Skocz do zawartości

lewa pieczatka w dowodzie PROSZE O POMOC co robic?


Damian1990

Rekomendowane odpowiedzi

przy "lewej" pieczątce może być "lewa" data

np ; ciężarowy pow. 3.5 t na dwa lata , znam taki przypadek ,,,

 

[ Dodano: 25-01-2011, 19:02 ]

Ale już samej rejestracji to nie "narusza'

Tylko wytłumacz to tym WK, które po prostu nie zarejestrują pojazdu bez ważnego OBT,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np ; ciężarowy pow. 3.5 t na dwa lata , znam taki przypadek ,,,
też znam - ciekawszy

naczepa "nówka" Wielton, ładowność 25 t

w DR - B = I

i NTB 3 lata od pierwszej rej

ale to "legal" :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zalatwic sprawe w miare sprawnie, pieniadze za auto prawdopodobnie zwracam. Ale co z tym robic dalej zeby zalatwic sprawnie i tak jak ma byc. ewentualnie ile sie ciagna takie sprawy?

Nie jest to taka sama sytuacja jak u Ciebie, ale wskazówki do dalszego postępowania są:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=3644&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszerstwo jednym, ale wszystko to nie powinno w żaden sposób stać na drodze rejestracji pojazdu!

Nawet jeśli Dr jest zatrzymany jako dowód w sprawie? Bez DR na samą umowę chyba nie zarejestrujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też znam - ciekawszy

naczepa "nówka" Wielton, ładowność 25 t

w DR - B = I

i NTB 3 lata od pierwszej rej

ale to "legal"

 

A u mnie był autobus DMC 4600 kg i 21 osób i też miał na 3 lata od nowości dane i jeszcze myślał, że u mnie po 3 latach na 2 dostanie :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje byle auto zostalo juz zarejestrowane przez nowego wlasciciela, najpierw wykupil blachy probne i pojechal na przeglad, zostal podbity odrazu i bez zastzezen. proces rejestracji trwal 2 dni. auto sprzedalem w ta nd (czyli 23.01) w pnd pojechal nowy wlasciciel do urzedu i tam sie dowiedzial o lewej pieczatce, zkoszowal mnie telefonem o tej sprawie. po 4 godzinach wyjasnien wypuscili go z komisariatu i powiedzieli mu ze teraz problem zostaje na bylym wlacicielu czyli mnie:/ na drugi dzien pojechal do urzedu i auto juz sie normalnie porusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Siemka

I wlasnie dlatego ja robiac OBT zawsze wciskam paragon pod okladke...

I wszyscy sa zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przy "lewej" pieczątce może być "lewa" data

np ; ciężarowy pow. 3.5 t na dwa lata , znam taki przypadek ,,,

 

[ Dodano: 25-01-2011, 19:02 ]

Ale już samej rejestracji to nie "narusza'

Tylko wytłumacz to tym WK, które po prostu nie zarejestrują pojazdu bez ważnego OBT,,,

Hmm, wniosek prosty, nawet jeżeli pojazd który kupuję ma ważne BT to jadę na stację diagnostyczną gdzie znam ludzi, pracują tam od dawna, nigdy nie było problemów i robię nowe BT. Te BT zanoszę z DR pojazdu który kupiłem i umową K-S lub fakturą marża i nawet jak poprzedni właściciel coś namotał że czepią się poprzednich pieczątek to chyba nie odmówią mi wydania nowego DR?

 

Przy okazji robienia BT dowiem się w jakim stanie są hamulce i zawieszenie a koszt badania nie jest tak duży a problemów się sporo unika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak poprzedni właściciel coś namotał że czepią się poprzednich pieczątek to chyba nie odmówią mi wydania nowego DR?

Nie...Dostaniesz nowy DR i po zawodach.Cos podobnego przerabiałem osobiscie w czasach kiedy pewne sprawy trzeba było"załatwiać".... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.