Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      Paprock
      Paprock
      4
    2. 2
      cezary
      cezary
      3
    3. 3
      radekd2
      radekd2
      2
    4. 4
      Jacdiag
      Jacdiag
      2
    5. 5
      Rafi90
      Rafi90
      2
  • Aktualne posty

    • DonJon
      Cześć wszystkim ,  Posiadam samochód Iveco Daily skrzynia otwarta przerobiony na lawetę.   mam problem bo byłem na dwóch stacjach okręgowych z zapytaniem o zrobienie przeglądu po zmianach po to aby poprawnie sklasyfikować auto dalej jako ciężarowe  i w DR było wpisane przewóz pojazdów to dowiedziałem się , że potrzebują dokumenty od uprawnionego przedsiębiorcy homologacje itp. Nie ukrywam , że mnie to zdziwiło bo nie zmieniałem pojazdu na specjalny i teraz nie wiem czy coś się w przepisach nie zmieniło , a nie ukrywam nie jestem w tym biegły. Proszę do pomoc czy rzeczywiście coś się zminenilo i teraz potrzeba dokumentów od przedsiębiorcy.
    • dominik_z
      Ta..., a Software deweloper zarabia od 100zl netto/h I do tego dostaje komputer służbowy, więc bez żadnych inwestycji 🙂
    • radekd2
      U mnie pieprzyło się przez 3 - 4 tygodnie. Po zainstalowaniu najnowszej wersji Cisco AnyConnect wszystko natychmiast zaczęło działać OK. Bym o tym napisał wcześniej ale ktoś zamknął ten temat.
    • Rafi90
      Fajnie to na dziś dzień się pracuje, jak SKP jest działalnością dodatkową do jakiegoś większego biznesu. Wtedy SKP spłaca raty,a jak w miarę się kręci to można jeszcze dobrze zarobić. Jeśli SKP utrzymuje wszystko to oferty typu 4500 brutto nie są niczym dziwnym
    • pirat
      Już się zastanawiam czy nie przebranżowić się, potrzebują do Biedronki. Zarobki takie same a stresu mniej. W kwietniu mamy odbiór TDT po 5 latach ale nie wiem czy szef będzie dalej w to brnął bo to zawsze jakaś inwestycja a widoków na podwyżkę brak czyli opłacalność zerowa. To tak myślę, że problem zostać czy nie zostać sam się rozwiąże. 😂
  • Najbliższe urodziny

    • majewski_adr
  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 531
    • Najwięcej online
      1 667

    DonJon
    Najnowszy użytkownik
    DonJon
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.