Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      michal_k
      michal_k
      5
    2. 2
      Jacdiag
      Jacdiag
      3
    3. 3
      aboz
      aboz
      2
    4. 4
      Solaris
      Solaris
      2
    5. 5
      cezary
      cezary
      2
  • Aktualne posty

    • Paprock
      Popatrzcie jak te przypominajki zorganizowane są w programach i słuszne wnioski wyskoczą same. A jak są wątpliwości, co i jak w tej materii zrobić dobrze, to w firmie powinien być zawiadowca danych, który na bank podpowie, pomoże.   A to z pierwszej strony Googli: Zestaw liczb stanowiących numer telefonu nie wskazuje osoby fizycznej, jednak GIODO uznało, że numer telefonu pozwoli na bezpośredni kontakt z konkretną osobą. Wówczas numer telefonu stanowić będzie daną osobową: W świetle przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
    • diagnosta2017
      Czy ja wiem  Tam nie ma imienia nazwiska  Tylko telefon 
    • aboz
      U nas tak. Za granicą mają inne przepisy, a w tym przypadku ewidentnie pojazd uległ jakimś zmianom, które unieważniły pierwotną homologację.
    • aboz
      Czyli wszyscy widzą numery telefonów innych... To RODO na dole nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.
    • diagnosta2017
      U mnie jest lista na kartce i ludzie się sami piszą jak chcą  Ana dole kartki jest info o rodo  Tylko potem z kartki trza jechać  smsy
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 483
    • Najwięcej online
      1 667

    Najnowszy użytkownik
    piotrblasz8
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.