Skocz do zawartości

Co ze stacjami od 2015 roku


janmarek

Rekomendowane odpowiedzi

U nas zmian konstr. kiedyś robiło się więcej teraz tylko sporadycznie kilka może kilkanaście w roku,to wielkich strat nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • IVVO

    8

  • Psuj

    6

  • aboz

    6

  • Fredek

    5

Top Posters In This Topic

No właśnie Ci stracą najwięcej "podstawową stację kontroli pojazdów wykonującą niektóre badania z zakresu okręgowej stacji kontroli pojazdów, mogą do dnia 31 grudnia 2015 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ci stracą najwięcej "podstawową stację kontroli pojazdów wykonującą niektóre badania z zakresu okręgowej stacji kontroli pojazdów, mogą do dnia 31 grudnia 2015 r."
Problem to mają stacje branżowe, gdzie wykonują tylko określone rodzaje BT np. wyłącznie autobusów. Przy braku możliwości przebudowy na OSKP, pozostaje tylko PSKP albo nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to nigdy nie wiadomo co bedzie,w zeszłym roku panowie z TDT jak byli na kontroli to mówili znów ze każdy diagnosta po 2015r bedzie musiał mieć pełen zakres uprawnień nieważne gdzie pracuje czy na PSKP, czy OSKP, i kazdy do tego czasu chcący pozostać w pracy powinien rozszerzyć uprawnienia do pełnych, ile w tym prawdy to nie wiem okaże się, ale dla mnie bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówili znów ze każdy diagnosta po 2015r bedzie musiał mieć pełen zakres uprawnień nieważne gdzie pracuje czy na PSKP, czy OSKP,

Na szczęście w TEDECIE podobnie jak u nas, każdy mówi co innego, a zatem jest nadzieja, że burdel pozostanie, no może kapkę większy ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM . PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY NA PSKP CIĄGNIKI ROLNICZE ROBIMY TYLKO

DO 3,5T. PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW WYKONUJE OBT POJAZDÓW DO

3,5 T I CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH NIE JEST POWIEDZIANE JAKICH CIAGNIKÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canter,

po pierwsze, NIE KRZYCZ

po drugie, używaj opcji szukaj - to nie boli

po trzecie, trochę pokićkałeś - skp podstawowa robi badania pojazdów do 3,5 t w tym ciągników, a nie odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu

 

Racja 2015 to żadna przełomowa data

 

Ale tylko wówczas, gdy działa na starych zasadach

 

I z przyczepami rolniczymi na starych też jest różnie - zależy jak kto przeczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KRZYCZĘ TYLKO PISZĘ DUŻYMI LITERAMI BO MI ŁATWIEJ CZYTAĆ /NOSZĘ OKULARY/

ZADAŁEM PROSTE PYTANIE I MIAŁEM NADZIEJĘ NA ODPOWIEDŻ W TYM SAMYM STYLU

ALE JAK TO KOGOŚ PRZERASTA TO JUŻ JEGO PROBLEM NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO TYPU UWAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KRZYCZĘ TYLKO PISZĘ DUŻYMI LITERAMI BO MI ŁATWIEJ CZYTAĆ /NOSZĘ OKULARY/

 

7. Nie nadużywaj formatowania!

Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną jak i kursywą. Jednak pamiętaj, aby nie nadużywać formatowania. Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych. Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy dioda "Caps Lock" się nie świeci ;) !

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyć możesz sobie wielu rzeczy, ale na każdym forum obowiązują pewne zasady - w tym przede wszystkim zasad pisowni i korzystania z zasobów danego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KRZYCZĘ TYLKO PISZĘ DUŻYMI LITERAMI

 

To właśnie oznacza KRZYK

 

NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO TYPU UWAG

 

A ja sobie nie życzę takiego zachowania. Każdy następny post drukowanymi, będzie usunięty...

 

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=272

 

 

/NOSZĘ OKULARY/

 

Ja też, na zmianę z soczewkami kontaktowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje VIPOWI za wyjaśnienie moich błędów w użytkowaniu forum.

 

 

Uwaga dla Moderatora. Nadmiar władzy . a wystarczyło zwykłe przepraszam i wyjaśnić dlaczego tak uważasz

ale to nie wszyscy potrafią Jesteś zwyczajnie niegrzeczny i z dużymi brakami w kulturze

osobistej. Nie wszyscy piszący na tej stronie muszą znać wszystkie zwyczaje wystarczy grzecznie wytłumaczyć , ale to trzeba chcieć i umieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canter, Kolego nie irytuj się - "pierwsze śliwki robaczywki" - prawi każdy dostał zrąbki od moderatora na początku

 

Nasi użytkownicy napisali 180023 postów, tematów 10492

Mamy 5104 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowana osoba: Henx

To forum odwiedzono już 2719318 razy

 

Ktoś musi nad tym czuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację ale kultura powinna obowiązywać wszystkich bez względu na wykształcenie , stanowisko czy pełnioną funkcję .

Żyło by nam się może nie lepiej ale na pewno milej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w TEDECIE podobnie jak u nas, każdy mówi co innego, a zatem jest nadzieja, że burdel pozostanie, no może kapkę większy ,,,

I żyjcie tą nadzieją. Już wiem co robię źle - chce jakiegoś porządku. Dziękuję, że mi wytłumaczyłeś czego oczekują diagności. Masz u mnie piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żyjcie tą nadzieją.

To już nie nadzieja a bezsilność i żeby było jasne, nie winię Ciebie za to, że Góra ma porządek w du..e. Po prostu w burdelu zawsze się łatwiej rządziło,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.