Skocz do zawartości

odstępstwa od warunków technicznych


cortez76

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Qnick nie było tak jak piszesz

 

Wiem że tak nie było dlatego na końcu jest :evil: a to że jakiś diagnosta to zarejestrował w kraju to już jego problem i niech teraz robi okresowe, ale dziwne że WK tego nie wyłapał przy rejestracji :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    37

  • Marek1

    15

  • Psuj

    12

  • ketiw38

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale dziwne że WK tego nie wyłapał przy rejestracji :shock:

 

Czy jakikolwiek pracownik WK ma szkolenia z warunków technicznych? Nie. Ufa ślepo diagnoście, który na auto a takimi parametrami dał na pierwszym "P" i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek pracownik WK ma szkolenia z warunków technicznych? Nie

 

No właśnie, a szkoda że nie mają, byśmy się uzupełniali wzajemnie a nie tylko się kłócili i narzekali na siebie wzajemnie :-D aczkolwiek szkolenie szkoleniem, jest jeszcze doświadczenie i chęć dokształcania się we własnym zakresie tylko że u niektórych ciężko to idzie robią swoje przez 8 h i basta nic ich nie interesuje więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak...choć z drugiej strony - WK jest od papierków, SKP od warunków technicznych... Nie powinno być tak, że jedni drugich kontrolują... No bo jak już WK ma poprawić diagnostę, co to za diagnosta w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być tak, że jedni drugich kontrolują... No bo jak już WK ma poprawić diagnostę, co to za diagnosta w ogóle?

 

Nie chodzi o kontrolowanie tylko o sprawdzanie błędów, zawsze się ktoś może po prostu pomylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli diagnostów z kolei wysyłamy na szkolenie z zakresu rejestracji pojazdów? Eeeee - chyba nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wina WK, który wpisywał odstępstwo

 

Jak to przecież urzędnik nie może być winny :D:D tylko właściciel nie dopilnował :D i to on jest winny :lol: .

 

Taki staż na forum i nie jeszcze nie wie :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Tyż prawda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli diagnostów z kolei wysyłamy na szkolenie z zakresu rejestracji pojazdów? Eeeee - chyba nie tędy droga...

 

Ja tam sobie poczytuję takie Dz.U. żeby mnie pracownik WK nie zaskoczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakikolwiek pracownik WK ma szkolenia z warunków technicznych? Nie

 

... chęć dokształcania się we własnym zakresie

Ja na przykład doszkalam się tu na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

robiłem przegląd temu pojazdowi (JEEP) i dlatego pozwoliłem sobie wrzucić na Forum

pojazd z tego co mówił klient kupiony od ambasadora który nie jedną wodę ognistą wypił z ministrem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać są rzeczy, które potrafią zaskakiwać ludzi w "moim" wieku (20lat+VAT) :D

 

[ Dodano: 27-10-2011, 18:49 ]

kupony od ambasadora który nie jedną wodę ognistą wypił z ministrem :x

 

A obecnym właścicielem jest wnuk ministra :x , świeżo upieczony kierowca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obecnym właścicielem jest wnuk ministra :x , świeżo upieczony kierowca :roll:

 

nie przedstawił się,

a tak na marginesie czy wersja świateł USA to takie wielkie zło(żeby zaraz nie było że jestem ich zwolennikiem), osobiście dużo jeżdżę wieczorami poza miastem i zdecydowanie bardziej przeszkadzają mi nieprawidłowo zamontowane żarówki H7 (chociaż są też tacy co i H4 potrafią "przekręcić")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem przegląd temu pojazdowi (JEEP) i dlatego pozwoliłem sobie wrzucić na Forum

pojazd z tego co mówił klient kupiony od ambasadora który nie jedną wodę ognistą wypił z ministrem :x

 

Ale w jakim wariancie te światła "amerykańskie"?

Stop połączony z kierunkowskazem i wszystko czerwone a reflektory św. mijania bez granicy światła/cienia?

Czy może że kierunkowskaz tylny żółty, reflektory z granicą światła/cienia a tylko brak europejskich znaków homologacyjnych na lampach, no i może ew. żółte przednie światła postojowe/dzienne.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim wariancie te światła "amerykańskie"?

brak przeciwmgielnego tylnego, światła mijania symetryczne

a reflektory św. mijania bez granicy światła/cienia?

nie bardzo rozumiem, to w/g mnie wskazuje raczej na uszkodzony wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.