Skocz do zawartości

badanie po godzinach


MarcinS

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej byłej OSKP była na drzwiach kartka z numerem tel. kierownika stacji i było napisane że w razie nagłej sytuacji dzwonić i przegląd zostanie zrobiony.Przed Cepikiem nie można było określić o której godzinie został dokonany przegląd ,chyba że wypisywało się zaświadczenie.

Teraz gdy jest Cep to jest znana godzina badania i jak wysłamy plik z godzinami nocnymi to może wydać się to podejrzane,ale czy ktoś to sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    11

  • Psuj

    7

  • danielg539

    7

  • eborg

    7

Teraz gdy jest Cep to jest znana godzina badania

Gdy jeszcze Cep-a nie było też poszczególne (jeżeli nie wszystkie programy) zapisywały w rejestrze godzinę wykonania badania.

ale czy ktoś to sprawdza?

Oprogramowanie Cep-a jest prawdopodobnie zbyt drogie, aby nie posiadało funkcji takiej jak Statystyki ,,,

 

Dla mnie najdziwniejsze jest to, iż tak wielu z nas próbuje na siłę zalegalizować praktyki, które już w progu są nielegalne na zasadzie "co nie jest zabronione".

Okazuje się jednak, że wszystko jest w przepisach tylko nam się nie chce czytać, a prawnicy to robią za kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się jednak, że wszystko jest w przepisach tylko nam się nie chce czytać, a prawnicy to robią za kasę.
:ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy tu o zalegalizowaniu pracy stacji 24/h tylko o sporadycznych wypadkach na czas "w". Tego nikt nie przewidzi i czasami trzeba albo można coś wykonać poza godzinami i moim zdaniem przesłanie danych do cepiku oraz nabicie na kasę zamyka sprawę. Robiłem tak kilka razy i nikt z tego powodu nie miał problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy tu o zalegalizowaniu pracy stacji 24/h tylko o sporadycznych wypadkach na czas "w".

Ciekawe, czy w WK też klientowi tak pujda na rękę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego jak" KASA czynna w dni powszednie do 8 do 14.30

To mocno trąci komuną, ale niestety tak jest w wiekszości urzędów. Ktos może sie spotkał z tym aby w urzędzie można było płacić kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego jak" KASA czynna w dni powszednie do 8 do 14.30

To mocno trąci komuną, ale niestety tak jest w wiekszości urzędów. Ktos może sie spotkał z tym aby w urzędzie można było płacić kartą?

 

ja się spotkałem,w większości urzędów w moim rejonie można zapłacić plastikiem,niektóre doliczają prowizję ok 1,5 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz- dla tego w urzędach nie ma portów kart-nasza bankowośc jest wyjątkowo droga - 1.5% to okup- dlatego na stacji nie mamy możliwości zapłaty kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5% to okup

Jeszcze kilka lat temu było to 5% a zatem zmiany ida w dobrym kierunku, tylko dzieje sie to zbyt wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.