Skocz do zawartości
  • Aktualne tematy

  • Aktywni użytkownicy

    1. 1
      rurek777
      rurek777
      2
    2. 2
      Matheo13106
      Matheo13106
      1
    3. 3
      Wojtek_L
      Wojtek_L
      1
    4. 4
      cezary
      cezary
      1
    5. 5
      Solaris
      Solaris
      1
  • Aktualne posty

    • Jacdiag
      To jest jego prędkość maksymalna. Silnik benzynowy 5,5l; skrzynia biegów niesynchronizowana; układ kierowniczy bez wspomagania.  Zabytek nie jest od tego żeby go piłować na max możliwości.    
    • Logen
      No 9 miejsc może być dla klientów baru ^^ albo przykręcić grilla do podłogi w blaszaku  pewnie nie jeden by się taki znalazł ^^ Na kemping już miałem materac wrzucony na pakę z krzesełkiem i stolikiem ze szkoły w kącie  
    • Solaris
      Tak. Ma mieć specjalne wyposażenie a nie 9 miejsc siedzących jak u strażaków
    • Davedxx
      Witam Zakupiłem od kolegi zabytkowego Ziła 157 na żołtych blachach. Niestety w dowodzie widnieje dziwny zapis o zakazie poruszania się po autostradach i drogach ekspresowych. Auto było przerejestrowane na zabytkowe 20 lat temu. Posiadam również inne auto zabytkowe a mianowicie Gaza 69 którego rejestrowałem w tym samym czasie i nie posiada takiego wpisu. Co do ziła to w protokole po przeglądzie jeszcze jest adnotacja o zakazie przewożenia ładunków a w dowodzie jest wpisana ładowność 1 tona  (o co chodzi ?). Rozmawiałem już z 3 diagnostami w tym temacie i żaden nie potrafił mi pomóc jak pozbyć się tego wpisu o zakazie poruszania się po autostradach. Samochód ma wpisaną prędkość dopuszczalną 65km/h. Z góry dziękuje za wszelką pomoc. 
    • Logen
      Są jakieś konkretne wymagania co do tego sklep/bar ?? 
  • Najbliższe urodziny

    Brak użytkowników do pokazania

  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      10 509
    • Najwięcej online
      1 667

    Davedxx
    Najnowszy użytkownik
    Davedxx
    Rejestracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.