Skocz do zawartości

ilosc badan

przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

Odsetek N nie świadczy o dobrej pracy diagnosty - wręcz przeciwnie SKP nauczyła przymykać oko na pewne usterki i klienci się zmanierowali - aby odzyskać jakąś markę przez dwa lata z młodszym kolegą pogoniliśmy prawie wszystkich manie rantów, szuszwoli itd - teraz N to naprawdę "wypadek przy pracy"

• Polub 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• Rafi90

19

• Paprock

19

• cezary

12

• wadi

11

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja uważam, że jeśli w okresie roku na diagnostę przypada więcej badań niż godzin , które w roku przepracował to sytuacja jest już podejrzana. Nie twierdzę, że badanie ma trwać godzinę, ale raczej nie

Ja bym nie demonizował. Jeżeli robimy minimum swoich obowiązków poprawnie, to nic nam nie grozi. Nie zawsze spotkanie ze służbami czy też telefon z magistratu, to napad na naszą wolność. Musimy być pe

Takich SKP gdzie pracują "fajne chłopy" - jest coraz mniej - i nie ma takiego czegoś jak "nie do podejścia"  - kiedyś już pisałem jak nas nagrywali - aby nie było podejrzeń matactwa prokurator przenos

Posted Images

Czolgista
18 minut temu, duchu napisał:

Całkowicie nie ,ale z 12 godz dnia pracy zeszli na 8 czy 9

To rzeczywiście dramat. Stacja nie zrobiła 20 tylko 15 BT dziennie. Biorąc poprawkę na to, że "stacja" miała o jedną pensję mniej do wypłacenia to pewnie i tak lepiej na tym wyszli.

Odnośnik do odpowiedzi

A liczba przeglądów wzrasta - coraz więcej klientów chce mieć sprawny pojazd a nie pieczątkę 

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Czolgista napisał:

To rzeczywiście dramat. Stacja nie zrobiła 20 tylko 15 BT dziennie

Nie wiem czy dramat.. i nie to było tematem rozmowy, 

W dniu 22.04.2021 o 16:14, Czolgista napisał:

Za przeproszeniem, diagnostów jest jak psów.

tego dotyczyło

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej89
46 minut temu, IVVO napisał:

coraz więcej klientów chce mieć sprawny pojazd a nie pieczątkę 

U mnie to wręcz odwrotnie, a najciekawsze argumenty to przecież zapłaciłem więc pieczątka mi się należy! Pan jak idzie do sklepu to płacąc otrzymuje towar, a ja nic nie otrzymałem... xD

Tutaj 80% ma zabetonowane wbić pieczątkę do dowodu. Wolą jeździć trupami i szukać stacji co przyklepie zamiast co nieco ogarnąć w samochodzie.

• Polub 1
Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Czolgista napisał:

Biorąc poprawkę na to, że "stacja" miała o jedną pensję mniej do wypłacenia to pewnie i tak lepiej na tym wyszli

I tu bym się spierał , bo jakby nie było to jakaś ekipa się  tam przewijała , za darmo tam nie byli.

Odnośnik do odpowiedzi
Czolgista

Tak czy inaczej, stacja nie stanęła na amen, nawet jeden dzień, tj. rzeczone kilka godzin. Funkcjonowała dalej, ale w okrojonej obsadzie i godzinach.

Skoro jakaś ekipa tam była, to raczej stacja była otwarta tyle co "normalnie" i nowi diagności na siebie urobili. A skoro w ciągu roku znaleźli de facto aż 4 chętnych to nie widzę podstaw, aby twierdzić,  że diagnostów na ryku pracy brakuje.

Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie,  skoro ta stacja była taka super,  dlaczego w ciągu roku mieli taki przemiał kadry?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Czolgista napisał:

to raczej stacja była otwarta tyle co "normalnie"

Jesteś z gatunku tych co "zawsze wiedzą lepiej "? -jak ci pisze że funkcjonowała w okrojonych godzinach to tak było...

nowi diagności

Byli  i  jak widać szybko zweryfikowali swoje pojecie o tym zawodzie .

że diagnostów na ryku pracy brakuje.

ludzi z kwitami na pewno

była taka super,

a to skąd zabrałeś ?

stacja nie stanęła na amen, nawet jeden dzień

A jak szukasz takie, to z opowiadań ,prawdopodobnie zamknięta: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2020/leszno-stacji-kontroli/

ta na czerwono ,podstawowa

Edytowane przez duchu
Odnośnik do odpowiedzi
adam1501
1 godzinę temu, Andrzej89 napisał:

Tutaj 80% ma zabetonowane wbić pieczątkę do dowodu.

Dlatego bierze się opłatę przed badaniem a potem beton się rozpada i wraca za kilka dni na repetę lub nigdy już nie wraca.

Odnośnik do odpowiedzi
Czolgista
1 godzinę temu, duchu napisał:

jak ci pisze że funkcjonowała w okrojonych godzinach to tak było

Okrojone godziny to nie całkowite zamknięcie stacji. No ale nich będzie, że stacja w jakiś tam sposób odczuła brak diagnosty. Natomiast dziwnym jest fakt, że stacja nawet gdy doraźnie uzupełniała kadrę i tak miała skrócone godziny pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
grzegorz70
4 godziny temu, Andrzej89 napisał:

zapłaciłem więc pieczątka mi się należy!

Ja, tłumaczę, że to jak w kinie. Bilet trzeba kupić, a czy film się spodoba? Za badanie trzeba zapłacić, a czy wynik się spodoba? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Ja już pisałem. Zawsze mówię (jak są wątki) że płaci pan/ pani abym sprawdził czy " mogę bezpiecznie poruszać się tym pojazdem, czy nikomu nie zagrażam na drodze". Narazie działa 🙂
Edytowane przez zbitur
Jakaś kropka?
Odnośnik do odpowiedzi
dalkowiak

Na tych z chińskimi ledami w lampach też nie działa sprawdziłem😎 Dobrze że mam osłonę plexi na biurku bo strasznie się plują po N😁

Odnośnik do odpowiedzi
Rafi90

A ja jak widzę samochód na LED w miejscu H4 czy tam H7 to mówię od razu że albo zwykła żarówka do lampy albo możemy zacząć badanie i skończyć z N. Często wracają na zwykłych albo przekładają gdzieś tam sobie na parkingu.

Odnośnik do odpowiedzi