Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Arizona

Teleexpress 28.01.2011 Diagnosta a Anglik

Polecane posty

Arizona

Panowie, oglądał ktoś teleexpress dzisiaj??? Coś o Nas było. Polecam wszystkim gorąco

obejrzeć link od 9:55 bo jest o sprawie diagnostów co dopuścili angliki. Było kiedyś o tym na forum. I znowu ręce mi opadły. My to normalnie jak na polu minowym!!! :-x

http://tvp.info/teleexpress/wideo/28012011-1700/3754562

kowal

Chodziło o polecenie wydane na piśmie diagnostom przez Wydział komunikacji ,że mają wykonywać badania techniczne z wpisem kierownica po prawej stronie .Teraz zmieniła się władza i wrócili do tego że nie wolno -to co usłyszałem tak w przelocie.

JANUSZ60

Dokładnie, ale czy to w porządku ???

w ten sposób , można nam wszystkim uprawnienia zabrać ,,,

Nowicjusz

I znowu afera u mnie od 17 godz. dwóch gości było już się pytać bo chcą anglika zarejestrować, bo słyszeli w Teleexpressie że angliki można rejestrować. A taki miałem spokój :razz: I znów tłumaczyć że nie można :razz:

JACEK GUZ

Jak to zalegalizują faktycznie to ja się wypisuję bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu :razz:

wolf

Może tych co wydali to pismo diagnostom powinni pociągnąć do odpowiedzialności.

JACEK GUZ

Ktoś głupi to wymyślił robiąc kłopot diagnostom :shock:

zjc
Ktoś głupi to wymyślił robiąc kłopot diagnostom

albo.......? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ......

Qnick
Jak to zalegalizują faktycznie to ja się wypisuję bo nie chcę mieć nikogo na sumieniu

Podejrzewam że niestety jest to tylko kwestia czasu, ubezpieczyciele się ucieszą bo na OC sobie zarobią (podejrzewam, że będzie wiele droższe od normalnego) i wzrośnie pewnie liczba zderzeń czołowych.

JACEK GUZ

I to drastycznie wzrośnie i dopiero wtedy ktoś z góry przekona się jaki błąd zrobiono legalizując takie pojazdy,niestety po niewczasie :shock:

Nowicjusz
Podejrzewam że niestety jest to tylko kwestia czasu, ubezpieczyciele się ucieszą bo na OC sobie zarobią (podejrzewam, że będzie wiele droższe od normalnego) i wzrośnie pewnie liczba zderzeń czołowych.

Według mnie tak powinno być, auto z kierownicą po prawej stronie ubezpieczenie wyższe o co najmniej ileś np; 100%

Bo jak już pisałem wolał bym zrobić auto z kierownicą po prawej stronie ale oczywiście ma spełniać przepisy niż po jakiś przeróbkach kierownicy i innych elementów co nie wiadomo kto i jak to zrobił bo nie za bardzo widać jak to jest zrobione.

Nie robię anglików jak również po przeróbce nie zrobiłem ani jednego. I idę spać spokojnie po obejrzeniu Teleexpressu :D:D

Qnick
Nie robię anglików jak również po przeróbce nie zrobiłem ani jednego. I idę spać spokojnie po obejrzeniu Teleexpressu

Ja też, aczkolwiek paru ludzi chciało już u mnie "przekładańca" rejestrować i po zażyczeniu sobie przeze mnie kilku dokumentów skutecznie zostali odwiedzeni od przeglądu u mnie ale pewnie gdzieś to zarejestrowali :razz:

Jacdiag
bo słyszeli w Teleexpressie że angliki można rejestrować.

wg tego, co było w TEx, to było można , a teraz za to diagności stracili uprawnienia

czyli ZERO dopuszczenia kierownicy po prawej stronie

ale ile razy to już było tu poruszane ... :razz:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/search.php?mode=results

:x

Jackow

:evil::evil::evil::evil:

Cytat z materiału - wypowiedź pracownika z WK:

Jeżeli była jakaś sugestia, że należy tak robić to nie znaczy, że diagnosta ma tak robić. On po prostu ma stosować prawo.

JACEK GUZ

To po co cokolwiek sugerować :shock:

Jackow

Wygląda na to, że te wszystkie pisma, które przysyłają są po to aby ich użyć gdyby skończył się papier toaletowy.

JACEK GUZ

Nie bardzo bo papier za ostry chyba że się porządnie zemnie :evil:

Jackow

Zawsze można nim nakarmić kozę, która ekologicznie "kosi" trawnik :evil:

pentagram

A może uratuje im d...e ;D;D;D;D;D

5ae1a468e2624_POLAKPOTRAFI.jpg.ca53f4e212fb1992cb7a989f1db2d37c.jpg

Qnick
Wygląda na to, że te wszystkie pisma, które przysyłają są po to aby ich użyć gdyby skończył się papier toaletowy

To wiadomo nie od dziś, piszą pisma bo coś muszą robić a te pisma nie mają żadnej mocy prawnej i zawsze beknie tylko diagnosta nie urzędnik w razie co :razz:

JANUSZ60

Bo jak już pisałem wolał bym zrobić auto z kierownicą po prawej stronie ale oczywiście ma spełniać przepisy niż po jakiś przeróbkach kierownicy i innych elementów

Tak, tylko po co, czy brakuje na rynku aut z kierownicą po lewej stronie ???

Jacdiag
Tak, tylko po co, czy brakuje na rynku aut z kierownicą po lewej stronie ???

takich nie brakuje ...

ale na wyspach jest "do bólu" używanych i to za śmieszne pieniądze (bo nie mają gdzie tego opchnąć), dlatego nasi tak się pchają z tymi gratami

We Francji czy Niemczech nikt normalnie myślący nie kombinuje z przekładaniem kierownicy lub jeżdżeniu po angielsku :!::!:

U nas gdy OC za takie pojazdy będzie x5 (lub nawet powinno być x10) to zaraz skończą się chętni

i sprawa "anglików" zniknie jak "mrówki" na granicy z Czechami , gdy nasza gorzałka staniała ;D

SZYMON-OSKP

Ja tu czegoś nie rozumiem wykonujemy badania na podstawie ustaw i rozporządzeń , czy jakoś tam pism ze starostwa tzn. WK . Moim zdaniem to Ci diagności trochę naiwni . Nigdy bym nie wykonał badania na podstawie jakiegoś pisma z WK bo oni sobie tak wymyślili.

To jest moje zdanie na ten temat.

JANUSZ60
Nigdy bym nie wykonał badania na podstawie jakiegoś pisma z WK bo oni sobie tak wymyślili.

Dopóki byś w jakimś sensie nie musiał ,,,

DARIO64
Nigdy bym nie wykonał badania na podstawie jakiegoś pisma z WK bo oni sobie tak wymyślili.

A przy najbliższej kontroli by Cię udupili ,jakby nie patrzył to Starostwo jest jednostką nadzorującą pracę SKP a na tym przykładzie diagności to chłopcy do bicia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.