Skocz do zawartości

zaświadczenie z badania


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

z powodu braku miejsca na pieczątki w dowodzie rej wystawia się zaświadczenie,czy w rejestrze badań w rubryce seria i numer dowodu wpisujecie numer tego dowodu,czy tylko Z ,że wydano zaświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w rejestrze badań w rubryce seria i numer dowodu wpisujecie

 

Wszyscy powinniście się już dawno nauczyć, ze diagnosta już od lat bezpośrednio nic nie wpisuje w rejestr. Wypełniamy rubryki programów a te wypełniają rejestr za nas.

 

Ja wpisuję nr. DR+"Z"

 

I to właśnie powinien zrobić program, a nie ty. Bo nagle może się okazać, że w rejestrze będziesz miał " Z Z" zamiast "Z"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie powinien zrobić program, a nie ty.

 

Dz. U.996 zał. nr.8:

 

3. W przypadku wydawania zaświadczenia o przeprowadzeniu badania technicznego pojazdu, należy ten fakt oznaczyć symbolem „Z” w rubryce rejestru „Seria i numer dowodu rejestracyjnego” (numer zaświadczenia jest identyczny z numerem rejestru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisuje normalnie nr DR, a Z-etke dodaje program.

Dokładnie tak jest, nawet przy podglądzie rejestru badań z dnia widać wystawione zaświadczenia Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDT to zakwestionowało i teraz wpisuję samo "Z".

a jak pojawi się inna ekipa kontrolująca to mogą zakwestionować "brak dokumentu do identyfikacji pojazdu"

czyli seria/numer + Z "automatycznie" po wydruku

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pojawi się inna ekipa kontrolująca to mogą zakwestionować "brak dokumentu do identyfikacji pojazdu"

Takie stanowisko im zaprezentowałem ale nie udało mi się panów przekonać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś robiłem, ale TDT to zakwestionowałao i teraz wpisuję samo "Z".

 

Co zakwestionowało? Że w rubryczkę w programie wpisujesz to co tam ma się znaleźć? Bo

diagnosta już od lat bezpośrednio nic nie wpisuje w rejestr. Wypełniamy rubryki programów a te wypełniają rejestr za nas.

 

Nie dajcie się zmanipulować byle #$%# który piernie w trąbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zakwestionowało? Że w rubryczkę w programie wpisujesz to co tam ma się znaleźć?

Zacznijmy może od tego, czy kontrolujący potrafi w programie odnaleźć ten właściwy rejestr badań czy umie przeglądać tylko okna programu z wpisami dokonanymi przez diagnostę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy może od tego, czy kontrolujący potrafi w programie odnaleźć ten właściwy rejestr badań

 

U mnie zawsze kontrolujący prosi o pokazanie rejestru i innych rzeczy w programie gdy jest tym zainteresowany. Co innego, że my po zakończeniu każdego dnia drukujemy rejestr podpisujemy się pod swoimi badaniami i rejestr idzie w teczkę, a Z po zaznaczeniu okienka w programie drukuje się automatycznie obok numeru DR w rejestrze badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś robiłem, ale TDT to zakwestionowałao i teraz wpisuję samo "Z".

To jest POLSKA,,,

a jak pojawi się inna ekipa kontrolująca to mogą zakwestionować "brak dokumentu do identyfikacji pojazdu"

czyli seria/numer + Z "automatycznie" po wydruku

:D

Dokładnie, a im wszystko wolno,,,

ja wpisuje "Z"obok nr DR,i na wydruku do WK mam tylko jedną "Z"

bo tak jest w praktyce, a nawet gdybyś widział dwa "Z" to znaczy, że jesteś obłąkany ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.