Skocz do zawartości

Urządzenie do pomiaru geometrii


markes30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    7

  • markes30

    5

  • piozar11

    4

  • llary

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja polecam GTL Truck mimo tego że jest do cięzarowych samochodów i naczep czy autobusów. to równie dobrze mozna robić wszystkie osobówki - prosty dokładny i szybki w obsłudze

GTI Geomaster też jest dobry i fajny ale za dużo zabawy przy nim jest , czasochłonny, do tego bardzo delikatny jak koledzy wcześniej wspomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTl Truck jest dobry na cieżarówki tak jak pisałeś prosty w obsłudze, ale akumulatory w nim wysiadają. U nas bedzie przechodził drugą młodośc czyli dostanie oprogramowanie i komputer z danymi do ciężarówek to ma wszystko zrobić Precyzja z Bydgoszczy. Z osobówek to Beissbarth na takim pracuje i nie narzekam jest ok posiadam dwie sztuki jeden przewodowy i bezprzewodowy, tylko jest kłopot z aktualizacja danych z nowych roczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck jest dobry na cieżarówki tak jak pisałeś prosty w obsłudze, ale akumulatory w nim wysiadają
W moim akumulatory wytrzymaly 10 lat :-D wydaje mi sie to bardzo dobrym wynikiem. Mysle ze to dobry sprzet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponujesz moze symbolem akumulatora do Trucka? Wymieniales sam czy serwis?

Poczekaj,właśnie dzisiaj serwis zabrał urządzenia na jego przeróbke, jak to bedzie wyglądało to zobaczymy. Co do akumulatora to daj mi czasu a dowiem sie jak dostarczą Trucka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowalem akumulatory wczoraj. Jest to pakiet 6 aku. Kazdy 1,2V i poj. 1800mAh Ni-Cd. Zamowilem w necie (TME Sp. z o.O.) i dzisiaj juz dotarly. W jednej glowicy juz wymienione :-D , jutro druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i staało sie powróciło GTL TRUCK po reinkarnacji. Zmiay dołożono komuter z oprogramowaniem, drukarka itp. żeczy. Co do reszty to nowe uchwyty przymocowywane do felg za pomoca magesów,nawet to daje rezultat trzyma jak holera. Nie trzeba robic kompensacji jak na starych uchwytach mocowanych na felge za pomocą łapek. Doszły przystawki do regulacji tylnej osi w ciągniku siodłowym i druga przystawka do naczepy montowana na swożnia. Mozna wyregulować całą naczepe jezeli tylko posiada regulacje albo zrobic pomiar ,są dwa ekraniki do ustawienia w kanale zeby widziec parametry. Są pewne niedogodności,moze jak ktoś pamieta to SCANIA, MERCEDES posiada kołpaki no i nowe uchwyty nie pojejdą trzeba stare i kompensować, chyba że sie je odkręci. Nie ma pomiru na wydryku wstepnego tylko jak sie zrobiło pomiar w danej chwili. Wstepny pomiar jak chcemy zeby był na wydruku to wprowadzic wartości do pamięci a potem drukować, później robimy drugi wydruk z prawidłowymi danymi po ustawieniu.Zobaczymy jak to sie bedzie spisywało w dalszej ekplatacji. No a teraz cena tej reinkarnacji 20.000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam!

 

Udalo sie namowic szefa na zmiane urzadzenia do ustawiania geometri. Walczylismy o Huntera wa130. narazie szef sie zgodzil, w przyszlym tygdniu maja go kupuic. Czy ktos z was mial z tym sprzetem do czynienia. Sam walczylem o to ustrojstwo i nie chce aby potem na mnie spadly ciegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Udalo sie namowic szefa na zmiane urzadzenia do ustawiania geometri. Walczylismy o Huntera wa130. narazie szef sie zgodzil, w przyszlym tygdniu maja go kupuic. Czy ktos z was mial z tym sprzetem do czynienia. Sam walczylem o to ustrojstwo i nie chce aby potem na mnie spadly ciegi.

 

za to akurat i tak spadna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Udalo sie namowic szefa na zmiane urzadzenia do ustawiania geometri. Walczylismy o Huntera wa130. narazie szef sie zgodzil, w przyszlym tygdniu maja go kupuic. Czy ktos z was mial z tym sprzetem do czynienia. Sam walczylem o to ustrojstwo i nie chce aby potem na mnie spadly ciegi.

 

za to akurat i tak spadna :-)

 

A troche jasniej sprecyzujesz swoja wypowiedz. Masz jakies doswiadczenie z hunterem czy piszesz ogolnie kazdy szef jak wydaje kase to jest niezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoboss ma certyfikat na oskp (amerkańska chińszczyzna w/g mnie) ale amerykanie markują ten sprzęt, geometri trochę zrobionych. Stosunek jakości do ceny dla mnie b.dobry (24.000zł netto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, czy pracuje ktoś na urządzeniach do geometrii typu:

 

Ravagliolli TD 5080+TDA33+S110A7

Ravagliolli TD 1780BTH+TDA33+S110A7

 

Też planuję zakup i nie wiem czy to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Firma Wimad poinformowała, że sprzedawane przez nią przyrządy do pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdu Hunter uzyskały certyfikaty Transportowego Dozoru Technicznego.

 

Przyrząd do pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t - Hunter PA 100 z kamerami HS200 i HS400 uzyskał certyfikat zgodności TDT nr 6 43 046 2009

 

Natomiast przyrząd do pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t - Hunter WA 130/140 z kamerami HS401 został wyróżniony certyfikatem zgodności TDT nr 6 43 045 2009

 

Certyfikaty pozwalają na stosowanie tych urządzeń w stacjach przeprowadzających badania techniczne pojazdów o dmc do 3,5 t. (stacjach kontroli pojazdów).

 

Rozumiem ,że bez certyfikatu(po naszemu-zaświadczenia) nie można używac na SKP ? :P

 

Czy nie przypomina to wam "starych dobrych ITSowskich czasów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przypomina to wam "starych dobrych ITSowskich czasów"
No jak tak dalej pójdzie to będziemy tylko zmieniać naklejki z ITS na TDT :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak dalej pójdzie to będziemy tylko zmieniać naklejki z ITS na TDT :lol:

Optymista a kasy wyłożyć przy okazji nie łaska :x:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.