Skocz do zawartości

Impreza integacyjna WIOSNA 2006 - przygotowania w toku !!!!

Norbert Jezierski
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

------------------------------------------------

Słowo się rzekło - przygotowania trwają. Mamy mały poślizg, ale wszyscy jesteśmy dobrej myśli :-)

Przypuszczalny termin - weekend 20/21 lub 27/28 maj 2006 r.

Zdecydowaliśmy, że zaczniemy zbierać nie po 100,- czy 150,-, ale właśnie po 200,- zł z jednego powodu - różnica stosunkowo niewielka, a da nam - organizatorom - zdecydowanie więcej możliwości manewru i może uczynić imprezę zdecydowanie bardziej atrakcyjną ...

A więc - RUSZAMY !!!!

------------------------------------------------

1. Konto będzie wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb obsługi imprezy integracyjnej.

2. Numer konta (mBank):

51 1140 2004 0000 3302 4150 5727

Norbert Jezierski

ul. Ogrodowa 4

64-310 LWÓWEK

3. Wysokość wpłaty: 200,- zł.

4. Wpłaty na konto przyjmowane są do do dnia 2-go kwietnia (termin nieprzekraczalny). Wpłaty dokonane po tym terminie nie będą gwarancją bytności na spotkaniu (pojemność zarezerwowanego ośrodka).

5. Tytuł wpłaty - adnotacja "IMPREZA INTERGRACYJNA" + identyfikator na forum.

6. W ślad za wpłatą - na konto e-mail n.jezierski@norcom.com.pl powinna trafić informacja z pełną listą - imię + nazwisko + identyfikator na forum (o ile istnieje) - osób, których ta wpłata obejmuje, z podaniem nazwy banku i numeru konta, z którego nastąpiła wpłata. Koniecznym jest podanie BEZPOŚREDNIEGO numeru telefonu, pod którym będzie można skontaktować się z osobą dokonującą wpłaty.

7. Potwierdzeniem wpłaty będzie e-mail zwrotny przesyłany do zainteresowanego i WSZYSTKICH moderatorów forum.

8. Wszelkie wpłaty na konto będą dokumentowane dodatkowo poprzez mniej lub bardziej regularne screenshoty (pełna przejrzystość stanu konta).

9. Dokładny termin imprezy zostanie podany w terminie późniejszym - najszybciej, jak to będzie możliwe.

10 . Po potwierdzeniu tej informacji będzie jeszcze możliwość - przez okrez 7 dni od tej daty - wycofania swojego uczestnictwa w imprezie. Zwrot nastąpi na wskazany przez niedoszłego uczestnika rachunek lub adres. Kwota wcześniejszej wpłaty zostanie POMNIEJSZONA jedynie o koszt operacji (przelew mBank - 0,50 zł, przekaz pocztowy - wg cennika Poczty Polskiej)

11. Wycofanie uczestnika w terminie wcześniejszym niż 7 dni od daty imprezy będzie skutkowało zwrotem kwoty pomniejszonej o koszt poczynionych rezerwacji.

12. Wycofanie uczestnika na 7 dni przed planowanym terminem imprezy (ze względu na konieczność dokonania wcześniejeszych rezerwacji i uzgodnień) - wyłączając przypadki LOSOWE - będzie skutkowało brakiem możliwości dokonania zwrotu jakichkolwiek wcześniej wpłaconych kwot.

13. Po imprezce - w najszybszym z możliwych terminie - nastąpi szczegółowe rozliczenie kosztów imprezy (skany faktur VAT, inne dokumenty). Wówczas też zdecydujemy w demokratycznym głosowaniu, co zrobić z ewentualnymi nadwyżkami (konkurs, dom dziecka, fundacje itp.).

14. Fakt wpłaty pieniędzy na konto jest jednoznaczny z BEZWARUNKOWYM zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

• Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• Psuj

4

• berecik

5

• Norbert Jezierski

26

• lala17

5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dość enigmatycznie powiem - gdzieś w okolicach Poznania ....

Ostatecznie będzie wiadomo jak wyjaśni się liczba chętnych osób.

Przy następnych imprezach będziemy już mądrzejsi. Na razie - nic nie wiemy ;-(

Tak powiem że te 2 stówki to cełkiem przyjemna kwota.Chyba ze zmiennikiem wysupłamy tą kwotę(400). Tylko może bardziej przybliżyć ten temat.

W/w kwota ma obejmować wszystko - czyli wyżywienie + nocleg + gratisy.

Zapewne będzie coś do poczytania w ramach tego - ale w przyzwoitej ilości, więc książki każdy powinien zabezpieczyć sobie sam w odpowiednich ilościach ;-)

Tytułem uzupełnienia:

W związku z tym, że PISKP, o czym dowiedziałem się dzisiaj na spotkaniu w Poznaniu, organizuje w Zakopanem ok. 18/19 maja swoje spotkanie, proponuję od razu spisać weekend 20/21 na straty. trudniej będzie o urlop w tym czasie - może ktoś od Was zostanie wydelegowany ...

Więcej informacji - pod koniec tygodnia ... :mrgreen:

Moja prośba dotyczy ukonkretyzowania danych o imprezie:

1. Kiedy w końcu ma się odbyć?

2. Gdzie?

3. Jakie warunki socjalno bytowe?

4. Jakie atrakcje są przewidziane ?

5 Czy jest możliwość przyjazdu w piątek do niedzieli?

6. Jakie połączenie z Poznania na miejsce imprezy?(dla tych co przyjadą pociągiem).

Fajnie by było gdybyśmy już to wiedzieli, na pewno dla przyjezdnych z dalszej odległości jest to ważna informacja.

1. Kiedy dokładnie ? Jak będziemy wiedzieć, ile będzie osób, to na 100% ustalimy termin. Nie jestem w stanie tego inaczej zrobić. Nabiegam się i nazałatwiam - ośrodek powie:ok. przyjmujemy 60 osób - zgłosi się 100 - i powiem im - rezerwacja odwołana ?

Jak będzie wiadomo, ile jest pieniędzy i ile osób - ustalimy ośrodek itp.

Planujemy ostatni tydzień maja, może pierwszy - czerwca.

2. J/w.

3. J/w.

4. J/w. Mam nadzieję, że będzie swojskie, dobre jedzonko, z pieczoną dziczyzną, w plenerze - ale z możliwością przeniesienia się do sali na "wieczorne Polaków rozmowy".

Co jeszcze ? Nie zbieramy kosmicznej ilości pieniędzy - nie będzie nas więc stać na jakieś paintballe czy inne akcesoria. Może następna edycja będzie zawierała tego typu gadżety ? Nie chciałbym przesadzać z tymi wpłatami - bardziej nam wszystkim chyba zależy na tym, żeby po prostu się spotkać ...

5. Nie sądzę, żeby były większe problemy. Moja w tym głowa, żeby wybrać taki ośrodek, żeby było warto to zrobić ...

6. Z Poznania będzie troszkę ludzi - gwarantuję Ci, że załatwimy i tą sprawę :D

Jest więcej pytań niż odpowiedzi - i nie oczekujcie ode mnie, że coś więcej będę wiedział jutro czy pojutrze. Po ustaleniu wszystkich szczegółów (termin, miejsce) - będzie troszkę czasu na to, żeby się z tego wycofać, jeśli nie będzie to Wam odpowiadać.

Dla mnie to nie jest chleb codzienny - ale dołożę wszelkich starań, żeby zrobić to wszystko najlepiej jak potrafię. Gdybyśmy zdecydowali się na to, żeby zbierać ze 400/500 zł - to standard byłby na bank na poziomie kilku gwiazdek. Niestety - szukamy czegoś tańszego - kładąc nacisk na miłą atmosferę i dobrą zabawę ...

nie będzie nas więc stać na jakieś paintballe

A mnie zainteresowałeś tym paintballem jak już gdzieś wspominałe lubie militarne klimaty :roll:

Ok - dla militarystów - przy odpowiedniej ilości osób będzie paintball na imprezie :-)

Ceny nie sa zabójcze - wszystko jest do załatwienia nawet na sesji wyjazdowej (czyli teoretycznie - w dowolnym ośrodku, który wybierzemy) ... :D

Bardzo wstępne ustalenia - 0,30 zl za kulkę, zalecana ilość - 2.000 szt., w tym wypożyczenie sprzętu i ochraniaczy, bez kosztów dojazdu. Impreza na poziomie ok. 3 h, w grupach 2 x 3 osoby.

PIERWSZY

No, panowie, ja już się zapisałem :D .

Czekamy na kolejnych.

[ Dodano: 29-03-2006, 09:15 ]

Zegar tyka. Koledzy zostało mało czasu na zadeklarowanie swojego uczestnictwa w imprezie...

Jak dla mnie - Wasze zachowanie jest co najmniej dziwne.

Najpierw przez kilka miesięcy wszyscy rozpisują się o imprezie - jak to będzie fajnie i zabawnie, i jaka szkoda, że jeszcze jej nie ma.

Organizujemy imprezę, na której nikt z nas nie zarabia ani złamanego grosza - i co ? I nic ! Rozumiem, nikt na pieniądzach nie śpi. Ale kwota stu (plus minus) złotych na imprezę z noclegiem i jedzeniem to niewielka opłata ... Zwłaszcza za coś takiego - w takim (potencjalnym) gronie ...

Nie chcecie - Wasza wola. Na drugą propozycję tego typu chyba długo poczekacie - ode mnie w każdym razie tak szybko to już nie wypłynie. Po prostu - nie lubię się narzucać ...

W wielkim skrócie i na zakończenie:

- na koncie jest w tej chwili 1000,-

- wpłat dokonali: Psuj, Rzakol, Berecik, Ijm, AndrzejR

- wpłat nie dokonali, ale potwierdzili swoją obecność: 08/15 oraz 2 inne osoby

Termin imprezki zostanie ustalony w najbliższym czasie. Jedyny plus takiego rozwoju sytuacji to to, że przy takiej ilości osób będziemy mogli przebierać w lokalach jak w ulęgałkach :D

Nawet nie myślałem, że tak wspaniałe grono forumowiczów może odmówić wspólnego spotkania :!: No cóż zostanie nas tylko "garstka" zapaleńców. Szkoda :( I to pokazuje tylko układ naszego społeczeństwa w którym każdy potrafi tylko dużo "gadać" ale dać coś od siebie dla innych to w tedy " staje się ślepcem" :evil: W taki sposób to my nigdy nic dla siebie nie wywalczymy :!:

Ja też potwierdzam swoją obecność a dzisiaj udam się do banku puścić przelew

Norbert Jezierski napisał/a:

Jedna z tych 2 osób to chyba ja, proszę mi przypomnieć, starość nie radość, oraz podać przybliżony termin, gdyż nie wiem jak będę miał zjazdy na uczelni. :(

Jedna z tych 2 osób to chyba ja

Nie o Tobie myślałem :mrgreen: Ale będzie mi bardzo miło :D

Przybliżony termin: 27/28 maj. Ale bardzo dużo zależy od tego, jaki ośrodek (i gdzie) uda nam się załatwić.

Przyszły tydzień dam sobie na objechanie kilku wstępnie wybranych lokalizacji. Czasu nie ma za dużo - coś może się jeszcze pozmieniać ...

Ja postaram się tylko na 27 bo 28 mam komunie chrześnicy.

I znowu wyjadę niedoczytany ;) Ale wszyscy ci co otrzymali ode mnie punkty pomógł mogąliczyć na browca przywiozę krzynkę. :mrgreen:

08/15 bedziesz na spotkaniu to cie przekonam do samochodow francuskich jak dojde do siebie ,maja charakter wiem ,ze ty gustujesz w mercach ja jeszcze na to mam czas najpierw fantazja potem merc ;) pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Share

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.