Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłem dzis gościa na przeglądzie zeby mi pokazal trójkąt i gasnice trójkąt miał a na gaśnice mowi ze nie wozi od kiedy kupił bo w komisie powiedzieli mu ze to auto nie ma prawa sie spalic :lol::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi w tej całej Waszej dyspucie... Wychwyciłem tylko, że na stacji mogą być problemy z pedałami, czego kompletnie nie rozumiem... To takie szowinistyczne...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient przychodzi z DR i pyta." Mam sprawę wagi międzynarodowej moja córka teraz jest w Hiszpanii i skończył się jej przegląd i tam pojechała na tamtejszą SKP i auto jest ok ale nie chcieli wbić pieczątki w DR , niech Pan wbiję pieczątkę w DR ( auto w chwili obecnej w Hiszpanii) bo przecież przegląd przeszedł w Hiszpanii mam na to papiery i czy w ogóle ja muszę w takim razie płacić jeszcze raz za przegląd ? "

Oczywiście pokazałem mu gdzie jest wyjście ewakuacyjne. To się nazywa mieć pomysły :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi do biura młody łepek z kaskiem w ręku, dzień dobry, pyta się czy robimy tylko samochody czy również i motocykle. Mówię , że motocykle również. On na to czy od razu mu "wbiję" czy trzeba wjeżdżać ? Ja do niego że nie bardzo "rozumiem" pytanie. On , że w taki razie już wie , że trzeba wjeżdżać , no więc ile kosztuje badanie i co w tę cenę wchodzi ... i już chciałem zacząć wyliczać co będzie miał sprawdzone, a on od razu jakie te gratisy i co fajnego on może dostać. Ja mówię , że w cenie tylko badanie, obrażony wyszedł i pewnie więcej nie wróci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi do biura młody łepek z kaskiem w ręku, dzień dobry, pyta się czy robimy tylko samochody czy również i motocykle. Mówię , że motocykle również. On na to czy od razu mu "wbiję" czy trzeba wjeżdżać ? Ja do niego że nie bardzo "rozumiem" pytanie. On , że w taki razie już wie , że trzeba wjeżdżać , no więc ile kosztuje badanie i co w tę cenę wchodzi ... i już chciałem zacząć wyliczać co będzie miał sprawdzone, a on od razu jakie te gratisy i co fajnego on może dostać. Ja mówię , że w cenie tylko badanie, obrażony wyszedł i pewnie więcej nie wróci...

 

Należało mu zaproponować płyn do spryskiwaczy szyb. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Klient na BT przyjechał samochodem sprowadzonym z USA zobaczywszy iz ja sie mu wnikliwie przyglądam rzucił hasłem iz auto bylo juz na 6 przeglądach i ze jest to tzw pewniak dodam ze I rej. za granica to 01-01-2010 i pieczątka w DR tylko z WK he he ładny kit :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze I rej. za granica to 01-01-2010 i pieczątka w DR tylko z WK
rzucił hasłem iz auto bylo juz na 6 przeglądach

Z wynikiem N czemu nie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdża kobita na OBT fiacikiem punto , podaje dokumenty- no to ja sie biorę za sprawdzenie VIN-u. No i zonk- nie ma. Jak to nie ma- kobitka sie burzy- tu mam-mówi i otwiera schowek. Były,zostały po naprawie blacharskiej, i ponoć tylko ja sie czepiam, bo 2 latka juz tak jeżdżą. Może by tak utwożyć jakis temat z tzw.krążownikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były,zostały po naprawie blacharskiej, i ponoć tylko ja sie czepiam, bo 2 latka juz tak jeżdżą. Może by tak utwożyć jakis temat z tzw.krążownikami?

 

No to jak były to blacharz mógł wspawać w to samo miejsce :lol::lol:

 

ponoć tylko ja sie czepiam

Ile razy to słyszałem :D:D

 

Do mnie kiedyś rolnik powiedział jak mu zwróciłem uwagę na popękane opony

Panie te opony mają 40 lat a Pan się przypier....sz jak mają być niepopękane po tylu latach a poza tym przecież tym 100 km/h nie pojadę :shock: No i pojechał kupić nowe opony na 40 urodziny ciągnika :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst dotyczący nr VIN w stylu pewnie się starły słyszę dość często w starych samochodach

Dzwonił do mnie Klient:

-Czy we fiacie sc nr VIN znajduje się w bagażniku?

- Tak po prawej stronie

- A mój nie ma

- A jest tabliczka znamionowe też w bagażniku ale po lewej

- Też nic nie ma

-To ma Pan problem

- o ku..... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst dotyczący nr VIN

"A tam co jest " - to słyszę najczęściej . :D

"Czego Pan szuka?... Jakiś numer jest po szybą." - to słyszę ja z reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst dotyczący nr VIN

"A tam co jest " - to słyszę najczęściej . :D

 

Dzięki temu że zawsze sprawdzam udało mi się wychwycić autobus który w DR i na TZ miał ten sam numer z końcówką 39 ale na ramie już był inny, końcówka 40, a DR wystemplowany od góry do dołu na innej SKP :razz:

Okazało się że producent pomylił TZ i na szczęście ten drugi autobus był też w tej firmie wystarczyło zamienić TZ w tych dwóch autobusach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację

Przyjeżdża facet, którego pierwszy raz w życiu widzę, na naszą stację SKP i od razu zagaduje: "ile dostanę rabatu na przegląd, ponieważ posiadam dwa samochody i przyjadę jednym i drugim na przegląd?" odpowiedziałem mu, że cennik jest ustalony przez ministerstwo i nieprzewiduje jakichkolwiek rabatów. Gość odwrócił się poszedł i już się więcej nie pojawił.

 

inna sytuacja której byłem świadkiem

Do kolegi diagnosty z którym razem pracuję facet w sposób cwaniacki mówi tak: "to pan mi sprawdzi samochód żebym wiedział czy coś mam do naprawy" oczywiście w mniemaniu tegoż klienta przegląd polegał na tym, żeby diagnosta stwierdzając usterki powiedział klientowi co ma wymienić i jeszcze wynik pozytywny żeby na koniec wystawił.

Na to kolega szybko wyprostował temu klientowi świadomość i powiedział mu, że diagnosta nie jest od wykrywania usterek i uświadamiania klienta, że samochód na badaniu ma być sprawny a diagnosta jest po to żeby to potwierdzić, jeśli będzie inaczej to diagnosta wszystkie usterki wykaże klientowi na odpowiedniej treści zaświadczeniu.

Mina klienta bezcenna. ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sytuacja:

Klient: Dzień dobry ja na przegląd

Ja: poproszę dowód rejestracyjny

Patrzę przyczepa campingowa więc mówię:

Ja: proszę wjechać przyczepą na stację

Klient: ale ja jej nie mam tutaj

Ja: to proszę po nią pojechać

Klient: No ku..a czy was poje...ało, będę specjalnie po nią jeździł! ona stoi w takim miejscu że godzinę 2 godziny będę ją wyciągał, poza tym ona nigdzie nie jeździ tylko tam stoi

Ja: to po co panu przegląd skoro ona stoi

Klient: Ja pier...ole i wyszedł

 

mija 30 minut wjeżdża auto na parking z przyczepą, wchodzi klient na stację i mówi:

Klient: przywiozłem ją

Ja: To proszę nią wjechać na stacje

Klient: No ku..wa jeszcze czego, poje...ało was, mam nią jeszcze manewrować, nie wystarczy jak rok temu wjechałem!

Ja: proszę wjechać na stacje

 

Klient wyszedł coś marudząc pod nosem po czym wjechał na stacje wysiadł i mówi:

Klient: Ostatni raz u was jestem, poje...ało was, żebym co roku musiał przyczepą na przegląd jechać.

 

 

Ręce opadają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cierpliwy ,ale jakbym usłyszał to trzeci raz to nie wiem czy nie odpowiedziałbym tak samo .

 

Też raczej cierpliwy jestem, ale w tym przypadku to raczej w przeciągu 14 dni musiałby przyjechać jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też raczej cierpliwy jestem, ale w tym przypadku to raczej w przeciągu 14 dni musiałby przyjechać jeszcze raz

No wiesz , złośliwie nie ma co wyszukiwać - tyle że pewnie i tak coś by się znalazło.

Ja cierpliwy nie jestem :?

Pewnie "wióry" by się posypały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.