Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      Paprock
      Paprock
      4
    2. 2
      mirek_handlarz
      mirek_handlarz
      3
    3. 3
      aboz
      aboz
      2
    4. 4
      lokiec3
      lokiec3
      2
    5. 5
      cezary
      cezary
      2
  • Aktualne posty

    • Kuber88
      W cepiku widnieje ten stary dowód według serii oraz numeru jako odebrany więc tutaj problemu nie widzę , problem pojawia się z tymi nieszczęsnymi legalizacjami tablic.
    • Yooro
      w załączeniu oficial ze strony MI MI dementuje: Nie będzie podwyżek opłat za badania techniczne pojazdów od 1 lipca 2024 r. 26.06.2024 W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami o wzroście opłat za badania techniczne pojazdów, Ministerstwo Infrastruktury informuje, że nie będzie podwyżek opłat od 1 lipca 2024 r. Nie zostały też rozpoczęte prace legislacyjne nad zmianą przepisów regulujących wysokość stawek opłata za badania techniczne. Nieprawdziwa jest również informacja o uzależnieniu wysokości opłat za badania techniczne pojazdów od wynagrodzenia minimalnego oraz podawana przez media kwota. https://www.gov.pl/web/infrastruktura/mi-dementuje-nie-bedzie-podwyzek-oplat-za-badania-techniczne-pojazdow-od-1-lipca-2024-r I po temacie...
    • Paprock
      Jakoś nie do końca jestem przekonany czy na takim dowodzie ze zgłoszeniem zmiany danych można się wozić samochodem. Co prawda osobiście raz miałem taką sytuację i urząd zaproponował mi wystawienie PC, co zaakceptowałem i spokój przez 30 dni miałem.
    • Kuber88
      Problem powstaje przy wymianie dowodu , WK wbija w dowód ze zgłoszono wymianę dnia tego i tego itd itp, nakleja nowe nalepki na tablice a zapomina wpisać je do DR starego. Pewnie ta 3 naklejka nowa leci do nowego dowodu ten nie zostaje odebrany i po pól roku pojawia się na przeglądzie ze starym DR bez adnotacji o nowej legalizacji. Ja osobiście odsyłam po uzupełnienie wpisu. Tylko zastanawiałem się jak to wygląda u innych.
    • Karabinieri
      Prędzej da się "przepchnąć" taki numer w pojeździe, który już jest zarejestrowany w kraju. Jeśli jest rejestrowany po raz pierwszy to wtedy system wywala błąd i każe pisać numer bez znaków specjalnych.
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 529
    • Najwięcej online
      1 667

    anre1969
    Najnowszy użytkownik
    anre1969
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.