Skocz do zawartości

CAŁA PRAWDA


piterjeep

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a czy przymykacie czasem oczy? powiem ze chyba trzeba bo 50% to negatywów albo i wiecej, nie mowie ze jakies powazne układy typu hamulce czy kierowniczy ale te pojazdy maja prawie wszystkie jakies braki;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    21

  • mmiodzio

    16

  • kowal

    10

  • Marek1

    10

Top Posters In This Topic

Właśnie ,a te przymykanie oczu może się żle skończyć. I w tedy taki Pan właściciel bez żadnych skrupułów przyjmie następnego Diagnoste. I to mnie wk....ia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,a te przymykanie oczu może się żle skończyć. I w tedy taki Pan właściciel bez żadnych skrupułów przyjmie następnego Diagnoste. I to mnie wk....ia

 

:ok

To zależy na co można przymknąć oczy :cool: , ja mam sokoli wzrok i z tego powodu mój "pryncypał" czasem ma skwaszoną minę :razz:, ale bez przesady - też jestem człowiekiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bez przesady - też jestem człowiekiem

 

Nie piszmy o rzeczach oczywistych, pracujemy w prywatnych Firmach (chyba większość z nas) i na pewno każdemu z nas zdarzyło się "czegoś nie zauważyć". Ważne jest to żeby to nie była to jakaś "grubsza rzecz" i żeby takie niedopatrzenia nie weszły w krew :) bo to już będzie niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Panowie Diagności na to.Zatrzymany dowód rejestracyjny w czasie badania , a po dwóch dniach S....n diagnosta to wróg publiczny nr.1. A szefostwo jeszcze stwierdza że tak się robić nie powinno - wywalić gościa i po sprawie. A tak jak wczesniej pisałem Nasza Misja Diagnostów to samobójcy którzy uważają że prawo znaczy prawo i nie bardzo jest gdzie z tej scieżki zejść bo inaczej to prokurator.Szanowni Panowie Diagności uczciwość to cecha ludzi starszych od węgla i tacy teraz nie mają racji bytu.Liczy się tylko kasa za wszelką cenę a jak nie My to następni będą klepac wszystko jak leci.Karuzela kręci się dalej,a my jesteśmy tylko wymiennymi elementami którzy w/g niektórych pseudowłaścicieli nie maja prawa mysleć tylko za...lać i nie mieć nic do powiedzenia . Przepisy są dla maluczkich a my jesteśmy do wymiany bo odstraszamy klientów rzetelną pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jak wczesniej pisałem Nasza Misja Diagnostów to samobójcy

 

odstraszamy klientów rzetelną pracą.

 

W/g mnie nie wszyscy pracodawcy są tacy jak piszesz ,a diagnosta nie jest wrogiem klienta.

 

Szanowni Panowie Diagności uczciwość to cecha ludzi starszych od węgla i tacy teraz nie mają racji bytu

 

Z takim podejściem do "sprawy"(nie gniewaj sie) to dalej byśmy tkwili w "komunie".

 

Jak nie podobają Ci sie układy w naszym zawodzie ,to trzeba to zmienić ,a nie narzekać .Można też zmienić zawód.

Powstało stowarzyszenie diagnostów ,nie pozostaje nic tylko się zapisać i działać.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak se sami działacie ? a efekty ?

No nietak sami ale mogłoby być więcej :D

 

[ Dodano: 24-11-2011, 17:10 ]

Oj tam zaraz efekty, ważne że działają . :-D

Jakto działają My działamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem. Najgorsze to , że nie udało mi się dojechać na spotkanie do pięknego miasta KUTNO. I teraz "kostucha" chce mi łeb uciąć . Ale za to jestem członkiem stowarzyszenia. :viva:

 

[ Dodano: 24-11-2011, 17:13 ]

bez głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie nie wszyscy pracodawcy są tacy jak piszesz

Dokładnie , zastanawiam się poważnie nam zmianą miejsca pracy, jestem po wstępnej rozmowie, zapowiada się nieźle i nie wykluczone że na wiosnę będę pracował w nowym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszkę jeszcze zejdzie.

 

[ Dodano: 24-11-2011, 17:20 ]

kurde co się dzieje , nie ma klijentów.

 

[ Dodano: 24-11-2011, 17:20 ]

chyba mnie nie lubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UU , a cóż to się stało drogi 'Dario".

Jak byś był w Kutnie to może byś się dowiedział. :D

Zaczęło się od tego że się upomniałem o swoje.

Ja dołączę, kiedy poukładacie już zarządy w regionach

Janusz nie obraź się, ale jak każdy będzie tak podchodził to lokalne struktury mogą nie powstać nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie 4/5 2012 będzie 2-gie spotkanie zapraszam Jausz :D

chyba mnie nie lubią

E ja Cię lubie :P

 

[ Dodano: 24-11-2011, 17:30 ]

Zaczęło się od tego że się upomniałem o swoje

I bardzo dobrze Darku :ok uważam że wielki czas przeełamać pewne barjery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.