Skocz do zawartości

Kubica jedzie i to jak


JACEK GUZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    51

  • Jackow

    36

  • Sebastian ZG

    24

  • Janusz1971

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kto mu kazał tą barierkę do bagażnika pakować :evil::evil::evil::evil: Przecież do Fabii się nie zmieści :D:D:D

 

A tak na poważnie to miał chłopak trochę szczęścia a nawet więcej niż trochę i na mszę powinien dać :D Kilkadziesiąt centymetrów w lewo i już by go nie było :shock::shock::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to miał chłopak trochę szczęścia a nawet więcej niż trochę

 

Ale potrząc z drugjej strony to miał strasznego niefarta, że barjera się tak rozerwała. Nigdy jeszcze nie widziałem żeby samochód osobowy rozerwał barjerę, te które widziałem w najgorszym wypadku kładły się na ziemię ale wówczas z samochodu zostawały tylko strzępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta bariera tez mnie zainteresowala, przeciez ona ma bronic wlasnie przed czyms takim rowniez, tak jak sie wypowiadal jakis gosc w telewizji to ta bariera miala go odbic lub przetrzec caly bok a nie peknąc i wbic sie w sam srodek auta i naszego jedynego F1.

Tez mnie zastanawia kto poprowadzi nowy bolid, w koncu to za roberta uwagami wprowadzono wiele ulepszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrząc z drugjej strony to miał strasznego niefarta, że barjera się tak rozerwała. Nigdy jeszcze nie widziałem żeby samochód osobowy rozerwał barjerę, te które widziałem w najgorszym wypadku kładły się na ziemię ale wówczas z samochodu zostawały tylko strzępy.

 

A może włoscy złomiarze ją już wcześniej trochę porozkręcali :evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrząc z drugjej strony to miał strasznego niefarta, że barjera się tak rozerwała.

 

Bariera się nie rozerwała. Wg ostatnich doniesień był tam brak i dosztukowano kawałek barierki - ale nie dość, że dołożono kawałek za krótki, to jeszcze go kilkadziesiąt cm przesunięto względem reszty (nie spasowano mówiąc inaczej). Cóż - myślę, że i u nas na bocznych dróżkach trzeciej kategorii takie rzeczy by się znalazły... Zresztą fotki głupszych rozwiązań drogowych już wstawiano na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że i u nas na bocznych dróżkach trzeciej kategorii takie rzeczy by się znalazły

 

Na to specjalnie bym nie liczył, bo u nas na drogach 3 kategorji raczej żadnej barjery nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był tam brak i dosztukowano kawałek barierki - ale nie dość, że dołożono kawałek za krótki, to jeszcze go kilkadziesiąt cm przesunięto względem reszty (nie spasowano mówiąc inaczej)

To takie.............polskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, w stwierdzeniu dotyczącym Roberta Kubicy, że facet jest w czepku urodzony i musi mieć dobrego anioła lub jak kto woli opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszcze w tym sezonie wróci ja w to wierzę :)

Jeśli Robert uwierzy to przy takiej pomocy z "góry" to myślę, że już po wakacjach zasiądzie w kokpicie, oczywiście na początek tylko w treningu.. O ile zespół się od niego nie odwróci i to co podają mediom lekarze jest prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No i kolejny wyścig bez Roberta,szkoda bo to już nie te same emocje,mimo że na torze działo się dzisiaj i to wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig fajny ale trochę nudny bo nie ważne kto jedzie i tak Red Bulle wygrywają :-P:-P:-P

 

Tak jak z Niemcami nie ważne kto gra ważne że Niemcy wygrywają. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po kolejnym zabiegu i wszystko idzie zgodnie z planem jesli chodzi o rehabilitacje więc jest nadzieja że wróci do ścigania a narazie dużo zdrówka Robert ::hey

 

[ Dodano: 16-06-2011, 09:32 ]

Znów dobra wiadomość Robert co prawda nieoficjalnie ale już zasuwa samochodem osobowym,więc jest duża szansa że zobaczymy go na torze w F1 w tym sezonie :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To ja bym dał nagrode za najczęściej powtarzające się nazwisko jak i za najmniej :D

 

prosba do admina moze jakis link ze statystyka kto prowadzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.