Skocz do zawartości

Ciekawostka...


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko przez ten wiek emerytalny-jest szansa że się doczeka
Grześ można i pięknie funkcjonować na emeryturze ;)

 

biker100, kto stoi w miejscu to się cofa
dokłądnie Danielu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jeszcze jakim cudem WK przyjmują zaświadczenia z BT na nieaktualnym druku????

 

druki dostają aktualne tylko tyle ,ze pisane ręcznie :D

 

:D

 

z tym patronatem 5.9 was nie wkręcam - po mojej interwencji w ten weekend informatyk musi poświecić trochę czasu na doprowadzenie do normy - co nie jest wcale proste gdyż nie można po prostu tego aktualizować ,tylko po kolei - :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce opadają
już mnie nic nie zdziwi - to co widzę jak nie które stacje są daleko ,daleko w lesie z ustawami i prowadzeniem badań i teraz jak robić dobrze jak oni otwierają oczy -my tak nie robiliśmy , oj Jacku zdziwiłbyś się :shock: ostatnio robiłem BT a że skończył się DR to mówię panu trzeba iść z tym zaświadczeniem do WK, pan mówi wiem i pokazuje mi :? zaświadczenie z zeszłego roku bo nie zdążył iść aby wymienić DR.I wiesz co mnie powaliło na kolana :shock: zaświadczenie :!: chyba z przed 10-ciu lub więcej lat, mało tego jeszcze miał dopuszczenie warunkowe, myślę że pamiętasz takie zaświadczenia P.W.N. I co Ty na to Przyjacielu :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ty na to Przyjacielu

 

na razie będę próbował wprowadzić normalność -ale będzie to trudne po tym co widzę :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan mówi wiem i pokazuje mi :? zaświadczenie z zeszłego roku bo nie zdążył iść aby wymienić DR.I wiesz co mnie powaliło na kolana :shock: zaświadczenie :!: chyba z przed 10-ciu lub więcej lat

Tego postępowania ja osobiście nie neguję, bo niby dlaczego za brak kratek (zły wzór) DR klient ma płacić. To świadome działanie napędzające kasę i petentów urzędom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego postępowania ja osobiście nie neguję,

 

Nie zrozumiałeś. Zaświadczenie wystawione w zeszłym roku na wzorze sprzed przeszło 10 lat. O to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tragizujcie.

 

Za nadto znaczy...

 

OK - zaświadczenie nie obowiązuje od 10 lat - oczywiście.

Pytanie czemu wystawiane?

Może po prostu jako swoisty "dodatkowy dokument z SKP" podobnie jak wydruki z różnych urządzeń?? Nie mamy informacji, że dokument w jakikolwiek sposób uczestniczył w obiegu administracyjno - prawnym... Więc po co sensacja??

Pytajcie ITS po co umożliwiają ciągłe wystawianie tego dokumentu?

Może uznano, że bez względu na utratę znaczenia tego dokumentu jego znaczenie dla klienta może być ciągle spore?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytajcie ITS po co umożliwiają ciągłe wystawianie tego dokumentu?

Doczekaliśmy takich czasów, że autorzy programów są gotowi zamieścić wiele zbędnych a nawet sprzecznych z przepisami opcji aby tylko sprzedać program kilku nabywcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekaliśmy takich czasów, że autorzy programów są gotowi zamieścić wiele zbędnych a nawet sprzecznych z przepisami opcji aby tylko sprzedać program kilku nabywcom.

 

Patrz program POJAZD by PWPW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.