Skocz do zawartości

CAŁA PRAWDA


piterjeep

Rekomendowane odpowiedzi

bo jeżeli tak by było - to on przypilnuje "pocztowca" żeby zrobił mu dobrze badanie - bo na ulicy dostanie mandat za stan tech pojazdu

Klient, który idzie na pocztę jest przekonany, że ma sprawny pojazd, bo inaczej by przyjechał ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    21

  • mmiodzio

    16

  • kowal

    10

  • Marek1

    10

Top Posters In This Topic

my żyjemy w Polsce gdzie ludzie nie mają takich pieniędzy jak oni , a nawet gdyby mieli to zawsze można coś kombinować żeby ominąć prawo 230lat zaborów nauczyły nas tego .przykładem tego może być klient z fordem fiestą któremu fotel wraz z podłogą wylatywał z samochodu ,gdy powiedziałem mu żeby sobie jakoś to naprawił bo nie podbije mu teraz,

 

odpalił mi w ten sposób ''PANIE JA TO CHAŁUPĘ BUDUJE I NA PIERDOŁY TO NIE MAM KASY'' :( PODBIJ ALBO JADĘ TAM GDZIE PODBIJĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBIJ ALBO JADĘ TAM GDZIE PODBIJĄ

 

 

i......................to jest dramat, ale czy takie zjawisko należy eliminować kamerami???

 

trzeba tak jak w .............. - przed stacją stoi policjant z przedstawicielem WK i pojazd który wyjeżdża z badania jest na nie kierowany ponownie (prawnie czy też nie - teraz nie wnikam)i...................kilku z naszych kolegów ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że ci koledzy nie mieli by problemów gdyby te kamery i wydruki były :)

a pilnować policjantami sie nie da bo niedługo bedzie więcej skp. niż policjantów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.12 przyjeżdża klient panie podbij Pan auto w stodole Golf rocznik 86 - odpowiadam że badań wirtualnych nie wykonujemy. Pojechał

Mija 10 min i przyjeżdża chwaląc się , że u konkurencji to są spoko chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego - dlaczego chcesz każdego diagnostę pilnować kamerami???? trzeba robić swoje i tyle..................i nie chodzi mi wcale żeby na każdej skp był policjant.

...................po twoim sposobie rozumowania mógłbyś być politykiem - wszystko potrafisz przekręcić na swoją stronę. hehehe

 

"pocztowców" trzeba eliminować - ale nie można ich wrzucić do jednego wora z innymi diagnostami.

 

....ale odbiegamy od tematu. dla mnie nie ma takiej siły żeby pojazdy były sprawne - jeżeli o to nie będzie dbał właściciel (powtarzam to już wielokrotnie) i na nim powinien spoczywać taki obowiązek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Tylko jakoś ci co przeprowadzają te badania nie dążą do tego aby wszystkim zależało na rzetelnym wykonywaniu badań. Właściciel pojazdu, diagnosta, właściciel stacji, każdy powinien być pociągnięty do odpowiedzialności w razie W. Może te systemy: do kontroli prędkości, pobierania opłat za przejazd, system który ma kontrolować OC, powinny kontrolować czy pojazd ma ważne badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka.
:ok

...przegląd może mieć, ale czy jest sprawny? :(

 

idąc tym tropem - jak najbardziej słusznym (chociaż robi nam się państwo policyjne) - cepik (nie czepiajcie się o nazwę) powinien działać w 100%, a tak niestety nie jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest podejście do przeglądów to wiemy wszyscy .ale nie tylko to jest problemem kierowców

 

Według szacunków UFG po polskich drogach jeździ ćwierć miliona nieubezpieczonych pojazdów, których kierowcy co roku powodują ok. 6,5 tys. szkód o wartości ponad 70 mln zł. Dla unikających obowiązkowego ubezpieczenia przychodzą jednak ciężkie czasy. W zeszłym roku przy pomocy "wirtualnego policjanta", identyfikującego przerwy w opłacaniu polis OC na podstawie analizy bazy danych, UFG wykrył ponad 4,5 tys. nieubezpieczonych kierowców i ściągnął ponad 1,2 mln zł kar.

 

 

Nie wiem czy my doczekamy normalności -jeżeli ty chcesz być uczciwy to palant obok podbije -bo co go obchodzi bezpieczeństwo innych .Ma kasę i zadowolonego szefa z przerobu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie ktoś mnie rozumie :ok

tobie Wojtek życzę samych sprawnych samochodów , zdrowej i uczciwej konkurencji i wyrozumiałych pracodawców ::hey

 

[ Dodano: 25-01-2013, 15:23 ]

a jeśli chodzi o politykę ,to blakop w tym bije mnie na głowę ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=12087&highlight=warszawa liczę że to coś pomoże uczciwym D, dużo w tym temacie mówił p. Murawski na zeszłorocznych spotkaniach m/in. w Kielcach ale go już nie ma ? :?

 

Jeżeli mówisz o P. Murawskim byłym prezesie PISKP w czasie przeszłym, to wygląda na to że masz jakieś ciekawe informacje o których nic nie wiem. Może i nie jest już prezesem, ale nadal żyje i pracuje w PISKP i myślę, że jeszcze nie raz zobaczymy się z nim na szkoleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.