Skocz do zawartości

Toyota Land Cruisier 9 miejsc siedzących?


vilix22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    10

  • Paprock

    9

  • IVVO

    5

  • vilix22

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Liban
1999/200 Golan heights i tak jak pisałem w 1999 wymienialiśmy je na 4 Runner-y - ehhh były to czasy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to forum , mozna spotkać diagnostę, prawnika , pracownika WK , sfrustrowanego klienta oraz komandosa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komandosa

Aż tak to nie - technika eksploatacji kompanii remontowej :D

 

[ Dodano: 30-05-2014, 09:45 ]

Liban
1999/200 Golan heights i tak jak pisałem w 1999 wymienialiśmy je na 4 Runner-y - ehhh były to czasy :D

Czyż by na "przemytniczej 60-tce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zgadłem misję poproszę o jakąś nagrodę :D

Myślę , że od IVVO dostaniesz w nagrodę pozłacane wędzidło...... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technika eksploatacji kompanii remontowej

Możesz opisać, czym ta jednostka się zajmuje, bo ja w wojsku nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że od IVVO dostaniesz w nagrodę pozłacane wędzidło......

 

A od administracji wycieczkę do Meksyku... pieszą... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od administracji wycieczkę do Meksyku... pieszą...

"Dziadku - czy my co roku musimy płynąc do tej Ameryki.... Nic nie godej wnusiu.. ino wiosłuj ....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G= brak takiej informacji. Z danych technicznych zawartych w tym DR była tylko pojemność silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał klient na pierwsze badanie pojazdu z Holandii a zarejestrowanego w Anglii (wersja europejska kierownica po lewej stronie)

Tak pogrubiłem, bo trochę tych informacji nadmiar i "gryzą się". :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pogrubiłem, bo trochę tych informacji nadmiar i "gryzą się"

Ale co Cię tu zdziwiło, że anglicy rejestrują a my jeszcze nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pogrubiłem, bo trochę tych informacji nadmiar i "gryzą się". :x
dlaczego gryzą się?

 

Zobacz ile LHD w UK na sprzedaż:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l2632.R2.TR11.TRC1.A0.H1.XLHD&_nkw=lhd&_sacat=9801&_from=R40

 

Może i kierownice mają po lewej ale jednak w przeciwną, odchylenie granicy światłocienia świateł mijania ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kierownice mają po lewej ale jednak w przeciwną, odchylenie granicy światłocienia świateł mijania ...
malkontenci :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzędy?
to teraz poczytaj:

brękot, burczymucha, cenzor, chimeryk, cięty język, czarnowidz, defetysta, fatalista, frustrat, gbur, gderacz, ględa, ględziarz, grubianin, grymaśnik, hipochondryk, ironista, jęczydusza, kapryśnik, kaznodzieja, krytyk, krytykant, kwękacz, mantyka, maruda, mentor, męczydusza, moralista, moralizator, mrukot, namolniak, naprawiacz świata, narzekacz, natręt, nudziarz, oskarżyciel, ostre pióro, pesymista, piła, rezoner, starzec, śledziennik, tetryk, upierdliwiec, utyskiwacz, weredyk, wybredniś, wybrzydzacz, wyrzekacz, zgorzknialec, zgorzkniały, zoil, zrzęda, zrzędliwiec :evil:

 

Zobacz Grześ, a o Kaznodziei cisza :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Grześ, a o Kaznodziei cisza :cool:

 

to teraz poczytaj:

brękot, burczymucha, cenzor, chimeryk, cięty język, czarnowidz, defetysta, fatalista, frustrat, gbur, gderacz, ględa, ględziarz, grubianin, grymaśnik, hipochondryk, ironista, jęczydusza, kapryśnik, krytyk, krytykant, kwękacz, mantyka, maruda, mentor, męczydusza, moralista, moralizator, mrukot, namolniak, naprawiacz świata, narzekacz, natręt, nudziarz, oskarżyciel, ostre pióro, pesymista, piła, rezoner, starzec, śledziennik, tetryk, upierdliwiec, utyskiwacz, weredyk, wybredniś, wybrzydzacz, wyrzekacz, zgorzknialec, zgorzkniały, zoil, zrzęda, zrzędliwiec :evil:

 

Też nie widzę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.