Skocz do zawartości

Tablice podczas pierwszego przeglądu


galancik25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    16

  • Marek1

    9

  • galancik25

    8

  • ddaro

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

No pewnie, że odpowiadasz i jeszcze za spowodowanie zagrożenia PC zostanie zabrane, a nowego nie dostaniesz i plus mandat na deser i pozamiatane,

bo ja nie wykonam badania na pokwitowaniu. :evil:

Bardziej chodzi jak te nowe bez dokumentów robić???

 

Więc nie puszczasz do cepik gdyż wystawiasz zaświadczenie.Cepik puszcza UK wpisując badanie do docelowego dowodu rej

Jacdiag pozbierał wszystkie wątki i są tam → http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=188719#188719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze za spowodowanie zagrożenia PC zostanie zabrane, a nowego nie dostaniesz

 

A to niby dlaczego nie? Jaki powód odmowy wydania PC na wniosek w celu wykonania badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje pytanie ile PC można wytać w krótkim okresie czasu (30 dni) do jednego samochodu???

A to niby dlaczego nie? Jaki powód odmowy wydania PC na wniosek w celu wykonania badania?

Przykro mi, ale z autopsji Panie Michale.

Jechało takie coś z PC i się roztrzaskało po drodze. Patrol zabrał PC.

Kierowca po naprawie pojazdu do WK po nowe, a tam, że nie bo nie, czy jakoś tak, że przecież wydane ma.

Tłumaczy, że kolizja PC zabrała policja, ale już naprawione i trza jechać w drogę.

No i nie dali nowego, a auto stoi już trzeci miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dali nowego, a auto stoi już trzeci miesiąc.

 

Pisemnie odmówili, czy na gębę? Ciekawi mnie podstawa prawna odmowy.

 

Zawsze właściciel może jechać na SKP, która wykona DBT na podstawie pokwitowania :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisemnie odmówili, czy na gębę? Ciekawi mnie podstawa prawna odmowy.

Jak znam życie to pewnie na gębę.

 

Zawsze właściciel może jechać na SKP, która wykona DBT na podstawie pokwitowania

Nie pojedzie bo to pierwsze zdarzenie podobno z jego winy i teraz lęka się, a termin używania pojazdu podawany w pokwitowaniach wiadomo ile trwa.

 

No ale pozostaje kwestia kolejnego PC do danego pojazdu jak to pierwsze jeszcze nie zwrócone, nie tyle zgubione, zapodziane, wyprane, zjedzone przez psa, lecz zatrzymane przez organ.

Ile WK takich PC do jednego auta może wydać?

Czyżby tyle ile razy petent wystąpi??

Codziennie kolejne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to pewnie na gębę.

 

Bo dał się spławić :razz:

 

Nie pojedzie bo to pierwsze zdarzenie podobno z jego winy i teraz lęka się, a termin używania pojazdu podawany w pokwitowaniach wiadomo ile trwa.

 

Są lawety ;)

 

lecz zatrzymane przez organ.

 

Dokładnie - na co jest stosowny dokument (pokwitowanie) z powodem zatrzymania.

 

Ile WK takich PC do jednego auta może wydać?

Czyżby tyle ile razy petent wystąpi??

Codziennie kolejne???

 

Nie ma limitu jako takiego. Natomiast nie bardzo widzę przeszkodę żeby wydać ponownie PC, bo klient naprawił pojazd i potrzebuje dojechać na badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojedzie bo to pierwsze zdarzenie podobno z jego winy i teraz lęka się, a termin używania pojazdu podawany w pokwitowaniach wiadomo ile trwa.

 

W tym konkretnym przypadku policjant na pewno wpisał "zakaz dalszej jazdy" i żadnego terminu nie mógł określić, gdyż byłoby to niezgodne z atr. 132 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie o drugie PC jak pierwsze zatrzymane.

 

Nieważnego PC nie odzyska, ale właściciel pojazdu zawsze może wnioskować o nowe celem wykonania BT. Kurde, powtarzam za michal_k :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie o drugie PC jak pierwsze zatrzymane.

 

Nieważnego PC nie odzyska, ale właściciel pojazdu zawsze może wnioskować o nowe celem wykonania BT. Kurde, powtarzam za michal_k :cool:

I dobrze powtarzasz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pentagram zgodne, czy nie, mało ważne.

Idzie o drugie PC jak pierwsze zatrzymane.

 

Jak zatrzymane przez policję ,to chyba go nie podarli, tylko w ciągu 3 dni musieli je wysłac do WK :) Chyba że WK wywaliło je do kosza razem z policyjną notką ,za co zabrali i nie pamięta.

Realnie jest to raczej nie możliwe,chyba że w WK panuje totalny burdel :shock:

Oj, e-eskape,chyba coś kręcisz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zatrzymane przez policję ,to chyba go nie podarli, tylko w ciągu 3 dni musieli je wysłac do WK

 

Nie w tym rzecz, PC wydawane jest na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia o kolejne 14 dni (w określonych przypadkach). Poczytaj dokładnie wcześniejsze posty, chodzi o to,że WK nie może zwrócić PC które straciło ważność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokładnie wcześniejsze posty, chodzi o to,że WK nie może zwrócić PC które straciło ważność.

 

Czytałem. Jeżeli to PC wróciło do WK i WK o tym wie ,to w mojej wypowiedzi chodziło o to, że ,WK nie powinno robić żadnych problemów żeby wydrukować drugie PC na wykonanie OBT.

Chyba że jak wcześniej pisałem ,w tym WK jest coś nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, e-eskape,chyba coś kręcisz

Nie mam w tym żadnego interesu. Piszę jak było.

No raczej organ zatrzymujący odesłał PC razem z info za co wystawił pokwitowanie.

Myślę, że bardziej tu idzie o urzędniczą niemoc z woli petenta.

Ostatnia wersja oparła się o skierowanie, ale tylko oparła... bo pojazdu nadal w ruchu drogowym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło o to, że ,WK nie powinno robić żadnych problemów żeby wydrukować drugie PC na wykonanie OBT.

 

Tak, ale klient musi o wydanie PC wnioskować (na piśmie), a WK nie ma prawa mu odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.