Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Psuj wiem że będę później opluwany na forum o podpier.....

 

Na pewno nie przez mnie... :)

 

Powtórzę jeszcze raz:

Znasz numer telefonu do miejscowego oddziału ITD? Nie traktuj tego jak donosicielstwa, ale jak uratowanie życia pasażerom tego busa. A to cel szczytny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sam widzisz jakie jest podejście naszych kolegów

Jeśli mnie miałeś na myśli, to mam podejście identyczne jak Psuj. Z tą różnicą, że o donosie podobnie jak seksie, nie rozmawiam dopóki je uprawiam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że o donosie podobnie jak seksie, nie rozmawiam dopóki je uprawiam,,,

 

W sumie masz rację trzeba przejść do czynów , a nie chwalić się. :x Przepraszam , że tak szybko Cię osądziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przez mnie... :)
ja wiem jak to jest -gdyż chciałem wyprostować wiele spraw i nie raz trzeba z grubej rury ,ale niestety obróciło się to przeciwko mnie -taki jest ten system .... :shock::shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to koło to bajka pt. "Polak potrafi"

Szacun się należy , dziś już niewielu jest fachowców którzy potrafią zrobić drewniane koło . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kontrole stanu technicznego autobusów komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Inowrocławiu

 

W dniach 25-26 maja inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Bydgoszczy wraz z funkcjonariuszami KPP Inowrocław przeprowadzili działania ukierunkowane na kontrole stanu technicznego autobusów. Typowane do kontroli autobusy kierowane były na punkt kontrolny gdzie znajdowała się Mobilna Stacja Kontroli Pojazdów, na której to szczegółowo weryfikowano stan techniczny pojazdów. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu, sprawdzano układy pojazdów mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kontroli poddano 39 pojazdów w tym 28 autobusów komunikacji miejskiej i podmiejskiej przewoźników realizujących przewozy regularne i okazjonalne na terenie miasta i powiatu Inowrocław. Nadmienić należy, iż znaczna cześć autobusów komunikacji podmiejskiej wykonuje dowóz dzieci do szkół. Wskutek stwierdzonych nieprawidłowości zatrzymano 10 dowodów rejestracyjnych.

 

 

http://www.gitd.gov.pl/dla-mediow/aktualnosci/kontrole-stanu-technicznego-autobusow-komunikacji-miejskiej-i-podmiejskiej-w-inowroclawiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Autobusy przewożące turystów w fatalnym stanie technicznym

 

Od poniedziałku na terenie województwa zachodniopomorskiego inspektorzy ITD wykorzystują do kontroli stanu technicznego autobusów jedyną w Polsce w pełni automatyczną mobilną stację diagnostyczną. Obsługują ją inspektorzy transportu drogowego, którzy posiadają uprawnienia diagnostów samochodowych. Stacja znajduje się na wyposażeniu dolnośląskiej Inspekcji, jednak jest również wykorzystywana do działań kontrolnych na terenie innych województw.

 

Kontrole odbywały się w Pobierowie, na drodze wojewódzkiej nr 102. Od poniedziałku do środy inspektorzy sprawdzili 24 autobusy. 14 z nich było w fatalnym stanie, dlatego inspektorzy zmuszeni byli zatrzymać dowody rejestracyjne i te pojazdy nie zostały dopuszczone do ruchu. Po pasażerów przewoźnicy musieli wysłać autobusy zastępcze.

 

Stwierdzone usterki stanu technicznego to m. in.:

 

- zbyt duża różnica sił hamowania kół pierwszej osi,

 

- niesprawny hamulec pomocniczy,

 

- wycieki płynów eksploatacyjnych,

 

- nierównoległość kół pierwszej osi względem drugiej,

 

- nadmierny luz połączeń przegubowych układu kierowniczego,

 

- nadmierny luz na tulei wahacza przedniego.

 

Skontrolowane autobusy wykonywały przewozy okazjonalne i regularne. Przewoziły głównie turystów do nadmorskich miejscowości. Kontrole z wykorzystaniem mobilnej stacji diagnostycznej będą prowadzone na terenie województwa zachodniopomorskiego do końca przyszłego tygodnia.

- See more at: http://www.gitd.gov.pl/dla-mediow/aktualnosci/autobusy-przewozace-turystow-w-fatalnym-stanie-technicznym#sthash.Q5Fw5puT.dpuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skąd ja to znam, a jak zwracasz uwagę, to panie ja tak naście lat jeżdżę, a sierżant jak ostatnio kontrolował to się słowem nie odezwał, to znaczy, że jest dobrze a pan się przypier...sz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24-letni kierowca opla, który pod koniec czerwca uderzył w drzewo był pijany i pod wpływem narkotyków. Zginęło pięć młodych osób. Prawie wszyscy pili alkohol i brali amfetaminę. Do dramatu doszło na początku wakacji pod Bełchatowem (woj. łódzkie).

 

 

..................Wiadomo, że młodzi ludzie pojechali na nocną przejażdżkę. Pojazd, którym jechali miał - jak mówią śledczy - niemal całkowicie zdarte opony. Kierowca nie miał prawa jazdy, jechał z dużą prędkością.

 

http://www.tvn24.pl/pili-brali-amfetamine-zginelo-piecioro-mlodych-osob,562198,s.html

 

 

ile razy słyszycie - panie ja tylko do kościoła jeżdżę , na pewno wymienię...................... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego kierowca nie posiadał prawa jazdy, (przy sobie miał ale innej osoby) a dziewczyna którą zabrali po drodze ocalała, bo była nie zapięta i wyleciała przez szybę. Było to 4-5 km ode mnie. Wszystko jest opisane na e-belchatow łącznie ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziewczyna którą zabrali po drodze ocalała, bo była nie zapięta i wyleciała przez szybę.

A może dlatego,że jechała jako szósta osoba :?

Myślę,że nie tędy droga w prorokowaniu dlaczego ocalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.