Skocz do zawartości

EGZAMINY WRZESIEŃ 2013


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danhal

    16

  • Grzegorz Łódź

    15

  • Mecher

    11

  • cdario

    7

Witam

Mam pytanie czy ktoś z kandydatów do egzaminu praktycznego ma już informacje o zakwalifikowaniu się do egzaminu dnia 6 lub 19 września.

To czekanie wykańcza :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do TDT - wnioski będą rozpatrywane w przyszłym tygodniu

 

[ Dodano: 14-08-2013, 12:37 ]

Można już sprawdzać zakwalifikowanie do egzaminów teoretycznych i praktycznych. Jadę do Lubonia 6/09 na praktyczny 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ktoś z kandydatów do egzaminu praktycznego ma już informacje o zakwalifikowaniu się do egzaminu dnia 6 lub 19 września.

To czekanie wykańcza :shock:

 

Jeśli chodzi o 6 września to od dziś informują na swojej stronie.

 

[ Dodano: 14-08-2013, 17:00 ]

IVVO był szybszy, a przed 14-tą patrzyłem i jeszcze nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow ! mam prosbe do kolegow co zdawali teoretyczny w lipcu , jezeli by im nie robilo to kłopotu aby napisali jakie były pytania . staram sie dowiedziec jakie sa teraz aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie poda wszystkich pytań, bo nikt ich nie spamięta, jednak polecam poszukać w różnych tematach w dziale Egzaminy TDT

a w szczególności http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=10089&postdays=0&postorder=asc&start=75

 

Jeśli jednak bedziesz miał problem z jakimś konkretnym pytaniem, na pewno ktoś ci pomoże, o ile zadasz takie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie autobus do 15miejsc jest normalnie na rok przeglad tak?

 

Przeczytaj art. 81 PORD to dowiesz się, że:

 

9. Okresowe badanie techniczne autobusu przeprowadza się przed upływem roku od dnia pierwszej rejestracji i następnie co 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie autobus do 15miejsc jest normalnie na rok przeglad tak?

Coś Ci się chyba pomieszało z tabelą opłat za badanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodkalem sie z takim pytaniem i odpowiedz byla c .W jakich terminach przeprowadza się badanie okresowe autobusu o liczbie miejsc 15 (łącznie z kierowcą);

 

A. przed upływem roku od dnia pierwszej rejestracji i następnie co 6 miesięcy;

B. przed upływem 3 lat od dnia pierwszej rejestracji, następnie przed upływem 2 lat od dnia przeprowadzenia badania, a potem corocznie;

C. corocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jakieś tam były na chomiku testy przykładowe i teraz zglupialem w vademecum wiem ze błędy są to prawda

Pamiętaj! Ustawa PoRD to Twój elementarz :) Nie sugeruj się innymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodkalem sie z takim pytaniem i odpowiedz byla c .W jakich terminach przeprowadza się badanie okresowe autobusu o liczbie miejsc 15 (łącznie z kierowcą);

 

A. przed upływem roku od dnia pierwszej rejestracji i następnie co 6 miesięcy;

B. przed upływem 3 lat od dnia pierwszej rejestracji, następnie przed upływem 2 lat od dnia przeprowadzenia badania, a potem corocznie;

C. corocznie

Trzeba sobie zadać pytanie, kiedy to pytanie zostało zadane, bo w poprzednim stanie prawnym faktycznie autobusy do 15 miejsc były badane corocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie przy tabeli zmiany jednostek hart na jednostki współczynnika przy pojazdach wyprodukowanych po 30.06.2008r o zapłonie samoczynnym nie powinno przekraczać 1,5m-1 czyli według tabeli powinno być 48% ? Dobrze odczytuje tabele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego danhal, uważaj na pytania w vademecum itp. pomocach. Wiem z własnego doświadczenia, że jest tam mnóstwo błędów.

Mam również pytanie do ogółu Kolegów, wie ktoś jak podszedł TDT do czerwcowych zmian w "DEF"-ach? Tak pytam z ciekawości :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ponawiam moje pytanie do kandydatów do egzaminu praktycznego ,czy ktoś ma już informacje o zakwalifikowaniu się do egzaminu dnia 6 lub 19 września.

Jak sprawdzam status mojego zgłoszenia to jest cały czas napisane.

 

Transportowy Dozór Techniczny potwierdza wpływ Pana wniosku o dopuszczenie do egzaminu na diagnostę.

 

[ Dodano: 18-08-2013, 19:30 ]

Dzwoniłem do TDT - wnioski będą rozpatrywane w przyszłym tygodniu

 

[ Dodano: 14-08-2013, 12:37 ]

Można już sprawdzać zakwalifikowanie do egzaminów teoretycznych i praktycznych. Jadę do Lubonia 6/09 na praktyczny 100

 

IVVO a kiedy składałeś wniosek, ja składałem 15.07 i jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak ci pokazuje, to pewnie dostaniesz termin póżniejszy czyli 19-go.

Nie jest ważna data złożenia wniosku (no może troszeczkę ważna - im wcześniej tym mniej ludzi w kolejce) a kolejność złożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.