Skocz do zawartości

Paraliż rejestracji po 22 czerwca 2013??


blakop

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem wcześniej nieco zmienią się zasady rejestracji w związku ze zmianami PoRD. M.in. nie będzie już katalogu ITS (chyba nie do końca wszyscy jeszcze to złapali), czyli wracamy do rejestracji "z ręki". Doszło jeszcze parę zmian i... i no właśnie - czy CEPiK i system POJAZD są na te zmiany gotowe??

 

http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,CEPiK-zahamuje-rejestracje-samochodow,wid,15756709,wiadomosc.html?ticaid=110d30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda tak jak do tej pory, można z ręki :)

Ale katalog ma się zmienić. I będzie służył już tylko do celów porównawczych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda tak jak do tej pory, można z ręki :)

 

Nie bardzo rozumiem. Do tej pory nowe auto nie miało możliwości rejestracji z ręki - tylko katalog lub zamówienie do niego. Co zatem masz na myśli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nowe auto nie miało możliwości rejestracji z ręki - tylko katalog lub zamówienie do niego. Co zatem masz na myśli??

 

Niby składa się coś w stylu zamówienia, ale nie ma to żadnego znaczenia, gdyż od razu można zamówić DR. Poproś Blakop o instrukcję "Instrukcja katalog" czy jakoś tak ze strony głównej IDS w pierwszym lepszym starostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę, to mi zaprezentujesz :)

 

Cóż, mogę zaproponować, że zaprezentuje Ci to odpowiednia koleżanka z WK - strona po stronie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda tak jak do tej pory, można z ręki :)

 

Nie bardzo rozumiem. Do tej pory nowe auto nie miało możliwości rejestracji z ręki - tylko katalog lub zamówienie do niego. Co zatem masz na myśli??

 

Miałam na myśli pierwszą rejestrację w kraju sprowadzonego. Już zapomniałam jak lubisz łapać za słówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam na myśli pierwszą rejestrację w kraju sprowadzonego. Już zapomniałam jak lubisz łapać za słówka ;)

 

To słabo pamiętasz, bo lubię łapać za wiele innych rzeczy... ;)

 

Dobrze Michał - poczekam aż Sabinka wróci z urlopu.... Co do istoty masz rację - ona lepiej pokazuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany do systemu wprowadzili, ale na moje oko tylko kosmetyczne.

U nas zmiany dopiero od dzisiaj. :) Niewielkie...

Nie słyszałam jeszcze, aby system po ostatnich zmianach coś shamował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam jeszcze, aby system po ostatnich zmianach coś shamował :D

 

Chyba schamiał jak już.... Tylko do aplikacji tak mówić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zmiany dopiero od dzisiaj

Olga tylko mi nie mów że usłyszę od Ciebie tekst:

"Tak wiemy o zmianach ,ale u nas to się nie przyjęło" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zmiany dopiero od dzisiaj

Olga tylko mi nie mów że usłyszę od Ciebie tekst:

"Tak wiemy o zmianach ,ale u nas to się nie przyjęło" :D

O matko teraz to będzie,się działo ;) a po rozmowie z bardzo fajnym panem z WK :razz: z łodzi odnośnie TR z za granicy to już,naprawdę jestem :-?głupi,Olu,Błażeje TY lubisz łapać,za słówka i czytać co jest na Forum odechciewa już mi się tego wszystkiego ::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odechciewa już mi się tego wszystkiego ::(

Dark, trzeba być twardym! :D

Jak Ci program ostatnio ani nie schamiał, ani niczego nie shamował, to już masz powód do zadowolenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko teraz to będzie,się działo ;) a po rozmowie z bardzo fajnym panem z WK :razz: z łodzi odnośnie TR z za granicy to już,naprawdę jestem :-?głupi

 

Możesz bardziej rozwinąć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Polsce norma.

Jest obowiązek przedstawienia pojazdu do badania w wyznaczonej jednostce ale ..... minister nie wyznaczył tych jednostek.

W każdym innym kraju minister podał by się do dymisji lub został zdymisjonowany ale nie w Polsce.

W Polsce z tej okazji być może kupi sobie nowy zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sposób na ominięcie dopuszczenia jednostkowego i chętnie zaprosiłbym do siebie producentów :x

 

Michal_k, uchyl rąbka tajemnicy, może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Michał, że przeceniasz możliwości tej Twojej ostatniej kochanki z ministerstwa

 

[ Dodano: 07-07-2013, 14:32 ]

ups - przepraszam - to miało iść na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sposób na ominięcie dopuszczenia jednostkowego i chętnie zaprosiłbym do siebie producentów :x

 

Wielka filozofia... robisz auto w najprostszej konfiguracji (np blaszak, lub skrzynia dla większych pojazdów), rejestrujesz i po zarejestrowaniu zmieniasz zabudowę, lub odpowiednio wyposażasz pojazd i robisz zmiany konstrukcyjne... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.