Skocz do zawartości

GAZ-badanie powypadkowe


PK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    11

  • blakop

    10

  • JANUSZ60

    10

  • Grzegorz Łódź

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie?
Danielu na pewno grupa z większym poparciem (czyt. ilość członków, zrzeszonych) będzie miała więcej do powiedzenia, ugrania. Dlatego dalej nie twórzmy silnej grupy zawodowej i narzekajmy jak nam źle i jakie to przepisy i ustawodawca zły :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ są przepisy, ludzie oraz interesy, czy Ty tego nie widzisz???
A co Ty myślisz, że aż taki ślepi i naiwny jestem. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś "coś przeoczył". Moje stwierdzenie raczej jest skierowane do Grupy Roboczej :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmują się wszystkim

i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie?

no co ma wyniknąć zobaczcie na przykładzie członków grupy roboczej "liczbę oddechów" lub inaczej siłę organizacji stojących za przedstawicielami dwóch grup społecznych:

1.podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów.

vs

2.UDS

i jak ma być dobrze, lepiej :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo "kręgosłup" ma!!!

Z moich obserwacji wynika, że połowa z Nas w takim przypadku kręgosłupa nie ma. Nie wiem jak jest koło Was.

A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,,

 

Nie dramatyzuj Janusz...

Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

Ma on być wpisany do dokumentacji z badania, więc trudno o podkładanie się...

Natomiast wątpię, żeby uchylono przepis z tego powodu, że się panu senatorowi nie podoba.

Raczej zostaną wykonane sugestie zwiększenia liczby punktów w których można przeprowadzić badanie doraźne.

Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana...

Taka propozycja pana senatora świadczy o zupełnej nieznajomości zagadnienia, bo od badania zbiornika jest TDT nie diagnosta! Lepiej aby p. senator zaproponował utworzenie w każdym powiecie oddziału TDT :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,,

 

 

Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe"
oj są i zaczyna się drapanko po głowie - chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście

 

Tylko dwóch ::? ja to ze dwa pokolizyjne z gazem zrobiłem do tej pory po zmianie przepisów a też pewnie te których nie zrobiłem śmigają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio klient wrócił z dokumentem , ale opowiadał jak wyglądało badanie zbiornika . Przyszedł gość poklepał zbiornik popatrzył spr numery wypisał kwit skasował kwotę 200 zł i całe to badanie zbiornika LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.