Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

marcin78

Moc / masa

Polecane posty

marcin78

Witam, kolegów diagnostów. Mam jedno pytanie dot, autobusu 100 km/h, jak obliczyć że dany autobus spełnia warunek 11kW/t? Jest taki punkt do wypełnienia w zaświadczeniu - spełnia ten warunek czy nie spełnia. Nie mogę tego ogarnąć, proszę o jakąś wskazówkę

michal_k
Mam jedno pytanie dot, autobusu 100 km/h, jak obliczyć że dany autobus spełnia warunek 11kW/t

§ 23. 1.62) Stosunek maksymalnej mocy netto silnika autobusu do dopuszczalnej masy całkowitej powinien wynosić co najmniej 11 kW/t.

Czyli podziel moc wyrażoną w kW przez DMC wyrażone w tonach. Jeśli wyjdzie 11 lub więcej to jest ok.

darkdog
Czyli podziel moc wyrażoną w kW przez DMC wyrażone w tonach. Jeśli wyjdzie 11 lub więcej to jest ok.

dokładnie tak jak napisał Michał :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.