Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Ponieważ są przepisy, ludzie oraz interesy, czy Ty tego nie widzisz???

dlatego powstała "grupa robocza" :cool:
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • biker100

    11

  • blakop

    10

  • JANUSZ60

    10

  • Grzegorz Łódź

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napisano
dlatego powstała "grupa robocza"

która:

Zajmują się wszystkim

i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie?

Napisano
i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie?
Danielu na pewno grupa z większym poparciem (czyt. ilość członków, zrzeszonych) będzie miała więcej do powiedzenia, ugrania. Dlatego dalej nie twórzmy silnej grupy zawodowej i narzekajmy jak nam źle i jakie to przepisy i ustawodawca zły :shock:
Napisano
Dlatego dalej nie twórzmy silnej grupy zawodowej

 

Dlatego, że brak nam sponsora!

Napisano
Ponieważ są przepisy, ludzie oraz interesy, czy Ty tego nie widzisz???
A co Ty myślisz, że aż taki ślepi i naiwny jestem. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś "coś przeoczył". Moje stwierdzenie raczej jest skierowane do Grupy Roboczej :cool:
Napisano

Dlatego, że brak nam sponsora!

No tak i płacił Ci za przynależność :shock:

Napisano
Zajmują się wszystkim

i bardzo ciewaw jestem czy coś z tego wyniknie?

no co ma wyniknąć zobaczcie na przykładzie członków grupy roboczej "liczbę oddechów" lub inaczej siłę organizacji stojących za przedstawicielami dwóch grup społecznych:

1.podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów.

vs

2.UDS

i jak ma być dobrze, lepiej :?::?::?:

Napisano
dlaczego tak późno nasza władza się przekonała jak ustawy pisze

Bo sprawa dotyczy Go osobiście :(

Napisano
Aż dziwne, że Pan senator nie załatwił tego jednym telefonem,,,

a diagnosta się od razu nie podłożył!

Napisano
Aż dziwne, że Pan senator nie załatwił tego jednym telefonem,,,

a diagnosta się od razu nie podłożył!

bo "kręgosłup" ma!!!

Napisano
bo "kręgosłup" ma!!!

Z moich obserwacji wynika, że połowa z Nas w takim przypadku kręgosłupa nie ma. Nie wiem jak jest koło Was.

A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,,

Napisano
A teraz po interwencji Pana senatora się okaże, że to My wykonując durne przepisy nie mieliśmy kręgosłupa,,,

 

Nie dramatyzuj Janusz...

Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

Ma on być wpisany do dokumentacji z badania, więc trudno o podkładanie się...

Natomiast wątpię, żeby uchylono przepis z tego powodu, że się panu senatorowi nie podoba.

Raczej zostaną wykonane sugestie zwiększenia liczby punktów w których można przeprowadzić badanie doraźne.

Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana...

Napisano
Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,,

Napisano
Natomiast przy propozycji wytypowania JEDNEJ okręgowej SKP, na której w trybie badania powypadkowego, będzie też badanie doraźne zbiornika, trudno nie zadać pytania o kryteria na podstawie których miałaby ona być wytypowana...

Taka propozycja pana senatora świadczy o zupełnej nieznajomości zagadnienia, bo od badania zbiornika jest TDT nie diagnosta! Lepiej aby p. senator zaproponował utworzenie w każdym powiecie oddziału TDT :D .

Napisano
Przepis obowiązuje już od przeszło roku, więc już wszyscy wiedzą, że przy powypadkowym protokół doraźny z badania zbiornik LPG, ma być!

I tu się bardzo mylisz, wielu na szkoleniach radzi stosować się do pisma sprzed październikowych zmian,,,

 

 

Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe"

Napisano
Wszyscy to są w szoku jak o coś takiego wołasz na powypadkowym badaniu z gazem i mówią "Panie ale ja tylko lampy i maskę przednią miałem do wymiany a Pan chcesz jeszcze jakieś papiery na zbiornik nowe"
oj są i zaczyna się drapanko po głowie - chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście :-?
Napisano
chociaż ostatnich dwóch do dzisiaj nie widziałem z protokołem chociaż minął dobry miesiąc i posuwają po mieście

 

Tylko dwóch ::? ja to ze dwa pokolizyjne z gazem zrobiłem do tej pory po zmianie przepisów a też pewnie te których nie zrobiłem śmigają :lol:

Napisano

Do mnie ostatnio klient wrócił z dokumentem , ale opowiadał jak wyglądało badanie zbiornika . Przyszedł gość poklepał zbiornik popatrzył spr numery wypisał kwit skasował kwotę 200 zł i całe to badanie zbiornika LPG

Napisano
wypisał kwit

Mógłbyś dokładniej opisać co było w nim napisane,albo masz może jego fotkę?

Napisano
wyglądał podobnie do pierwotnego.

To znaczy :)

Głównie chodzi o daty.

Napisano

dokładnych nie pamiętam ale było wystawione po kolizji a było to w sierpniu tego roku

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.