy" w pokwitowaniu po czym patrzy jak kierowca wsiada i rusza dalej w droge... To jest normalne?

 

[ Dodano: 21-02-2013, 00:50 ]

Dlaczego Polaki tak sie boją u Niemców o opone,wycieki płynów,zbiorniki paliwa w samochodzie-przy transporcie za wymiary i gabaryty?Bo jak złapią to boli po kieszeni strasznie i sie okazuje że to kurs był za darmo po otrzymanym mandacie.I dyskusji brak podczas kontroli...BO SIE NIE OPŁACI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy ma przejeżdżac przez płytę żeby i inni zdążyli zrobić "odpowiednie zdjęcia"

 

Mieszasz zmiany konstrukcyjne z tym co nas pewnie i tak czeka, czyli zmianami w dokumentowaniu badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.