Skocz do zawartości

EGZAMINY WRZESIEŃ 2013


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danhal

    16

  • Grzegorz Łódź

    15

  • Mecher

    11

  • cdario

    7

Ale we wniosku o dopuszczenie na egzamin kwalifikacyjny jest 5czesci a nie ma opisowki to jak mam zaznaczyć bo mam opisówkę i adr z góry dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem w wordie wdg wzoru, jest trochę zabawy ,ale można dostosować go do swoich potrzeb. Wydrukować podpisać i w PDF wysłać mailem do TDT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co przy tym autobusie powiedziałeś odnośnie układu jezdnego, zawieszenia i układu kierowniczego? co zadowoliło egzaminatora? bardzo dociekał?

 

Ja szykuję się na 19 września i sam nie wiem z czego mam się już przygotowywać...:_/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o ogledziny organoleptyczne, bo pewnie szrpaków się nie używa na egzaminie.

Cóż mógł powiedzieć ...... Od spodu sprawdza czy nie ma pęknięć, śladów przeróbek (jak spawanie), nadmiernych luzów, wycieków, czy coś nie jest urwane.

Luz na kole kierowniczym jaki jest.

Sprawdzamy to na zgaszonym silniku.

 

Ukł. jezdny to opony - oględziny stanu i głębokości bieżnika, kontrola indeksów prędkości i nośności itp.

 

Jeden sprawdzał od spodu i odpowiadał na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co przy tym autobusie powiedziałeś odnośnie układu jezdnego, zawieszenia i układu kierowniczego? co zadowoliło egzaminatora? bardzo dociekał?

 

Powiedziałem po ogledzinach organoleptycznych że pojazd ustawiłbym na przyrządzie do wykrywania luzów i sprawdził bym luzy w układzie kierowniczym i w zawieszeniu pojazdu, sprawdził bym luz osiowy kierownicy.

Uznałem że układy te są bez usterek. Spr. indeksy prędkości , nośności , normę E 00 , głębokość bieżnika powyżej 3mm. Powiedziałem że opony spełniają normę EKG 54

Dopytali się co bym sprawdził w ukł. wspomagania , odpowiedziałem poziom płynu wspomagania i czy niema wycieków . Sprawdził bym działanie ukł. po uruchomieniu silnika czy występuje różnica w oporze obrotu koła kierownicy względem silnika zgaszonego i czy w całym zakresie działa poprawnie.

Do wyboru i wypełnienia leżą zaświadczenia wdg. 996.

Mi się trafiło że brakowało zaświadczenia załącznika nr.3 , poprosiłem o udostępnienie.

Przy wypisywaniu zaświadczenia , mieli zastrzeżenie że za dużo napisałem że posiada ogranicznik , zwalniacz i ABS - nie potrzebnie

Napisałem datę następnego przeglądu , przepisałem z dowodu co mieli wątpliwości , ale.

Powiedziałem że nie wypełniłem numeru , ale musi być taki sam jak w systemie i trzeba się podpisać.

Ogólnie nie jest strasznie , ale strach ma wielkie oczy i raczej pomagają niż chcą uwalić.

Jak masz jakieś wątpliwości to nie bój się zapytać egzaminatora .

Ale się rozpisałem.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie w czwartek 19.09.2013 mam egzamin praktyczny w warszawie , moze ktos napisac jak przeprowadzany jest ten egzamin i jakiego stopienia trudności są pytani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie w czwartek 19.09.2013 mam egzamin praktyczny w warszawie , moze ktos napisac jak przeprowadzany jest ten egzamin i jakiego stopienia trudności są pytani

 

A przeczytałeś cały temat w którym się dopisałeś ??

 

Przeczytaj go od początku, odpowiedzi na twoje pytanie są w tym temacie opisane.

Jak przeczytasz i będziesz miał jeszcze jakies pytania pisz.

Ogólnie ....... czy to Kraków, Warszawa, Poznań czy Gdańsk schemat przebiegu egzaminu jest taki sam. Śmiem nawet twierdzić iż pytania też są identyczne. Jednak jakie dostaniesz zależy od twojej dłoni (co wyciągniesz to dostaniesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie w czwartek 19.09.2013 mam egzamin praktyczny w warszawie , moze ktos napisac jak przeprowadzany jest ten egzamin i jakiego stopienia trudności są pytani

dasz :D radę jeżeli masz obcykane nowe DZ.U to spoko życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj go od początku, odpowiedzi na twoje pytanie są w tym temacie opisane.

Jak przeczytasz i będziesz miał jeszcze jakies pytania pisz.

:ok

 

[ Dodano: 14-09-2013, 20:04 ]

Jeszcze jest takie coś jak opcja "szukaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomogę :)

Wejdź tu

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/search.php?mode=results

 

Poszukiwane zapytanie-wpisz egzamin praktyczny Warszawa

Opcje wyszukiwania-po lewo wybierz -Egzaminy TDT

Kliknij -"szukaj"

Prawda,że proste :)

 

[ Dodano: 14-09-2013, 20:21 ]

świadectwo z czerwonym paskiem

A co to takiego???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.