Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    3. 3
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    4. 4
      cezary
      cezary
      1
    5. 5
      Solaris
      Solaris
      1
  • Aktualne posty

    • wojteczek
      To my mamy to obronić? Proszę zwrócić się do diagnosty który wykonał badanie. 
    • jarek1
      Jeżeli klient zgłosił już wymianę DR. przed badaniem w Wydziale Komunikacji i po zgłoszeniu zrobił badanie w stacji kontroli wbija Diagnosta w tak jest u mnie , a jeżeli zrobi badanie przed zgłoszeniem  wymiany DR . i dostarczy Zaświadczenie z badania wbija Wydział Komunikacji.
    • Davedxx
      Ziły były w powszechnym użytkowaniu jeszcze w latach 90tych (a i bywają w niektórych miejscach do dzisiaj używane) i napewno brały udział w budowaniu nie jednej autostrady lub jej remoncie. To dlaczego nie mogą po niej się poruszać ? Jak dla mnie to totalny absurd. Prosiłbym Panów o konkretne rady jak pozbyć się tego wpisu. Czy stacja kontroli może zrobić jakiś aneks do wykonanego przeglądu 20 lat temu lub wykonać powtórny przegląd pojazdu zabytkowego ?
    • Paprock
      Powoli, bo to nie bardzo tak z sufitu ograniczenia wymyślać. Trzeba to jakoś umieć obronić, a tu obrony nie widać. Co, za wolny na autostrady, za wolny na ekspresówki, ale do śmigania w terenie zabudowanym jak i poza nim już sie nadaję, tak? A może mu trzeba było wpisać, że może się poruszać w strefach zamieszkania tylko i wyłącznie.  Nie ukrywam, że czasem pójdę po bandzie i przekroczę kompetencje w myśl zasady, że na wierzchu musi być moje. Tu, w sprawie ograniczenia poruszania się zabytkiem po autostradzie, diagnosta postapił podobnie do mnie. Nie ma czegoś takiego jak zakaz wjazdu zabytkom na drogi szybkiego ruchu. Coś mi świta, że minimalna prędkośc powinna wynosić koło 40 km/h aby nie być dosłownym zawalidrogą. Kampery przecież nie mogą przekraczaś osiemdziesiątki, waga ciężka dziewięćdziesiątki, więc po mojemu tematyczny ZIŁ spokojnie ze swoją wyżyłowaną prędkością po A4 może pociskać.  
    • Davedxx
      To nie jest "60% V-max" bo ził ma 65 km/h v-max i w dowodzie ma wpisane "ograniczenie prędkości do 65 km/h" czyli tyle ile wynosi jego V-max. By nie być gołosłownym załączam zdjęcie ostatniej strony dowodu. Jak widać zakaz przewozu ładunków został wykreślony w 2012 roku i jest wpisana ładowność do 1 tony. To dlaczego nie można usunąć również wpisu o zakazie jazdy po autostradach ??? 
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 509
    • Najwięcej online
      1 667

    Davedxx
    Najnowszy użytkownik
    Davedxx
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.