Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    3. 3
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    4. 4
      cezary
      cezary
      1
    5. 5
      Solaris
      Solaris
      1
  • Aktualne posty

    • Jacdiag
      Ale ten ma (wg wikipedi) Vmax = 100km/h Żeby było tak samo (60% Vmax) to ził będzie ograniczony do 39 km/h, a to już poniżej limitu autostradowego.  
    • Davedxx
      Napisałem że mam też inny samochód akurat Gaz 69 zabytkowy rejestrowany w tym samym czasie (czyli 2004-2005 rok) i posiada tak samo wpis w dowodzie jak ził "ograniczenie do 60 km/h" ale nie posiada wpisu o zakazie jazdy po autostradach i drogach ekspresowych. Chodzi mi oto czy jest możliwe z punktu prawnego wykasowanie tego wpisu i tyle. Chodzi mi o konkretną odpowiedź czy można to zmienić w dokumentach albo zrobić powtórny przegląd tego auta czy też nie. Ził nie jest ciągnikiem rolniczym. 
    • wojteczek
      A co chciałeś przeczytać? Że złożymy się i zwrócimy ci pieniądze? Kiedy kupowałeś to nie przeszkadzał tobie ten wpis? Myśleć choć odrobinę. Jak sobie wyobrażasz bezpieczne poruszanie się po drodze szybkiego ruchu kiedy poruszasz się 3 razy wolniej niż pozostali uczestnicy? Ciągniki rolnicze z jakiegoś powodu też nie poruszają się po autostradach.   Taka decyzję podjął diagnosta podczas badania co do zgodności. W przypadku tego badania  to diagnosta decyduje o ewentualnych ograniczeniach i w tym konkretnym przypadku zastosował.
    • Davedxx
      A co twoja odpowiedź wnosi do mojego tematu ? 
    • Jacdiag
      To jest jego prędkość maksymalna. Silnik benzynowy 5,5l; skrzynia biegów niesynchronizowana; układ kierowniczy bez wspomagania.  Zabytek nie jest od tego żeby go piłować na max możliwości.    
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 509
    • Najwięcej online
      1 667

    Davedxx
    Najnowszy użytkownik
    Davedxx
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.