Skocz do zawartości

Badanie przyczepki lekkiej sprowadzonej z Niemiec


arekkos

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki wynik badania?

 

Żaden. Ustalenie danych nie powinno kończyć się wynikiem.

 

Czy WK zmieni to na bezterminowy?

 

WK musi stosować polskie terminy, czyli lekka nie podlega OBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalenie danych nie powinno kończyć się wynikiem.

Przepraszam,że nie w temacie ale nurtuje mnie pytanie-które badania dodatkowe według nowych przepisów powinny kończyć się wynikiem?

A jak krócej to które dodatkowe nie powinny kończyć się wynikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że nie w temacie ale nurtuje mnie pytanie-które badania dodatkowe według nowych przepisów powinny kończyć się wynikiem?

 

Dla mnie żadne i póki co nie daję wyniku badania przy dodatkowym bo jak mogę napisać że pojazd spełnia cały art 66a Ustawy robiąc identyfikację i sprawdzając tylko np. ogumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że nie w temacie ale nurtuje mnie pytanie-które badania dodatkowe według nowych przepisów powinny kończyć się wynikiem?

A jak krócej to które dodatkowe nie powinny kończyć się wynikiem?

Jak już nie w temacie to odpowiem, że najprawdopodobniej chodzi o podobne badania do tych z dokumentami od gazu, czy inny poddozorowych wynalazków. :x

„4. Po zakończeniu przeprowadzania badania technicznego pojazdu uprawniony diagnosta niezwłocznie dokonuje

wpisu o wyniku tego badania do rejestru badań technicznych pojazdów, zwanego dalej „rejestrem”, a także dokonuje wpisu

do dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz wystawia zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu technicznym pojazdu.”;

 

12. Badanie techniczne pojazdu z zamontowanym urządzeniem technicznym podlegającym dozorowi technicznemu może być przeprowadzone po przedstawieniu dokumentu wydanego przez właściwy organ dozoru technicznego, stwierdzającego sprawność urządzenia technicznego.

Skoro mają być dokumenty od gazu do wszystkich badań, to dlaczego nie wynik? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadne i póki co nie daję wyniku badania przy dodatkowym bo jak mogę napisać że pojazd spełnia cały art 66a Ustawy robiąc identyfikację i sprawdzając tylko np. ogumienie

Zawsze można wysmarować w uwagach, że spełnia w zakresie przeprowadzonych czynności/badania.

Już pisaliśmy:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=195418#195418

Lecz tam podobnie padło:

Ustalenie danych nie powinno kończyć się wynikiem.

Dlatego odejdę dalej i zadam jeszcze mniej tematyczne pytanie:

- jakie są wyniki badań??? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy fajny kogel mogel :(

I kolejne różne interpretacje WK w zależności od regionu :-( Ciekawe jak będzie u mnie :?

 

[ Dodano: 07-01-2014, 06:11 ]

Wykonywałem takie badanie miesiąc temu i ustalilem tylko dane.Bylo ok

Ale to już było....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to już tak (niestety)...

 

Ale czemu? Który przepis zabrania wykreślenia P i N? W danym przypadku nie ma zastosowania to MOŻNA wykreślić. Natomiast przy innych czynnościach TRZEBA wykreślić - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrania jak zabrania, ale ten zmieniony mówi o określeniu wyniku przeprowadzonego badania.

W połączeniu z punktem 4 objaśnień daje to klarowną sytuację.

Nooo... przynajmniej dla mnie, a rzadko mi się to zdarza. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.