Skocz do zawartości

Propozycje zmian w przepisach dot. badań i warunków tech.


aboz

Rekomendowane odpowiedzi

Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie .
- TAK JEST! :ok

Lecz na rzeczy coś leży skoro wujek Googiel na street view pozasłaniał tablice, co nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    9

  • Grzegorz Łódź

    7

  • skpauto

    6

  • aboz

    6

Tu akurat nie trafiłeś, moim zadaniem jest wykonywanie BT i nic poza tym, żadnych geometrii itp. (to wszystko wykonują mechanicy z serwisu) więc jeśli nie mam klienta to nic nie robię , chociaż czekanie to bardzo ciężka i wyczerpująca praca

no akurat geometrie wykonujemy my :) ale oczywiście na serwisie :) a to czekanie ach :razz: to udręka :? więc jeśli nie mam klienta to nic nie robię a ja układam pasjansa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten wiek Przyjacielu od mapowania są odpowiednie osoby, które dbają o to
- dobrze masz, widać wypracowałeś sobie, u mnie w wolny czas uprzyjemniam sobie śmigając na mopie. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze masz, widać wypracowałeś sobie, u mnie w wolny czas uprzyjemniam sobie śmigając na mopie.

:P u mnie są od tego odpowiednie służby co odpowiadają za porządki i dzisiaj na BT Pani mówi Panie u Pana to jak w Laboratorium no tak coś w tym sensie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie sprzątasz....
sprzątanie nic już tu nie da ,jak przez ileś lat doprowadzono do tego stanu ,że tylko remont kapitalny może zrobić z tego
Laboratorium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

quote="darkdog"]

5) Co najmniej jedna kamera o rozdzielczości ( "dobrej" ) skierowana na bramę wjazdową lub wyjazdową z minimum dwumiesięcznym zapisem obrazu.

takie kamery to ja mam już ohoooo od dawna na wjazd wyjazd i oczywiście na stacji kamera 360 st obrotowa :x bez żadnej ustawy czy ma być czy nie na wyposażeniu :)

 

U mnie też mam kamery na wyposażeniu, ale wszyscy wiemy co dzieje się na stacjach gdzie ich niema.

 

Tylko kto to będzie oglądał :evil:

 

Organ nadzorujący w przypadku donosów o klepanie przeglądów zaocznie oraz okresowo powiedzmy chociaż raz na trzy lata oczywiście bez zapowiedzi.

 

Przepraszam,czyja to propozycja, Twoja ???

 

Tak moja bo przecież o to chodzi w temacie, ale myślę że wielu z nas się pod tym podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mam kamery na wyposażeniu, ale wszyscy wiemy co dzieje się na stacjach gdzie ich niema.

 

 

 

 

 

a tam gdzie sa kamery dzieje się tak samo . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tam gdzie sa kamery dzieje się tak samo . :(

 

:shock: Być może, ale jeśli ktoś będzie te nagrania chociaż raz na jakiś czas kontrolował, to wystarczy że w każdym starostwie za przekręty na stacjach zabiorą uprawnienia dwóm diagnostom, to reszta będzie się bała kombinować żeby za XXzł, za stempel w dowód zaocznie stracić uprawnienia. Takie jest moje zdanie.

 

I ci diagności którzy kombinują dzisiaj, może przejrzą na :shock: jaki złom stemplują.

 

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciele skp. zakładają kamery nie po to żeby diagności robili wzorowo badania tylko dla ochrony obiektu i starostwo takich kamer nie może podglądać , albo w razie W można powiedzieć że się popsuło , można też rejestrator do rzeki wyrzucić i po kłopocie . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo w razie W można powiedzieć że się popsuło , można też rejestrator do rzeki wyrzucić i po kłopocie . :(

Nie jest to takie proste jak by się mogło wydawać. Praktycznie wszystkie dane skasowane z twardego dysku rejestratora policyjni technicy bez większych problemów odzyskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciele skp. zakładają kamery nie po to żeby diagności robili wzorowo badania tylko dla ochrony obiektu i starostwo takich kamer nie może podglądać , albo w razie W można powiedzieć że się popsuło , można też rejestrator do rzeki wyrzucić i po kłopocie . :(

Najpierw pokażą kwit, żebyś oddał rejestrtor czy dysk.

Potem powiedzą, żę godzina "W" nadeszła - nie życzę - jednego poszkodowanego znałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy dziewczyny śpiewacie :-D

już ja widziałem jak to oni odzyskują , od godz 18 do 2 w nocy siedzieli na skp. i nakaz mieli do odzyskania , w między czasie z kom. woj. ściągali posiłki i nic nie ściągneli , a po rejestrator przyjechali po tygodniu dopiero z prośbą a nie z nakazem , sprawa nie dotyczyła skp. ale że u nas był monitoring na zewnątrz no to ściągali, rejestrator oddali po 1.5 roku,i został on jak pisałem pier....... ty prawdopodobnie do rzeki :) bo go na skp. nie widzę , zostały tylko kamery . nie znam się na tym, ale można chyba ustawić że po jaimś czasie samo się wszystko kasuje , prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można chyba ustawić że po jaimś czasie samo się wszystko kasuje , prawda to ?

Z reguły ustawione są tak, że nagrywają do zapełnienia dysku a potem najstarsze nagrania są kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa też sposoby(programy), które potrafią to odzyskać

 

Po nadpisaniu nowych danych na miejsce starych - nie ma szans. po skasowaniu - jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tej akcji rejestrator zniknoł

 

fajnego masz szeryfa... mój sam zadecydował, że będziemy mieć kamery, bo przez chyba pierwsze 3 lata nie mieliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy dziewczyny śpiewacie :-D

już ja widziałem jak to oni odzyskują , od godz 18 do 2 w nocy siedzieli na skp. i nakaz mieli do odzyskania , w między czasie z kom. woj. ściągali posiłki i nic nie ściągneli , a po rejestrator przyjechali po tygodniu dopiero z prośbą a nie z nakazem , sprawa nie dotyczyła skp. ale że u nas był monitoring na zewnątrz no to ściągali, rejestrator oddali po 1.5 roku,?

No to niezły mają tam burdel w tym "genetix"... sistro! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.