Skocz do zawartości

PRACODAWCA NAKAZUJE - DIAGNOSTA ROBI


jakistaki

Rekomendowane odpowiedzi

prokurator jedzie na rowerze
ja bym powiedział ,że w każdym siedzi na tylnym siedzeniu i zawsze znajdzie w razie -W- kto jest najbardziej winny ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    19

  • Grzegorz Łódź

    14

  • biker100

    12

  • wojtek1k

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeśli system na którym będziemy pracować po nowemu tak będzie działał
to ilu takich jak Ty IVVO weźmie pod uwagę powyższy fakt? Nic się nie zmieni dopóki nie będzie prowadzona analiza przesyłanych raportów z SKP. O tym również wspominaliśmy na posiedzeniu komisji sejmowej.
Przede wszystkim, duże nadzieje wiążemy z wprowadzeniem CEPiK 2.0, który spowoduje ewidencję przeprowadzonych badań. Chodzi o likwidację tzw. turystyki przeglądowej. Pojazd, który był na stacji kontroli pojazdów i uzyskał negatywny wynik badania, za dwie minuty pojawia się na sąsiedniej stacji i otrzymuje pozytywny wynik. Poprzez analizę danych, nie tylko stanu licznika, wprowadzanych do CEPiK 2.0, organy nadzoru będą mogły weryfikować i eliminować stacje, które w sposób nieprawidłowy przeprowadzają badania, a także nieuczciwych diagnostów"

 

http://orka.sejm.gov.pl/zapisy8.nsf/0/8D8FE712D6AD2056C125812400400125/%24File/0185008.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker100, Jeśli to ma tylko działać jako "intensywny system pobierania opłat"SKP TOLL to lipa na całego. Byłem przekonany iż od któregoś tam miesiąca będę pracował na prawdziwej weryfikowanej bazie danych - można sobie pomarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za czym stalaktyt połączy się ze stalagmitem to powstanie stalagnat - a jak na razie to stalaktyty makaronowe - jest to przykre ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany iż od któregoś tam miesiąca będę pracował na prawdziwej weryfikowanej bazie danych - można sobie pomarzyć

Podziękuj Panu Franke . Spytaj się tego Pana jakie były jego słowa odnośnie tezy 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wszyscy wiemy ale jak ma być nikogo nie interesuje? Dla czego nie omawiamy projektu ustawy w zakresie uniezelażnienia diagnosty od pracodawcy? Dla czego nie wymagamy od ustawodawcy by wprowadził zapisy dyrektywy wprost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wszyscy wiemy ale jak ma być nikogo nie interesuje?

Myślę, że gorzej już było bo ja uważam, że gorzej być już nie może i dlatego popieram wszelkie zmiany nawet te wiążące się z sankcjami dla diagnostów. Jak po dobroci diagności nie chcą podnieść jakości OBT to jak zabulą to może im się oczy otworzą.

Dla czego nie wymagamy od ustawodawcy by wprowadził zapisy dyrektywy wprost?

Jak tego chcesz dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po dobroci diagności nie chcą podnieść jakości OBT
tylko nie zawsze jest to ich winna -takich mają szefów .Ale są tacy którym jest tak dobrze i spokojnie walą wszystko co przyjedzie bo kolega ,bo kolega szefa - tak jest w tych małych miejscowościach gdzie wszyscy się znają .A jak pojawi się jakiś obcy z innego terenu i będzie chciał aby było normalnie ,to nie ma szansy :cool::x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pojawi się jakiś obcy z innego terenu i będzie chciał aby było normalnie ,to nie ma szansy :cool::x

 

i to jest prawda mój kolega odczuł to na własnej skórze , a najgorsze jest to , że "kolega" diagnosta pod nim dołki kopał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton jest betonem dopiero od momentu "wylania"

Dwudziestolatek jest diagnostą od czasu wydania uprawnień, nie od urodzenia.

Więc 20 letni beton to diagnosta z takim właśnie stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes30, Ty twierdzisz, że nie jest aż tak źle i jakie rozwiązanie proponujesz?

Domagasz się zmiany w przepisach (implementacji zapisów wynikających z dyrektywy) jak chcesz wpłynąć na ustawodawcę aby tego dokonał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie jest aż tak źle
ja twierdzę ,że jest bardzo źle .Rozwiązanie - ostre cięcie , tak jak lekarz wycina nowotwór .. musi boleć

Tylko jak ciebie wytną to pójdziesz na wojskową emeryturę. Niech się wypowiedzą koledzy co są wyłącznie diagnostami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki dziwny zawód, w którym jak masz drugie źródło dochodu to możesz poszaleć.

Znam takiego emeryta:

- 2500 pensja diagnosty (zatrudniony na 1/2 etatu a pracuje 45-50 godz. tygodniowo)

-1700 emerytura

-1000-1200 od klientów za OBT bez pojazdu (50 zł/pojazd)

I wszyscy są szczęśliwi....

Gdzie w tym systemie miejsce dla normalnego diagnosty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym systemie miejsce dla normalnego diagnosty?
no właśnie .Bo wszyscy mi wytykają , ze mam emeryturę i dorabiam -ale każdy jest kowalem swego losu i tak sobie układa życie aby mu było dobrze . I jak niektórzy piszą bo emeryci to walą na lewo i prawo bo co im zrobią -zabiorą uprawnienia . Mnie uczono w życiu uczciwości i zawsze starałem wykonywać swoją prace jak najlepiej i uczciwie i nic tego nie zmieni ,że muszę zmieniać co pewien czas pracodawcę - bo nie po to zostałem diagnostą aby
-1000-1200 od klientów za OBT bez pojazdu (50 zł/pojazd)
lub inne sztuczki .I dopóki będą tacy ludzie ,nie ważne czy emeryt czy pracownik który musi doczekać emerytury to ten system będzie taki jaki jest ... :cool::x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.