Skocz do zawartości

Praca na innej SKP


roni9

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie, nikt nigdy (przynajmniej na dzień dzisiejszy) do starosty nie gonił, by się wpisywać.

Więc to psi obowiązek właściciela, takie zgłoszenie kto u niego pracuje. Tak, sam się dopisz i sam ze sobą podpisz później umowę 😁

 

Owszem, zdarzyło się iż byłem w starostwie, ale w imieniu właściciela, załatwiać formalności  z nadaniem numeru dla nowo otwieranej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#roni9

Masz wątpliwości, dzieli cię masakryczna odległość, to daj se na luz. Oprócz paru srebrników o wiele cenniejszy jest spokój, święty spokój. Chyba z pięć koła by mi musiał zaoferować, żeby mi się chciało tam jechac i wspomniany przez was rejestr kontrolować. :evil:

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel posiada uprawnienia diagnosty, mówi ze daje rade sam wszystko wykonać, ale po prostu potrzebny jest mu 2gi diagnosta,bo takie sa przepisy, A taniej dla niego, mnie zatrudnić na jakąś tam umowę śmieszną, niż szukać kogoś z papierami na cały etat tak mi to tłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znasz go i wiesz czego można się spodziewać. Jak pytasz się o takie rzeczy czy może na Ciebie wpisywać badania to być może się obawiasz. Jeśli chodzi o program do rejestru badań to nic nie daje ustawienie mocnego hasła bo z pozycji admina może on utworzyć od nowa profil każdego diagnosty również i twój i będzie miał do niego hasło. Jeśli uważasz że może chcieć się bawić w takie rzeczy, to program nie jest tu przeszkodą

Edytowane przez Solaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2023 o 15:09, danielg539 napisał:

ale używanie jednej pieczątki na dwóch SKP budzi moje wątpliwości.

Nie mam z tym problemu od lat. W momencie kiedy zmienił się wzór pieczątki imiennej mam tylko jedną a w porywach używałem jej na 6 stacjach jednocześnie. Co by zmieniło jakbym u tego samego "pieczątkarza" zamówił 6 pieczątek i każda z nich byłaby taka sama? Na szczęście już mnie ten temat nie dotyczy, ponieważ z nowym rokiem odchodzę z tego zawodu i pozostanę tylko jako duch.

  • Polub 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adam1501 napisał:

Na szczęście już mnie ten temat nie dotyczy, ponieważ z nowym rokiem odchodzę z tego zawodu i pozostanę tylko jako duch.

dzie cie niesie, psyfanzolić w czerep image.png.bcda26c7c5b733ad89bc87b299683db6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poszanowania ani u klienta ani u właściciela... dlatego postanowiłem skończyć z tym zawodem póki jeszcze mam możliwość zmiany zawodu. Wracam do korzeni czyli do mechaniki. Będę starał się śledzić na bieżąco ten zawód, bo osiągnąłem w nim bardzo wiele i ludzi których spotkałem na tej drodze bardzo sobie cenię.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez brak waloryzacji cen badań z tego zawodu masowo odchodzą najbardziej wartościowi diagności. Macher jesteś z siebie zadowolony ? Nie odpowiadaj pytanie jest retoryczne.  Branża umiera.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak waloryzacji i co raz bardziej idiotyczne przepisy i setki interpretacji ,ale ja się cieszę że zmieniłem branżę a na SKP jestem czasami na gościnnych występach

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2023 o 11:46, markes30 napisał:

 Macher jesteś z siebie zadowolony ?

Się przyczepił, jak markes psiego ogona  🤣

Dobrze że nie do mnie, bo inaczej by wyszło, że nawet czytać nie umie, o pisaniu nie wspominam 🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2023 o 14:34, adam1501 napisał:

Co by zmieniło jakbym u tego samego "pieczątkarza" zamówił 6 pieczątek i każda z nich byłaby taka sama?

Obecnie to faktycznie niezbyt wiele, ale ale wczasach bez CEPiK-u miało to kolosalne znaczenie, bo każda pieczątka pozostawiała unikalny odcisk (coś jak linie papilarne) i na tej podstawie stwierdzano jej autentyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2023 o 10:06, adam1501 napisał:

Nie ma poszanowania ani u klienta ani u właściciela... dlatego postanowiłem skończyć z tym zawodem póki jeszcze mam możliwość zmiany zawodu. Wracam do korzeni czyli do mechaniki. Będę starał się śledzić na bieżąco ten zawód, bo osiągnąłem w nim bardzo wiele i ludzi których spotkałem na tej drodze bardzo sobie cenię.

 

W dniu 25.12.2023 o 11:46, markes30 napisał:

Przez brak waloryzacji cen badań z tego zawodu masowo odchodzą najbardziej wartościowi diagności. Macher jesteś z siebie zadowolony ? Nie odpowiadaj pytanie jest retoryczne.  Branża umiera.........

 

W dniu 25.12.2023 o 20:12, Tomek D napisał:

Brak waloryzacji i co raz bardziej idiotyczne przepisy i setki interpretacji ,ale ja się cieszę że zmieniłem branżę a na SKP jestem czasami na gościnnych występach

To jest chyba kwintesencja poszanowania i umierania. Tolerujemy chwasty w zawodzie i tyle. Nie wiem dlaczego nie funkcjonuje sąd koleżeński eliminujący tych szeryfów najmądrzejszych. Miejmy pretensje do siebie, że im pozwalamy na sobiepaństwo, w którym oni czują się bardzo dobrze.

 

 

" No nie da się, bo się nie da. No nie da się, jak się nie da. No nie da rady, bo auto z Ameryki"

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.