Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      wojteczek
      wojteczek
      5
    2. 2
      cezary
      cezary
      2
    3. 3
      Dawid_J
      Dawid_J
      1
    4. 4
      GABIUSZ
      GABIUSZ
      1
    5. 5
      Paprock
      Paprock
      1
  • Aktualne posty

    • aboz
      Co te wyraźne spękania robią z tą oponą? One są często wynikiem ekologii w przemyśle oponiarskim. Mniej kauczuku i więcej węglowych wypełniaczy dają taki właśnie efekt. Co ciekawe, taka opona mam lepsze właściwości niż twardy jak kamień klocek ponad dziesięcioletni. Nie ma tu rozwarstwienia ani odsłonięcia kordu. Nawet bieżnik wydaje się być kompletny. Jeszcze chwila i takie widoki będą codziennością. Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka
    • oskpszef
      Firma opon najwyższa półka Michelin 
    • cezary
      A bez żadnego problemu i do niepodważenia taka : Z.I.11. Wyraźne spękania opon [UP] I trochę dziwi mnie, że widząc taki stan opon można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do usterki.  Co do wyglądu opon 3-5 letnich, to ....., a przemilczę. 
    • Rafi90
      Nie chodzi o to, tylko o to że z grzeczności, za kasę czy też nie , ocenisz komuś samochód, a później za swoje pieniądze będziesz jeździł na rozprawy jako świadek. Nas już próbowali kilka razy wplątać w takie zeznania . Jeden mówił że napiszą pismo z adwokatem że diagnosta ten i ten powiedział / sprawdził i jednak było tak a nie tak. Jakieś podejrzane kombinacje, odmawiam sprawdzenia. Albo OBT na życzenie albo nara
    • aboz
      A tak z ciekawości, jaka usterka? Bo niestety na ten stan jako takiej nie ma, a dodatkowo tak potrafią wyglądać 3-5 letnie gumy Nokian, Michelin, Dunlop itp. Nawet chińskie Goodride tak nie parcieją jak wyżej wymienione.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 516
    • Najwięcej online
      1 667

    dzekson4400
    Najnowszy użytkownik
    dzekson4400
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.