Skocz do zawartości

Kubica jedzie i to jak


JACEK GUZ

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już nawet nie tylko wirtualne :piwo szkoda tylko, że samemu w domu i bez towarzystwa :cry:

A propo tematu zobaczymy jak jutro mu pójdzie wyścig. Ja w każdym razie trzymam :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    51

  • Jackow

    36

  • Sebastian ZG

    24

  • Janusz1971

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

To nie umiesz, żonie drina zrobić, by było raźniej ???

 

Jak to, żeby nas pozamykali :D , wpadną zobaczą że oba rodzice pijane i co :-D dzieci ktoś musi pilnować, po co mam trafić do gazety :D:D. Mi raczej chodziło to, że na stare lata pozostało wypić browara w domu samemu ew. z małżonką a nie kulturalnie w lokalu do białego rana :x:x:x:x

 

p.s. Jak tylko dzieci się pośpią to pewnie jej zrobię drinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak wygrał Vettel. myślę że należało mu się w 100%, ferrari dało ciała ze strategią i przegrali. Robert też super,mimo kiepskiej pozycji startowej ,przyzwoite 5 miejsce!!! No i teraz przerwa do marca,moja żona się już cieszy ........ trzeba będzie w niedzielne popoludnia chodzić na spacery hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel był ostatnim który chciałem żeby wygrał :P . Nie kibicowałem mu ale cóż wygrał i należy mu pogratulować.

 

No i teraz przerwa do marca,moja żona się już cieszy ........ trzeba będzie w niedzielne popoludnia chodzić na spacery hahahah

 

No właśnie teraz od spacerów się i ja nie wywinę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Alosno powywijał pięścią do Pietrova że go nie przepuścił

 

I tyle jego co sobie pomachał, dał d..y w wyścigu on i zespół i mistrzostwo poszło do .........Vettela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wygrał Vettel... :?

Ale całe szczęście, że nie Alonso. :evil:

Ja po cichu liczyłem na Webbera (choć na początku sezonu kibicowałem Hamowi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Alosno powywijał pięścią do Pietrova że go nie przepuścił :evil:

Całkiem tak, jak na naszych ulicach ::D A chłopaki z Renault tym razem obaj pokazali, na co ich stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przerwa do marca,moja żona się już cieszy ........ trzeba będzie w niedzielne popoludnia chodzić na spacery

 

Albo popatrzes na Małysza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chodzi o to żeby coś się już zaczeło dziać bo nie mogę wytrzymać a co do miarodajności to pewne jest że dopiero po pierwszym wyścigu cokolwiek będziemy wiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszym wyścigu cokolwiek będziemy wiedzieli

Ja już wiem wszystko teraz... Hamilton mistrzem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nieźle sobie radzi i wozidełko i sam Robert :viva:

Polak Robert Kubica był najszybszym kierowcą podczas trzeciego i ostatniego dnia testów przedsezonowych na torze im. Ricardo Tormo pod Walencją. Kierowca zespołu Lotus Renault GP uzyskał czas na poziomie 1:13.144.

 

Model R31 wyposażony w innowacyjny układ wydechowy, pozwolił polskiemu kierowcy zakończyć testy w Walencji na czele tabeli z czasami. Kubica wykręcił swój najlepszy czas na pół godziny przed zakończeniem dzisiejszych zajęć w Hiszpanii.

 

Z kolei najbardziej pracowitym zawodnikiem w czwartek był Adrian Sutil z teamu Force India. Niemiec przejechał aż 117 okrążeń za kierownicą ubiegłorocznego bolidu i ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.

 

Na kolejnym miejscu znalazł się Brytyjczyk Jenson Button, który podobnie jak Adrian Sutil, jeździł dzisiaj zeszłorocznym bolidem. Za kierowcą McLarena uplasował się Mark Webber (Red Bull), Felipe Massa (Ferrari), Timo Glock (Virgin Racing) i Pastor Maldonado (Williams).

 

Kierowca Saubera Sergio Perez nie zaliczy dzisiejszego dnia do udanych. Meksykanin zdążył przejechać rano zaledwie 9 okrążeń, kiedy posłuszeństwa odmówiła skrzynia biegów w jego bolidzie. Po wymianie podzespołu przez mechaników, Perez kontynuował udział w czwartkowych testach.

 

Na kolejnych pozycjach znaleźli się Michael Schumacher (Mercedes GP), Sebastien Buemi (Toro Rosso), Narain Kartikeyan (HRT), a tabelę zamkął dzisiaj Jarno Trulli, który nie przejechał dzisiaj żadnego pomiarowego okrążenia.

 

Team Lotus nie zdołał przywieźć do Hiszpanii na czas nowych elementów wspomagania kierownicy, które uległo wczoraj awarii, dlatego włoski kierowca przejechał jedynie 38 okrążeń instalacyjnych, skupiając się na sprawdzeniu działania systemów i testach aerodynamicznych.

 

 

WYNIKI III DNIA TESTÓW:

 

1. Robert Kubica, Renault, 1:13.144, 95 okr.

2. Adrian Sutil, Force India, 1:13.201, 117 okr.

3. Jenson Button, McLaren, 1:13.553, 105 okr.

4. Mark Webber, Red Bull, 1:13.936, 105 okr.

5. Felipe Massa, Ferrari, 1:14.017, 80 okr.

6. Timo Glock, Virgin, 1:14.207, 114 okr.

7. Pastor Maldonado, Williams, 1:14.299, 101 okr.

8. Sergio Perez, Sauber, 1:14.458, 103 okr.

9. Michael Schumacher, Mercedes GP, 1:14.537, 110 okr.

10. Sebastien Buemi, Toro Rosso, 1:14.801, 73 okr.

11. Narain Karthikeyan, HRT, 1:16.535, 63 okr.

12. Jarno Trulli, Lotus, bez czasu, 38 okr.

 

http://www.f1portal.pl/1/aktualnosci/4705/iii-dzien-testow-kubica-na-czele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sobie pojeździł w tym roku w F1, szkoda Go myślę że Lotus Renault będzie konkurencyjny w tym sezonie ale niestety bez Roberta :-(:-(:-(:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się coś wykuruje. Maślok jest. Dla zabawy se pojeździł a my teraz nie pooglądamy F1 z taką pasją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie przelać sympatie w tym sezonie na innego kierowce:)

Myślę że nie będzie to na pewno mr. opalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotus Renault będzie konkurencyjny

Tylko, kto ten "samochód ( ;) ) rozwinie? Senna?Pietruszka?

Mają teraz szefowie ekipy niezłą bolączkę... nie mają żadnego kierowcy z chociaż minimalnym doświadczeniem.

Coś czuję, że Renia będzie zaciekle walczyć o miejsce z ... HRT i Dziewicą o 3 lokatę od końca :razz:

 

nie będzie to na pewno mr. opalony

Oj, ty jeszcze wyplujesz te słowa i za karę pastą do butów będziesz się smarował, coby do "opalonych" być podobny.

 

Ludzie, no jeśli nie chcecie się zawieść w tym sezonie to kibicujta za Czarnym, bo on wygra majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym z ostatnio oglądanych wywiadów o wypadku prowadząca reporterka ( z superstacji) zapytała gości :

- dlaczego organizatorzy rajdu nie zdemontowali tej barierki :?:

 

:shock::shock::shock:

 

no coments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.