Skocz do zawartości

EGZAMINY WRZESIEŃ 2013


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

IVVO a kiedy składałeś wniosek, ja składałem 15.07 i jeszcze nie mam.

Wniosek składałem przez internet 13/07 zaraz po teoretycznym w Poznaniu

 

Ja też wysłałem przez internet 13/07. Nie wiem jak sobie to tłumaczyć .

Chciałbym się załapać w wrześniu .

Dzięki za odpowiedz

 

[ Dodano: 19-08-2013, 09:13 ]

Zamykam tą sprawę . Sprawdziłem dzisiaj i jestem 06.09 w Wa-wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danhal

    16

  • Grzegorz Łódź

    15

  • Mecher

    11

  • cdario

    7

Koledzy w war.tech jest wpis dmc ciągnika rolniczego na kołach ogumionych nie moze przekraczać 14t a jej udział na jedna z osi 10t itd.przepis stosuje sie do 1.04.2011 ,a gdzie jest wpis jakie są wartości po 1.04.2011r coś sie zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest wpis jakie są wartości po 1.04.2011r coś sie zmieniło

ten sam dz.u

§ 3. 1. Dopuszczalna masa całkowita pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 2-13, nie może przekraczać w

przypadku:

 

10) ciągnika rolniczego o kołach ogumionych:

a) dwuosiowego - 18 ton,

b) trzyosiowego - 24 tony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10) (20) ciągnika rolniczego o kołach ogumionych:

a) dwuosiowego – 18 ton,

b) trzyosiowego – 24 tony

- przy czym udział obciążenia osi kierowanej oraz osi

napędowej dla każdego stanu obciążenia ciągnika

nie może być mniejszy niż 20% jego masy własnej.

 

Mnie uczono tak jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzowi z Łodzi i mecherowi piweczko za chęć pomocy ,tego materiału do nauki jest tak dużo ze człowiekowi już wszystko sie miesza i jak tu zdać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,tego materiału do nauki jest tak dużo ze człowiekowi już wszystko sie miesza i jak tu zdać

Dziękuję.Materiału dużo i co wiecej....co chwila zmiany :) I jak tu pracować? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam jeszcze ważnego wyszło co moze sie przydac na egzaminie?

Badania techniczne dzieli się na:badania okresowe,badania dodatkowe i badania co do zgodności z warunkami technicznymi pojazdu zabytkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak to jest z tymi samami bo generalnie przeglad jes na rok a tylko ciągnik sam 3-2 ?

 

Badanie techniczne (a nie przegląd) - operuj prawidłowymi definicjami.

 

Na rok jest dla pojazdów wymienionych w art. 81 ust. 6 PORD. Dla pozostałych pojazdów zgodnie z art. 7-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a powiedz mi

Tak jak kolega michal_k, napisał. Dla pozostałych pojazdów zgodnie z art.81 ust.5 i 7-10. Takie małe sprostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek powiedz mi bo już nie wiem w PORD art 81 mamy

Badania techniczne dzieli się na:badania okresowe,badania dodatkowe i badania co do zgodności z warunkami technicznymi to teraz po 22.06.2013 mamy tez 3 rodzaje badań ale już nie ogólnie badanie co do zgodności z warunkami technicznymi tylko badanie co do zgodności z warunkami technicznymi pojazdu zabytkowego czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,ale to już było przed zmiana

Nie wiem o jakiej zmianie mówisz.Ale moim zdaniem przed 22 czerwca było tylko że badania techniczne dzielą się na okresowe i dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,ale to już było przed zmiana

Nie wiem o jakiej zmianie mówisz.Ale moim zdaniem przed 22 czerwca było tylko że badania techniczne dzielą się na okresowe i dodatkowe.

 

Tak mnie właśnie uczono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pisałem wcześniej ale nie zaliczyło mi sesji :razz:

 

Więc jeszcze raz ....... dziś jestem po egzaminie praktycznym, który chyba zaliczyłem skoro komisja egzaminacyjna mi gratulowała :D

Zanim wszedłem, a wchodzi sie afabetycznie ( nazwiska zaczynające się od A pózniej B itd.)

Zanim wszedłem zdało około 15-16 osób, jedna nie zdała, jak było dalej nie wiem.

 

DZIEKUJE WAM Panowie i panie za wszelaką pomoc, która do tego doprowadziła. Może dużo nie pytałem ale dużo tu czytałem, przeglądałem, szukałem. Zawsze to jakaś cegiełka, która zagwarantowała sukces. ::D

 

Teraz mogę oddać posiadane materiały (wydrukowane testy, pytania opisowe, i inne zgromadzone dokumenty) osobie która by chciała, wiadomość przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę pierwszy, który składa Serdeczne Gratulacje !!! :ok

A jak tam pozostali koledzy?

Mecher jak sądzę zdawałeś w Krakowie, co miałeś? Ja dziś już rozmawiałem z jednym z kolegów przez telefon w sprawie Stara A200 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D

Tak zdawałem w Krakowie.

Teraz dochodze do siebie i cieszę się chwilą i faktem iż nie musze już tak żarliwie czytać i czytać i czytać. Co nie znaczy że juz wszystko wiem. Jeszcze sporo nauki i tej teoretycznej i cała praktyczna.

Po prostu egzamin to ...... funt odwagi, funt brawury i dwa funty szczęścia, no może jeszcze dwa funty wiedzy ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja też się dopisuje do podziękowań :piwo zdałem :-)

Ja zdawałem w Warszawie , miałem autobus który ma 100 , miałem sprawdzić ukł. jezdny , zawieszenie i ukł. kierowniczy . Wystawić odpowiedni dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.