Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu jadę do fajnych chłopaków, bo nie robią problemów na przeglądzie:

5d92dea6-aa17-4b4d-b9db-f017ae07f9d3

53113b00-de3e-404b-a240-daea9653e6e2

7eb7245e-21e4-4323-8206-ed8819c95cfa

Pianka montażowa wesoło dynda z tego co przed wypadkiem "było" progiem,  poduchy mimo takiego uderzenia nie odpaliły, no i wisienka na torcie "dizajnerskie" czarne lampy z tyłu. Koła też raczej w rozmiarze nie przewidzianym przez producenta. 

Gdyby jechał z pasażerem, ten na 100% by nie przeżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy bocznych uderzeniach poduszki czołowe rzadko się uruchamiają. Kółka nie są określone warunkami technicznymi więc trudno to zakwestionować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po zdarzeniu auto zostało na dłuższy czas porzucone (młody kier. ; tata robi nauczkę i za karę nie pomoże?). Wiosną , bodaj w maju (gdzieś mam zdjęcia) też widziałem taki samochód głęboko w zaroślach przy brzegu jeziora. Stał chyba do połowy lipca. oczywiście coraz mniej go było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adam1501 napisał:

Przy bocznych uderzeniach poduszki czołowe rzadko się uruchamiają

Z moich obserwacji jest odwrotnie,  rzadko przy uderzeniach bocznych odpalają tylko kurtyny/ poduszki w oparciu. Nie wiem na ile zaawansowana jest detekcja uderzania w G4, ale nawet jeśli już precyzyjnie określą kierunek uderzeniato coś powinno odpalić. Tym bardziej, że przodem też w coś zarył, również był mocno uszkodzony. 

2 godziny temu, adam1501 napisał:

Kółka nie są określone warunkami technicznymi więc trudno to zakwestionować.

WT określają tylko tyle, że mają być odpowiedniej nośniści, ale 776 już jest trochę więcej na ten temat. 

1 godzinę temu, Mecher napisał:

Jakoś śladów wjazdu nie widzę

Może jak walnął to liście z drzewa spadły i zasłoniły. 

Godzinę temu, zbitur napisał:

Myślę że po zdarzeniu auto zostało na dłuższy czas porzucone (młody kier. ; tata robi nauczkę i za karę nie pomoże?).

Kierowcę podobno wzięła karetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czolgista napisał:

WT określają tylko tyle, że mają być odpowiedniej nośniści, ale 776 już jest trochę więcej na ten temat.

W odniesieniu do WT i niestety nic nie można zrobić dla pojazdu, który posiada odmienne wymiary niż podaje instrukcja obsługi pojazdu, jeżeli nie przekracza WT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, adam1501 napisał:

W odniesieniu do WT

Jest jeszcze słynna nowela PoRD i "ingerencja we wskazania drogomierza".

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam taki wsteczny.

Patrz na chopperka, co prawda nie nasza myśl techniczna, ale kto wie, skoro z 'elektrykami' tylko puszczamy bąki.

A tu konstrukcja prostsza

MOTOCYKL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiada stosowne oznaczenie homologacyjne i rozmieszczone zgodnie z warunkami technicznymi to dlaczego nie?
Badanie dostał bez większych problemów, po prostu urzekła mnie myśl techniczna

Na taki motocykl bym nie wsiadł.

Wysłane z mojego moto e5 plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DURP napisał:

urzekła mnie myśl techniczna

Klient może marzyć o czym chce aby mieściło się to w warunkach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.