Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Broker

Vw lt-35

Polecane posty

Broker

Koledzy mam pytanie przyjechał do mnie na pierwsze Obt pojazd sprowadzony z niemiec. Lt -35 z 1998 silnikiem 2,5 tdi.Miał wpisany w Dr Niemiecki że posiada urządzenie do załadunku HDS.Stan rzeczywisty jest inny ma zdemontowane to urządzenie i przerobioną na lawetę.Ja robiąc Obt wpisałem samochód ciężarowy do przewozu samochodów i w uwagach wpisałem że zostało zdemontowane urządzenie techniczne.Wk to podważyło że nie zrobiłem zmian konstrukcyjnych czy to zgodne z literą prawa.

blakop

No tak. Skoro widzisz, że były jakieś zmiany to powinieneś zrobić opis zmian, a nie pisać o tym w uwagach tylko...

Broker
No tak. Skoro widzisz, że były jakieś zmiany to powinieneś zrobić opis zmian, a nie pisać o tym w uwagach tylko...

Ale jakie zmiany-sam. ciężarowy był i jest,tylko zdemontował urządzenie załadowcze,skrzynia została tylko dorobił najazdy?Zmieniło się przeznaczenie.

JACEK GUZ

Zdecydowanie opis zmian ,była to pewnie skrzynia z HDS-em a teraz masz lawete

Wpis o zdemontowaniu Hds jest jak najbardziej na miejscu tyle że razem z opisem zmian i wartości które uległy badz co bądz zmianie

JANUSZ60
Skoro widzisz, że były jakieś zmiany to powinieneś zrobić opis zmian, a nie pisać o tym w uwagach tylko...

Jednak w praktyce nie wszystkie WK tak uważają, niektóre (niekoniecznie słusznie) twierdzą, ( że te mniej poważne )zmiany wystarczy opisać ( stwierdzić z natury ),,,

Moim zdaniem doprowadza to do wolnej amerykanki, ale ,,,

aboz

Na pewno zmieni się MW i ładowność, a to dość istotne dane.

JANUSZ60
Na pewno zmieni się MW i ładowność, a to dość istotne dane.

Zgadzam się z Tobą, zwłaszcza, iż definicja zmian konstrukcyjnych jest moim zdaniem bardo klarowna ,,,

michal_k
Ja robiąc Obt wpisałem samochód ciężarowy do przewozu samochodów i w uwagach wpisałem że zostało zdemontowane urządzenie techniczne.Wk to podważyło że nie zrobiłem zmian konstrukcyjnych czy to zgodne z literą prawa.

Oczywiście. Sam stwierdzasz, że zaszły zmiany, więc pojazd podlega DBT, do którego należy dołączyć opis zmian łącznie ze zdjęciami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.