Skocz do zawartości

Kubica jedzie i to jak


JACEK GUZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    51

  • Jackow

    36

  • Sebastian ZG

    24

  • Janusz1971

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

z czego tak ni z gruchy ni z pietruchy

Ty mnie chyba nie lubisz?.Wniosek wywodzę z doniesień prasowych i opóżnienia testów.Poza tym dłoń w tych pojazdach jest ważniejsza np od nóg,ponieważ z pewnością wiesz iż całe sterowanie jest w kierownicy.Oczywiście chciałbym aby się udało wrócić,bo rzeczywiście oglądanie f-1 bez niego to nie te emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mamy przygotowane na powrót Roberta. Samochody z 2009 roku stoją w garażu, gotowe na odpalenie, a zespół jest gotowy, aby przeprowadzić testy. Czekamy tylko na to, aż Robert powie, że jest gotowy – mówi szef Lotus Renault Eric Boullier.

więcej ... http://www.kubicaracing.pl/

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego co wyczytałem na WP Robert wraca do Renówki ,ma usuniętą ostatnią śrubę z nadgarstka

Trzymam kciuki-będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie chcę mówić "a nie mówiłem",oczywiście bardzo szkoda,ale jest nadzieja Giermaziak.

Ps.Panowie kierowca F-1 musi być sprawny jak kosmonauta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

dzisiaj napisali że lotus jest nim zainteresowany na następny sezon. Ja myślę że ograniczenia związane z ręką zablokują jego powrót do F1 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napisali że lotus jest nim zainteresowany na następny sezon

Myślę, że na żaden drugorzędny tim Kubica się nie zgodzi, no chyba, że celem przejścia za rok lub 2 do wiodacego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica sr...ca...

 

Sorry, za ten tekst, ale trochę mnie ten gość irytuje.

Raz, że nie postrzegam zbiegiem lat Kubicy jako ta sympatycznego gościa jak np. Małysz :)

 

A druga sprawa... Kiedyś, gdy nasz wielki mistrz Kubica (który de facto wygrał jedno grand prix) był u szczytu sławy czytałem wywiad z Schumacherem. Wypowiedział się niezbyt pochlebnie o Kubicy wtedy. Tzn. może nie tyle niepochlebnie, co skrytykował Go jako kierowcę. Twierdził, że jak dla niego jeździ zbyt niebezpiecznie, przekracza pewne granice i "nie szanuje auta". Wtedy podobnie jak wszystkim pewnie niezbyt się te słowa spodobały. Ale z perspektywy czasu nieco inaczej na to patrzę.

Pan Robert jakoś ostatnio ma duży dar do rozwalania wszystkiego co mu w ręce padnie... Mówią do trzech razy sztuka... No to właśnie był trzeci raz - co dalej? :razz:

 

Może faktycznie coś z tym stylem jazdy nie tak??

 

Zachwycamy się kierowcami, którzy od lat nic nie zdobyli... Ale pewnie mają potencjał

Piłkarze od lat przeje...ją wszystko co się da, ale stadiony się pobudowało i jest potencjał to i dyscyplinę się propaguje...

 

Nie wiem - wszystko to sprawia, że mam swoistą awersję do sportu w takim wydaniu...

 

A o skoczkach jakoś nikt nie mówi!! Najlepszy sezon w historii dla biało czerwonych jako drużyny. Żyła i Stoch na koniec sezonu w gronie najlepszych skoczków świata... A my ciągle tylko piłka i Kubica... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Robert jakoś ostatnio ma duży dar do rozwalania wszystkiego co mu w ręce padnie...

Myślę, że dar Hamiltona jest o wiele większy w tym zakresie.

A my ciągle tylko piłka i Kubica...

O piłce na tym forum jakoś dawno nic nie przeczytałem (nawet ciesze sie z tego, bo chwalić sie nie ma czym) a to że piszemy o Kubicy jakoś bardzo mnie nie dziwi bo to forum jest związane z motoryzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdził, że jak dla niego jeździ zbyt niebezpiecznie
No blakop znalazłeś autorytet od bezpiecznej jazdy, który powodował niebezpieczne sytuacje i kolizje gdy było to potrzebne do zdobycia mistrzostwa. Zgadzam się że Kubica szuka guza :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.