Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    3. 3
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    4. 4
      cezary
      cezary
      1
    5. 5
      Solaris
      Solaris
      1
  • Aktualne posty

    • Paprock
      Może jeszcze będziesz miał szansę zobaczyć. A tu, zanim zejdzesz, fotkę wkejam z zagadką, kto datę badania wklepał?   
    • Rafi90
      Zdarza się że klient chcąc coś ukryć nie chce wysiąść z pojazdu. Miałem raz jednego z kulą , mówi czy może sam bo ciężko mu wysiąść, mówię dobra dawaj. Amorki, później hamuje, mówię "teraz ręczny" a tu cyk, światła stop się swiecą Taki zonk...
    • cezary
      Ale jak żyję, a długo już, to nie widziałem wpisanych przez wytwórnię informacji o dacie wydania DR i tym bardziej o NTB, że nie wspomnę o okrągłym stemplu WK. 
    • Solaris
      Nigdy się tym jakoś szczegółowo nie interesowałem ale jak sam kilka razy miałem do załatwianie w Wydziale Komunikacji to mówią, że WK wypełnia pierwsze miejsce w Dowodzie rejestracyjnym a kolejne miejsca z terminami badań zapełnia diagnosta
    • danielg539
      Ciekawe, czy wartości fabryczne z urządzenia do geometrii są zgodne z zaleceniami producenta i czy nie są one uzależnione od wersji / wyposażenia pojazdu. Pracując w ASO i mając dostęp do danych producenta nie raz zauważyłem rozbieżność danych z Autodaty z danymi fabrycznymi.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 508
    • Najwięcej online
      1 667

    KwiecienPL
    Najnowszy użytkownik
    KwiecienPL
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.