Skocz do zawartości

WIOSNA 2014


DARIO64

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze liczę- od piątku 17,00 do niedzieli 12,00 - 2 doby czyli 100zł.

Tak cały pobyt 2 doby 100zł.

 

[ Dodano: 31-01-2014, 08:16 ]

Potrzebny chętny/a do zbierania kasy po 50zł zaliczki.

 

Twoja inicjatywa, więc "kończ Waść, wstydu oszczędź", podaj nr. konta :D - jutro kasę wysyłam :)

 

Na moim koncie nie mogą pojwić pieniądze na które nie wystawie paragonu lub faktury. Potrzebny jest skarbnik, który nie prowadzi działalności gosp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 482
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • DARIO64

    48

  • max72

    44

  • pentagram

    42

  • eborg

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potrzebny jest skarbnik, który nie prowadzi działalności gosp.

losujemy czy dobrowolnie pod przymusem :)

może DMG1 się zgodzisz zostać skarbnikiem?

 

[ Dodano: 31-01-2014, 12:58 ]

Tak cały pobyt 2 doby 100zł.

 

Z obiadami :shock:

 

pewnie 1/2 Polski wyjedzie na kanonizację i będą mieli pustki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ceni 50zł /doba jest śniadani i obiadokolacja. Za 100zł mamy obiadokolacje w piątek, śniadanie i obiadokolacje w sobotę i śniadanie w niedzielę. Do tego kawa i herbata oraz ognisko. Trzeba zabrać kociołek oraz zakąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nic nie wynikło co by nie pojechać,towarzystwo wyborowe nic tylko czytać przy ognisku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nic nie wynikło co by nie pojechać,towarzystwo wyborowe nic tylko czytać przy ognisku :D

 

O to, to, żeby tylko nic nie wynikło :x Przy ognisku można czytać, ale nad ogniem musi się kiwać kociołek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ładna pogoda to w sobotę możemy wybrać się w góry. Transport zapewnia gospodarz za symboliczna opłatą. To jaki szczyt zdobywamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze skarbnikiem? ewentualnie mogę się poświęcić ::hey

 

No to proponuję podać zainteresowanym tym tematem nr. konta, na którym mają się pojawić zaliczki oraz ew. (po konsultacji z Jarkiem) w jakiej wysokości :x

To tylko propozycja :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proponuję podać zainteresowanym tym tematem nr. konta, na którym mają się pojawić zaliczki

fajnie by było gdyby został otworzony wzorem jesieni nowy temat to bym podał nr konta dla zainteresowanych, a resztę szczegółów ustalimy później

byle by frekwencja była to konferencja się uda ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku przyjąć kasę to nie problem, ale gorzej załatwić imprezę u kogoś , co go na oczy nie widziałem i muszę ze 300 km przejechać ,żeby dopiąć umowę do ostatniego guzika, to nie urlop , że jadę chata gra to zostaje ,

 

krótko mówiąc jak podpiszecie umowę czy coś w tym stylu to mogę zaliczkę przelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej załatwić imprezę u kogoś , co go na oczy nie widziałem

spoko, jeszcze nigdy na góralu się nie przejechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienek da radę na pewno, ale do kiwania jest przeszkolony Adam, więc mam nadzieję, że go nie zabraknie :D

Jeżeli nie będzie to kolidować z Sorboną to kiwanie jak banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienek da radę na pewno, ale do kiwania jest przeszkolony Adam, więc mam nadzieję, że go nie zabraknie :D

Jeżeli nie będzie to kolidować z Sorboną to kiwanie jak banku.

 

Sorbona nie zając, nie ucieknie :D Może to jeszcze będzie przerwa świąteczna ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od miejsca spotkania, ja dopiero krótko przed będę wiedziała czy pojadę.

Gienek da radę na pewno, ale do kiwania jest przeszkolony Adam, więc mam nadzieję, że go nie zabraknie :D

Jeżeli nie będzie to kolidować z Sorboną to kiwanie jak banku.

Adam, możesz pojechać na wagary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proponuję podać zainteresowanym tym tematem nr. konta, na którym mają się pojawić zaliczki

fajnie by było gdyby został otworzony wzorem jesieni nowy temat to bym podał nr konta dla zainteresowanych, a resztę szczegółów ustalimy później

byle by frekwencja była to konferencja się uda ::hey

 

To jest nowy temat na wiosnę 2014. Skarbnik tu musi dać numer konta i kwotę zaliczki. Potem zgłasza się na PW do mnie (tylko skarbnik) i systematycznie zgłasza osoby które wpłaciły zaliczki i TYLKO te osoby. Wszyscy którzy wpłaca zaliczkę dostaną dostęp do działu zamkniętego w którym można ustalać szczegóły, wspólne podróże a nawet podawać numery telefonów i adresy (jeśli trzeba) bez obawy, że cały świat będzie to widział. Po spotkaniu w tym samym dziale można powymieniać się linkami do zdjęć i podzielić wrażeniami ze spotkania. Po pewnym czasie dział zostanie wyczyszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się piszę. Mam tak blisko, że wstyd byłoby nie skorzystać. Tylko nie mogę się dopatrzeć terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogę się dopatrzeć terminu.

Ostatni weekend kwietnia był brany pod uwagę ,,,

To może zdążę poskładać motór i się wybiorę w dziewiczą podróż 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zdążę poskładać motór i się wybiorę w dziewiczą podróż 8)
w dziewiczą podróż pod takkką górkę :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zdążę poskładać motór i się wybiorę w dziewiczą podróż 8)
w dziewiczą podróż pod takkką górkę :x
Nie wiem jak tam u Was na północy, ale My tu na południu drogi asfaltowe mamy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.