Skocz do zawartości

quad 500


b0yczek

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej podstawie diagnosta obniżył moc silnika? Ciągnik rolniczy, a na badaniu samochodowy inny? Troche prędkość za duża, tak o paręnaście kilometrów. Diagnosta to faktycznie "PIONEK" (sorry ale mnie śmieszy).

 

Pojazd na takich dokumentach nie ma prawa rejestracji w kraju, a diagnosta który wykonał to badanie, powinien wrócić do przepisów bo chyba ma troche braki.

Edytowane przez LimonQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku miałem na BT Sprintera, Kat N1, kiera po prawej stronie, zarejestrowany w PL. Diagnosta zrobił BT, sam naczelnik lokalnego wydziału zrobił rejestrację, no i po pierwszym przeglądzie przestał rok, trafił w nowe ręce które nie wiedziały że takie coś być nie może no i stoi pod jabłonią tera... Jeszcze wpis KIEROWNICA PO PRAWEJ STRONIE jak byk w adnotacjach...

6 minut temu, LimonQ napisał:

Na jakiej podstawie diagnosta obniżył moc silnika?

No pisałem wyżej że "Odczytano z natury" Może chodziło o matkę nature...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy autor ma dostep do tabliczki znamionowej? Jestem ciekawy co tam jest.

W sumie dziwne, w piątek kolega pytał o homologacje a w sobote znalazł się geniusz od badań technicznych :D 

1874276570_Zrzutekranu2022-04-25o17_54_20.thumb.png.b86f66d9f3bda212dcad0b69e9686403.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Uwaga!!! Każdy kto zrobi przegląd  swojego pojazdu w naszej stacji otrzyma prezent- niespodziankę! Zapraszamy!!!

No to dostał prezent niespodziankę. 🤣

 

Edytowane przez Jacdiag
formatowanie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, b0yczek napisał:

kartke z przegladem

W tej kartce wpisano jeszcze "BRAK" jako numer rejestracyjny z dowodu rejestracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według MI to organ nadzorujący i rejestrujący ustala sobie przepisy pod widzimisię. Tak można to między wierszami odczytać

Więc może my się śmiejemy , a w tym WK tak to funkcjonuje że ZDR swoją drogą, ale odczyty na podstawie "natury " swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mecher napisał:

A to taki big problem z wymiarami "z natury"

Żaden. 0.2.e i piszesz co trzeba, za Odrą nie mają pojęcia o danych technicznych takich pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o wymiary bo też biorę nieraz miarkę w rękę, ale o to że gość zobaczył Quada a nie ciągnik to wpisał quada . Wymiary tu sa najmniejszym problemem

Gdyby pole, RODZAJ POJAZDU było puste to wtedy jest nieco większe pole manewru, albo jak ktoś chce to Rzeczoznawca, ale tutaj nie ma wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze wiecie, że należało ten traktorek sprzedać jak najszybciej z zyskiem! No to co się wtedy robi? No quada się robi i nagina czasoprzestrzeń po całości. Tak myślę sobie, że tam są wszyscy świadomi, począwszy od sprzedającego i kupującego, wykonującego przegląd, bo przecież nie badanie, i oby nie okazało się wisienką na torcie, że i przez rejestrującego. 

Czekam na dalsze informacje, kto zlecił badanie, kto był pojazdem na stacji, jak w ogóle był i obym nie wykrakał, że QUAD bezproblemowo zarejestrowany.🙊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek, taki jakiś dziwny w ogóle Panowie, z pytaniem o rejestrację, akcyzę to chyba nie to forum. Tak wygląda, że to o inne dno chodzi?  🤨

Brak zaświadczenia z badania... czyżby to chodziło by wykorzystać forum do jakiś "działań"?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mirek_handlarz napisał:

Tak wygląda, że to o inne dno chodzi?  🤨

 czyżby to chodziło by wykorzystać forum do jakiś "działań

Też tak mi się wydaje. Moje Panu @bOyczek ktoś coś szepnął i zaczyna drążyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.