biker100 Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 Ponieważ są przepisy, ludzie oraz interesy, czy Ty tego nie widzisz??? dlatego powstała "grupa robocza" Cytuj
danielg539 Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 dlatego powstała "grupa robocza" która: Zajmują się wszystkim i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie? Cytuj
biker100 Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie? Danielu na pewno grupa z większym poparciem (czyt. ilość członków, zrzeszonych) będzie miała więcej do powiedzenia, ugrania. Dlatego dalej nie twórzmy silnej grupy zawodowej i narzekajmy jak nam źle i jakie to przepisy i ustawodawca zły Cytuj
danielg539 Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 Dlatego dalej nie twórzmy silnej grupy zawodowej Dlatego, że brak nam sponsora! Cytuj
biker100 Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 Dlatego, że brak nam sponsora! jest to prawdą, ale ... Cytuj
aboz Napisano 4 Październik 2013 Napisano 4 Październik 2013 Ponieważ są przepisy, ludzie oraz interesy, czy Ty tego nie widzisz??? A co Ty myślisz, że aż taki ślepi i naiwny jestem. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś "coś przeoczył". Moje stwierdzenie raczej jest skierowane do Grupy Roboczej Cytuj
ketiw38 Napisano 5 Październik 2013 Napisano 5 Październik 2013 Dlatego, że brak nam sponsora! No tak i płacił Ci za przynależność Cytuj
biker100 Napisano 5 Październik 2013 Napisano 5 Październik 2013 Zajmują się wszystkim i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie? no co ma wyniknąć zobaczcie na przykładzie członków grupy roboczej "liczbę oddechów" lub inaczej siłę organizacji stojących za przedstawicielami dwóch grup społecznych:1.podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów. vs 2.UDS i jak ma być dobrze, lepiej Cytuj
kowal Napisano 12 Październik 2013 Napisano 12 Październik 2013 dlaczego tak późno nasza władza się przekonała jak ustawy pisze Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 12 Październik 2013 Napisano 12 Październik 2013 dlaczego tak późno nasza władza się przekonała jak ustawy pisze Bo sprawa dotyczy Go osobiście Cytuj
JANUSZ60 Napisano 12 Październik 2013 Napisano 12 Październik 2013 Aż dziwne, że Pan senator nie załatwił tego jednym telefonem,,, Cytuj
Marek1 Napisano 12 Październik 2013 Napisano 12 Październik 2013 Aż dziwne, że Pan senator nie załatwił tego jednym telefonem,,, a diagnosta się od razu nie podłożył! Cytuj
biker100 Napisano 12 Październik 2013 Napisano 12 Październik 2013 Aż dziwne, że Pan senator nie załatwił tego jednym telefonem,,, a diagnosta się od razu nie podłożył! bo "kręgosłup" ma!!! Cytuj
JANUSZ60 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 bo "kręgosłup" ma!!! Z moich obserwacji wynika, że połowa z Nas w takim przypadku kręgosłupa nie ma. Nie wiem jak jest koło Was. A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,, Cytuj
Marek1 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,, Nie dramatyzuj Janusz... Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być! Ma on być wpisany do dokumentacji z badania, więc trudno o podkładanie się... Natomiast wątpię, żeby uchylono przepis z tego powodu, że się panu senatorowi nie podoba. Raczej zostaną wykonane sugestie zwiększenia liczby punktów w których można przeprowadzić badanie doraźne. Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana... Cytuj
JANUSZ60 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być! I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,, Cytuj
danielg539 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana... Taka propozycja pana senatora świadczy o zupełnej nieznajomości zagadnienia, bo od badania zbiornika jest TDT nie diagnosta! Lepiej aby p. senator zaproponował utworzenie w każdym powiecie oddziału TDT . Cytuj
Qnick Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być! I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,, Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe" Cytuj
biker100 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe" oj są i zaczyna się drapanko po głowie - chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście Cytuj
Qnick Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście Tylko dwóch ja to ze dwa pokolizyjne z gazem zrobiłem do tej pory po zmianie przepisów a też pewnie te których nie zrobiłem śmigają Cytuj
cortez76 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Do mnie ostatnio klient wrócił z dokumentem , ale opowiadał jak wyglądało badanie zbiornika . Przyszedł gość poklepał zbiornik popatrzył spr numery wypisał kwit skasował kwotę 200 zł i całe to badanie zbiornika LPG Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 wypisał kwit Mógłbyś dokładniej opisać co było w nim napisane,albo masz może jego fotkę? Cytuj
cortez76 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 Dokument z doraźnego badania wyglądał podobnie do pierwotnego. Cytuj
Grzegorz Łódź Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 wyglądał podobnie do pierwotnego. To znaczy Głównie chodzi o daty. Cytuj
cortez76 Napisano 13 Październik 2013 Napisano 13 Październik 2013 dokładnych nie pamiętam ale było wystawione po kolizji a było to w sierpniu tego roku Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.