Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2022 o 13:17, Czolgista napisał:

O rany, dlaczego drogówka i ITD

ITD to tam jeszcze w środku tej imprezy stoi ze swoim namiotem byłem widziałem osobiście :)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych:

20220415_122906.jpg

Z 4 śrub 

20220426_090517.jpg

20220426_090525.jpg

Po wymianie

20220624_092337.jpg

Kolejna

20220714_163035.jpg

20220719_142118.jpg

Os podwieszana

20220723_072230.jpg

Nowy sposób wyznaczania i poprawiania- z cepem i tak nie pasowało

20220801_104432.jpg

Do czego to ? ex- nieoznakowana (z S3)

20220513_090903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest gniazdo z zasilaniem (jak do zapalniczki)?
Wtyka się przez to oczko wtyczkę "koguta" z mocowaniem magnetycznym. To zabezpieczenie, żeby go nie wyrwać podczas wyskakiwania z pojazdu przy pościgu za podejżanym.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2022 o 09:57, Arton napisał:

N

Nie, nie był on na BT. Badania robi u "fajnych", u nas tylko sprawdza dla siebie (za opłatą, oczywiście).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 13:11, wrc69 napisał:

Wtyka się przez to oczko wtyczkę "koguta" z mocowaniem magnetycznym

Raczej nie , chyba ze jakiś nie standart , a dwa - jeżeli by było tam zapięte i przełożone przez szybę to by sie haczyli przy wysiadaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 16:15, Slawex napisał:

Nie, nie był on na BT. Badania robi u "fajnych", u nas tylko sprawdza dla siebie (za opłatą, oczywiście).

Standardowo, pełno mam takich... Z ciekawości jeśli możesz podać to ile kasujesz takich "dobrych" klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thefilinek napisał:

Ile kasujesz takich "dobrych" klientów?

Ja wołam 80zl i się nie muszę gimnastykować bo nikt nie jest chętny. Przegląd typ zrobił to powinien wiedzieć co i jak ma z autem, a ja nie mam zamiaru za 2 dychy latać i po kimś jeszcze raz sprawdzać. Nonsens 😉 za 20zl psuć sprzęt który na takim sprawdzeniu ogarnął by normalne okresowe.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, thefilinek napisał:

ile kasujesz

Pięć dyszek to podstawa, a jak coś więcej, to doliczam według cennika od 2.1 do 2.9 oprócz geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Klient przyjechał prosto od "mechanika" po wymianie amortyzatorów na weryfikacje i sprawdzenie co może jeszcze pukać. Po podniesieniu przedniej osi okazało się, że przednie koło była zachwycone zakręcone na 1 śrubę z 5... Najlepszy tekst "specjalisty" który to naprawiał: "kurde musiały odpaść, już kiedyś miałem taki przypadek"...

 

Edytowane przez Jacdiag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był klient siostry autem. Wyszło, że ma lekki luz na końcówce drążka kierowniczego i na łączniku stabilizatora. Klient stwierdził, że wie ale siostra bierze ślub, będzie w weekend wesele i na razie by nie chcieli tego naprawiać. Brak słów.

Edytowane przez Bartek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dziś klient dał mi taką informację, że aż muszę się podzielić. Odmówiłem klientowi wykonania badania technicznego pojazdu na podstawie karty pojazdu z wiadomych przyczyn. Klient przyjeżdża mi się "pochwalić", że stacja sąsiednia 5 km dalej bez problemu zrobiła badanie techniczne na podstawie KP... nosz kur#a! Krew mnie zaleje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thefilinek napisał:

stacja sąsiednia 5 km dalej bez problemu zrobiła badanie techniczne na podstawie KP

To i tak pełna profeska. Bo niektóre stacje robią tylko na podstawie danych z CEPiKu. Też się klient pochwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thefilinek napisał:

bez problemu zrobiła badanie

A ja dzisiaj odesłałem klienta z takiego samego powodu do WK po PC i wrócił za 2h z PC :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.