Skocz do zawartości

Pomagamy naszym Pociechom w odrabianiu lekcji


darkdog

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zacne :oops: grono specjalistów w dziedzinie BT. czasami pomaga odrobić lekcję naszym pociechom :!: i w czym, a tak pozwoliłem sobie na założenie :D tego tematu a co ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    17

  • blakop

    6

  • crackers

    4

  • biker100

    4

Co drugi tydzień przez cały tydzień codziennie, jak mam pierwszą zmianę to pomagam. Na szczęście jeszcze ogarniam materiał :D:D:D (bo to pierwsza klasa :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam pierwszą zmianę to pomagam.

to tak jak ja Radku :P

(bo to pierwsza klasa

a mój Młody 2-ga gimnazjum :-? czasami tego nie ogarniam :razz:

 

[ Dodano: 08-03-2014, 21:08 ]

halo halo czy my tylko z Radkiem :P pomagamy naszym Pociechom :evil: Psujku Macieju co ty na to :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo czy my tylko z Radkiem pomagamy naszym Pociechom
Na to wyglada ze tak.Ja juz do wnuczek nie wsadzam nosa ;) Mają przeciez rodziców to niech się dogadują.Kiedyś ....no roznie to bywalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomaganie polega głównie na wytłumaczeniu zasad i postępowania, bo staram się dziecka nie wyręczać...

 

No to tak jak i ja, siedzę, cierpliwie tłumaczę choć czasem już mnie trafia że nie potrafi zrozumieć tak prostej sprawy ale cóż od nowa tłumaczę bo cierpliwość do dzieci to jednak trza mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na początku, w klasach 1-3 dziecko raczej nie potrzebuje pomocy, co raczej przypilnowania, nauki systematyczności itd. Póki co odpukać wszystko łapie i nie musimy siedzieć w domu nad ćwiczeniem tego, czego w szkole nie załapała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pomaganie polega głównie na wytłumaczeniu zasad i postępowania, bo staram się dziecka nie wyręczać.

ja nie mówię o wyręczaniu Macieju :-D i za młodego robić wszystko :P

w klasach 1-3 dziecko raczej nie potrzebuje pomocy

Błażeju to ja też wiem, ale powiem tak młody w tygodniu to na nic nie ma czasu 3 razy trening w kosza, środa dodatkowy angielski, i po tygodniu, a i zapomniałem dodać że jeszcze sędziuję bo jest sędzią :P ale raczej nie mogę narzekać na jego wyniki w szkolę, ale czasami pomóc trzeba :x

 

[ Dodano: 09-03-2014, 14:19 ]

np. w budowie takiego czegoś :razz: to pani zadaje uczniom :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tenis i pływalnia??

pływanie w piątek ale przed lekcjami 2-gdz. to taki projekt z uni dla szkół :-D

tenis :!: szach mat co ty głupi :x to nie pin pong :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie. Ja do mojej jedynaczki musiałem na 2 godz. dziennie studentkę zatrudnić bo tyle mają zadawane. Po odrobieniu lekcji ja z żoną powtarzamy do klasówek dodatkowo pół soboty i niedzieli. W piątej klasie ma średnio 2-3 klasówki w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie

ta bardzo :?

powtarzamy do klasówek dodatkowo pół soboty i niedzieli

tak samo robię i przy okazji ile się dowiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.