Skocz do zawartości

CAŁA PRAWDA


piterjeep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • darkdog

    21

  • mmiodzio

    16

  • kowal

    10

  • Marek1

    10

Top Posters In This Topic

To dobrze, bo słyszałem już, że chce łapska na SDS położyć ...

Chyba dobrze słyszałeś i pewnie tak szybko nie zrezygnuje . Czy myślimy o tym samym, założycielu klubu i tajnego forum ? Wydaje mi się, że znalazł sobowtóra i to może być JEDNO i to samo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

ciekawe. co do łapówek - to do mnie przyjeżdżają i próbują negocjować cenę za badanie (ustawową) - czy nie można taniej?.................a później przyjeżdża.................."pół" samochodu, hehehehe ................i klient uważa że jak już przyjechał i zapłacił za badanie - to oczywiście - ma być pozytywne (bo przecież zapłacił za pieczątkę) i.....................jeszcze mam mu napisać na kartce co ma wymienić - bo mu puka,

 

ja oczywiście piszę - ale tylko na kartce, oczywiście ze stempelkami itd. hehehehe

 

stan techniczny pojazdów - za zły powinny być mandaty dla kierowców (nie małe) - bo to właściciel powinien dbać o stan swojego pojazdu, a nie diagnosta. :(

 

 

 

eeeeeeeeeee panie - bo ja po drogach polnych do sklepu jeżdżę i nigdzie dalej - takie teksty słyszę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeee panie - bo ja po drogach polnych do sklepu jeżdżę i nigdzie dalej - takie teksty słyszę :(

 

a ja pytam a teraz to pan Przyleciał czy jakieś czary mary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co??? będziesz robił wydruki ze wszystkich przyrządów, a i tak luzy, wycieki itd zależą od twojej interpretacji - jak chcesz zrobić badanie właściwie wg dzisiejszych przepisów to je zrobisz. po co tobie jeszcze jakaś kontrola - bo te kamery właściwie kontrolują ciebie.

 

jak wykonujesz badanie pojazdu który jest na stacji to po co to udowadniać, chyba że...............urząd pocztowy :x

 

 

wg mnie to właścicielowi MUSI zależeć na sprawności pojazdu..........i trzeba go jakoś zmusić. np możliwością przeprowadzenia badania na wniosek policjanta ponieważ ma przypuszczenia że............. (pojazd zatrzymany na drodze - bez uprzednio zabranego DR) - jak na razie takiej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwością przeprowadzenia badania na wniosek policjanta ponieważ ma przypuszczenia że............. (pojazd zatrzymany na drodze - bez uprzednio zabranego DR) -

 

a klient kwit do śmieci i tak by nie przyjechał na badanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ? po to żeby wszystkie pojazdy były skontrolowane na skp. a nie pod bramą albo w domu albo podczas załadunku w przypadku zestawów

po to że jak żle wyjda spaliny ,czy zadymienie to badanie już jest negatywne

po to że jak żle wyjdą spaliny ,zadymienie i np .hamulce to też już jest negatywne

a w większości skp. badanie zawieszenia jest na końcu ścieżki więc nawet pocztowiec go sprawdzi ,bo jest kamera i wtedy luzy będzie mimo woli widział

po to żeby na każdej skp badanie wyglądało tak samo

bo po to napisany jest dz. ustaw 32i 966

po to . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tak powinno być,...........ale który pojazd jest sprawny????? bo wg mnie są tylko źle zdiagnozowane. hehehehe

 

w niemczech jakoś sobie radzą - zatrzymają na drodze i zaprowadzą na stację.

chodzi o przypadki gdzie policjant widzi, że coś jest nie tak, ale jak ma to sprawdzić na drodze? a później piszą głupoty (niesprawny układ wydechowy - bo wydawało mu się, że jest za głośny itd)

 

 

po to żeby na każdej skp badanie wyglądało tak samo

bo po to napisany jest dz. ustaw 32i 966

po to . :(

 

......ale u mnie tak jest i...................nikt mnie nie sprawdza :D i......kamer nie mam.

 

wg mnie za sprawność techniczną pojazdu odpowiedzialny powinien być właściciel pojazdu, bo jeżeli tak by było - to on przypilnuje "pocztowca" żeby zrobił mu dobrze badanie - bo na ulicy dostanie mandat za stan tech pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.