Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      michal_k
      michal_k
      5
    2. 2
      Jacdiag
      Jacdiag
      3
    3. 3
      aboz
      aboz
      2
    4. 4
      Solaris
      Solaris
      2
    5. 5
      cezary
      cezary
      2
  • Aktualne posty

    • wojteczek
      Że nie potrzebna jest podwyżka cennika za badania jeżeli stacje bawią się jeszcze w wysyłanie papierowych zaproszeń. Przestaw się na SMSy, nie będzie problemu z RODO i koszy mniejsze. Kto będzie chciał dostać przypomnienie o zbliżającym się badaniu to zostawi nr. Ma to jeszcze jeden +, w razie potrzeby łatwo jest się skontaktować z klientem.
    • Rubel
      Jak w tytule potrzebne dane techniczne przyczepy ciężarowej rolniczej Rolland T13 sprowadzonej z Francji z tabliczki dane dmc- 17670, naciski 7353, 7354 
    • Jacdiag
      Że ma rację. Po co gromadzisz dane właścicieli pojazdów bez ich zgody Ja pytam tylko o nr telefonu informując że za rok dostanie przypomnienie o BT. Przez ponad 10 lat tylko jedna osoba odmówiła, bo ma zastrzeżony.  
    • Dniepr
      Witam taka sytuacja w ubiegłym roku klient X sprzedaje auto klientowi Y (zgłosił do WK zakup ) ten jedzie na stację i robi OBT na DR z adresem poprzedniego właściciela czyli X , po roku wysyłam zaproszenie do klienta X który nigdy u mnie nie był. X Dzwoni na stację i straszy że RODO że on sobie nie życzy i sprawę zgłosi na prokuraturę co sądzicie ?
    • Paprock
      Trzy dni z 'zakresu' zniknęły pod koniec 2017 roku. Natomiast ustawa poprzednia i obecna od zawsze operował  'niezwłocznym przekazaniem dowodu'.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 483
    • Najwięcej online
      1 667

    piotrblasz8
    Najnowszy użytkownik
    piotrblasz8
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.