Skocz do zawartości

Kiedy diagnosta nie przystępuje (odstępuje) do badania -


ketiw38

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie ma gdzie sprzedawać bo zlikwidowali stadion 10-lecia :)

 

[ Dodano: 07-03-2011, 20:51 ]

chyba że na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku nawet mówili o nich w radiu bo 5 diagnostów poległo na 1 stacji.

Pomocnik pocztowiec........

A wpadka videorejestracja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly mieli obrót chlopaki, od rana 20 aut, chyba wiedza wszyscy jak oni robią badania dlatego przyjezdzaja, ciekaw jestem czy zadymienie spalin sprawdzali i analize spali ktore u mnie zajmuje najwieciej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy zadymienie spalin sprawdzali i analize spali ktore u mnie zajmuje najwieciej czasu.

 

Organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że pomocnik był diagnostą ale "chwilowo" na 5 lat ma przerwę w wykonywaniu zawodu

 

Przy takiej ilości BT to nic dziwnego, można się spodziewać, że ten drugi diagnosta lada moment może też mieć przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, nie licząc tego ze pewna procedura występuje przy tym badaniu (3 krotność pomiaru itd.)

W wtedy jak bedą mieli przerwę to i zwolnią trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się już zastanawiam co może robić pomocnik diagnosty wg. mnie to może pokręcić kierownicą :) a sprawdzanie VIN czy nr. zbiornika to chyba nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobimy jakąś zakladke z rekordami, a za najlepszy wynik gratisowy wniosek do TDT na kontrole stacji :D:D

 

Już niedługo CEP wystawi rogi bo panowie z TDT mają tam wszystko jak na widelcu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się już zastanawiam co może robić pomocnik diagnosty wg. mnie to może pokręcić kierownicą :) a sprawdzanie VIN czy nr. zbiornika to chyba nie bardzo

 

Kiedyś byłem na jednej skp niedaleko mojego miejsca zamieszkania. To co zobaczyłem lekko mnie zszokowało. Badanie wyglądało tak. Diagnosta sprawdzał vin, wjeżdżał na stanowisko, płyta, rolki, najazd na szarpak i trzymał hamulec, mechanik (nie diagnosta) schodził do kanału, szarpał kilka razy przednim zawieszeniem, wyjazd. W tym czasie drugi diagnosta wpisywał już auto do rejestru. Całość trwała może 5 min. ZGROZA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ilosci to k%#$a nawet nie mozna wpisać do kompa przez ten czas... :evil:

 

chyba, że miałbyś czytnik kodów do DR to spoko, ale musiała by to być niezła jazda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy takich stacji jak opisał Psuj jest co najmniej kilka a na jednej z nich diagności zmieniają się co kilka miesięcy bo nie wytrzymują presji szefa,nawet motywacja $$$$ nie pomaga.Co chwilę słyszę od klientów że łaski nie robię bo pojedzie ........ i tam wszystko przechodzi więc jak chcemy mieć robotę to mamy się dostosować do innych bo inaczej będziemy sobie tu sami siedzieć. :sad::sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy diagnosta nie przystępuje (odstępuje) do badania

podjeżdża ciągnik siodłowy z naczepą

ciągnik "na oko" 3,80 m wysokości

naczepa nad środkową osią 4,00 m (pomiar)

ale z przodu 4,20 :shock: i nie mieści się w bramie

po rozpięciu i wypoziomowaniu przód schodzi nawet poniżej 4,00 m

 

ale że badania nie robimy przed stacją to odjazd :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.