Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

BarAnt

Pierwsza rejestracja - dwie interpretacje.

Polecane posty

BarAnt

Witam.

Mam pytanie odnośnie pojazdów sprowadzonych z zagranicy, ponieważ w mojej okolicy pojawiły się różne interpretacje W.K.

1. Czy jeżeli pojazd na przeglądzie posiada pozwolenie czasowe i czerwone tablice, w pozycji "oznaczenie kraju rejestracji" należy wpisać PL, czy oznaczenie kraju z którego pochodzi? No i data pierwszej rejestracji w kraju: XXXX-XX-XX, czy to co jest napisane w pozwoleniu czasowym?

2. Co jeżeli wystawiamy wynik negatywny za brak tablic również w przypadku pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Czy w pozycji " nr rejestracyjny" należy wpisać nr jaki widnieje w zagranicznym dowodzie pomimo braku tablic, czy b/n ? Plus oczywiście usterka w uwagach.

Jak Wy to robicie, bo jak wcześniej napisałem pojawiły się dwie różne interpretacje W.K. dla każdego z tych punktów. Pozdrawiam.

Grzegorz Łódź
Pierwsza rejestracja - dwie interpretacje.

Tylko dwie :?:x

Było już o tym tyle razy.Skorzystaj z opcji "szukaj" to znajdziesz wiele interpretacji i postępowań w zależności od WK.

Najlepiej uzgodnij to ze swoim WK. Według mnie to kolejne powielenie tego tematu.

[ Dodano: 28-03-2014, 08:04 ]

Do poczytania

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=11614&postdays=0&postorder=asc&highlight=bez+tablic&start=0

markes30
Witam.

Mam pytanie odnośnie pojazdów sprowadzonych z zagranicy, ponieważ w mojej okolicy pojawiły się różne interpretacje W.K.

1. Czy jeżeli pojazd na przeglądzie posiada pozwolenie czasowe i czerwone tablice, w pozycji "oznaczenie kraju rejestracji" należy wpisać PL, czy oznaczenie kraju z którego pochodzi? No i data pierwszej rejestracji w kraju: XXXX-XX-XX, czy to co jest napisane w pozwoleniu czasowym?

Wpisujemy PL bo zarejestrowany (czasowo ) w PL.

2. Co jeżeli wystawiamy wynik negatywny za brak tablic również w przypadku pojazdu sprowadzonego z zagranicy. Czy w pozycji " nr rejestracyjny" należy wpisać nr jaki widnieje w zagranicznym dowodzie pomimo braku tablic, czy b/n ? Plus oczywiście usterka w uwagach.

Należy wpisać brak numeru

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.