Skocz do zawartości

Wirtualne badania


Rejdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze więcej Stacji a na pewno będzie lepiej w mniejszych miejscowościach to żenada jest a nie badania pewnie nie wszędzie ale w większości jeszcze mycie auta w cenie przeglądu prezenty różnego rodzaju nawet słyszałem i obniżki cen urzędowych dla stałych klientów np. komisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie komentarze pod tym art. np

Powiem wam jak wygląda przegląd na stacji diagnostycznej w mojej miejscowości. Najpierw idzie się do kasy. Daję 100 zł, chociaż przegląd kosztuje 98, nigdy nie wydają reszty. Później idzie się i Pan wbija pieczątkę, następnie pyta się czy chcę wjechać. Mówię, że tak, bo chcę wiedzieć czy wszystko ok, chociaż wiem, że na pewno jest ok. Pan patrzy na mnie jak na Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! a, bo przecież nikt nie wjeżdża. Robi pobieżnie z miną nietęgą, całość trwa może 3 minuty. W między czasie dwóch innych klientów, dostało już pieczątki i wracają do swoich samochodów na parkingu. Jak tu może być bezpiecznie? Ludzie, przecież tymi samochodami jeździcie wy i wasze dzieci.

Świadomość społeczna rośnie szybciej niż by się mogło wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to normalne na 75% skp. a nawet pan Turek z PISKP powiedział że badania w Polsce to fikcja :( miała temu zapobiec powołana grupa MTGiB . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to normalne na 75% skp
Ale co?Nie masz chyba na myśli tego
Poczytajcie komentarze pod tym art. np

Cytat:

Powiem wam jak wygląda przegląd na stacji diagnostycznej w mojej miejscowości. Najpierw idzie się do kasy. Daję 100 zł, chociaż przegląd kosztuje 98, nigdy nie wydają reszty. Później idzie się i Pan wbija pieczątkę, następnie pyta się czy chcę wjechać. Mówię, że tak, bo chcę wiedzieć czy wszystko ok, chociaż wiem, że na pewno jest ok. Pan patrzy na mnie jak na Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! , bo przecież nikt nie wjeżdża. Robi pobieżnie z miną nietęgą, całość trwa może 3 minuty. W między czasie dwóch innych klientów, dostało już pieczątki i wracają do swoich samochodów na parkingu. Jak tu może być bezpiecznie? Ludzie, przecież tymi samochodami jeździcie wy i wasze dzieci.[/quote

]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurek777, moim skromnym zdaniem "trochę" przesadziłeś z tymi 75%,nie te czasy bo

Świadomość społeczna rośnie szybciej niż by się mogło wydawać
i nie tylko to.Chyba,że w Twoim rejonie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i przesadziłem ale mimo że świadomość rośnie to takie rzeczy mają miejsce i nikt do tej pory nic nie robi żeby to zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy mają miejsce i nikt do tej pory nic nie robi żeby to zmienic

Aby było jeszcze ciekawiej to należy dodać, że wszyscy (klienci, konkurencja, starosta policja) o tym wiedzą i jakimś dziwnym trafem tego nie zauważają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

jak ktoś wpadnie na pomysł w ministerstwie aby dołączać wydruki z BT pojazdu to proceder na pewno znacznie się ukróci

 

Na MI bym zbytnio nie liczył, ale UE powoli się przymierza do ewidencjonowania wartości parametrów mierzonych podczas OBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzór już dawno nakazał zamieszczać wyniki w zaświadczeniach ;)

 

Na jakiej podstawie? Widzimisię?

no oczywiście, Michał nie pamiętasz? pismo nawet ktoś tu na forum wrzucił, a potem rakiem się z tego wycofywano, że to niby prośba i takie tam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście, Michał nie pamiętasz? pismo nawet ktoś tu na forum wrzucił, a potem rakiem się z tego wycofywano, że to niby prośba i takie tam ...

 

Myślałem, że to coś nowego, a nie Kraków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie Kraków
po prostu dbają o środowisko naturalne .......... :D
oczywiście i segregują śmieci....

 

 

 

na te co można palić w dzień i na te co można palić w nocy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie Kraków
po prostu dbają o środowisko naturalne .......... :D
oczywiście i segregują śmieci....

 

 

 

na te co można palić w dzień i na te co można palić w nocy :x

Eeeee, coś Ci się Grzesiu pomyliło :P U nas nawet liści działkowiczom nie pozwolą palić, bo smog :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie Kraków
po prostu dbają o środowisko naturalne .......... :D
oczywiście i segregują śmieci....

 

 

 

na te co można palić w dzień i na te co można palić w nocy :x

Eeeee, coś Ci się Grzesiu pomyliło :P U nas nawet liści działkowiczom nie pozwolą palić, bo smog :evil:
a może to u mnie tak jest :x eeee, nie ważne ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.